HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 1232; czwartek, 9 lipiec 2020 Imieniny Hieronima, Palomy, Weroniki
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
^

Pracownik Inwentaryzacji !!!

Nr 63872 - Data dodania 2019-07-15 - Kategoria -> Sprzedam

63872_o_1.jpg 
Treść :

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń.  
 
Nr ref.: AI/Katowice062019/MD
 
Co oferujemy?

  • Umowa Zlecenie
  • Elastyczny Grafik
  • Zapisy online
  • Kartę multipsort
  • Dodatkowe premie za frekwencje
  • Stawkę 16-19
 
Zakres Zadań:
  • Liczenie towarów za pomocą skanera.
 
Nasze oczekiwania:
  • Ukończony 18 nasty rok życia.
 
Oferta skierowana również do obcokrajowców!
Nie wymagamy książeczki sanepidu!
Szukamy wyłącznie osób pełnoletnich.
 
Weź znajomych i zgarnij dodatkową PREMIE - 10 złotych brutto za każdą osobę!
Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś lub prześlij nam informację że jesteś zainteresowany!! Prosimy o podanie swoich danych: imię, nazwisko, nr telefonu i adres e-mail. Prosimy nie przesyłać CV!
 
PROSIMY O DOPISANIE W ZGŁOSZENIU NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Job Impulse Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Job Impulse Polska Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Job Impulse Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Job Impulse Polska Sp. z o.o. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrzne podmioty rekrutujące.
Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych a po jej odwołaniu - przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Job Impulse Polska Sp. z o.o. dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iodo[małpa]jobimpulse.pl

E-mail:  magdalena.danaj@strefajob.pl

Kategoria:  Sprzedam

Data:  2019-07-15

Kasuj

ilość odwiedzin: 14056

© 2018 Gorzow.com

^