HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 255; niedziela, 9 sierpień 2020 Imieniny Klary, Romana, Rozyny
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Sport • 2020-06-01
Trening przed kolejną RSP

Epidemia wymusiła przełożenie inauguracji drugiej edycji Rowerowej Stolicy Polski z 1 maja na 1 września. 


Aby jednak nie rozleniwiać mieszkańców walczących dla miasta o miano Rowerowej Stolicy, organizator główny – miasto Bydgoszcz – zaproponował wszystkim biorącym w akcji dwu i półmiesięczną rywalizację w formie treningu. 
 
Trening potrwa od 1 czerwca do 16 sierpnia br. Analogicznie do udziału w rywalizacji, przejazdy treningowe rejestrować będzie specjalnie udostępniona do tego aplikacja Rowerowa Stolica Polski.
 
Kręcić kilometry w czasie trwania treningu będzie można tylko w Grupie Ogólnej. Z aplikacji zostanie także na ten czas usunięty przelicznik i wyświetlana będzie tylko suma przejechanych przez mieszkańców kilometrów.
 
Dla wszystkich gorzowian – dzieci, seniorów, rodzin, amatorów, a może i zawodowców – to doskonała możliwość rozgrzania i „rozkręcenia” nóg przed główną, wrześniową rywalizacją. Trening jest także doskonałą formą zabawy i okazją do przypomnienia sobie obsługi aplikacji, a dla nowych uczestników możliwością do zapoznania się z nią.
 
Pierwszą edycję rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski zakończyliśmy na III miejscu pośród 23 walczących miast. To sukces, który gorzowianie nie tylko są w stanie powtórzyć; wspólne zaangażowanie pozwoli powalczyć nam o pierwsze miejsce i puchar Rowerowej Stolicy Polski.
© 2018 Gorzow.com

^