HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 963; sobota, 22 luty 2020 Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Kultura • 2020-01-24
NATALIA ŚLIZOWSKA MY FASHION WORLD

Historia Natalii Ślizowskiej nie jest standardowa. Pisze o sobie: „... nie ubierałam lalek w dzieciństwie, dopiero w dorosłym życiu - moje manekiny. 


Codziennie wymyślam i realizuję projekty ze wszystkich możliwych dziedzin ubioru. Aby przetrwać, tworzę krótkie serie dla kobiet, aby istnieć wykonuję torby i wyroby galanterii skórzanej, aby być szczęśliwą i zaspokoić swoją duchową potrzebę tworzenia zajmuję się unikatem. Moje kolekcje już od pierwszej myśli istnieją  w wyjątkowych przestrzeniach, wśród przemyślanych instalacji, otoczone odpowiednią muzyką i światłem. Ubiór to sztuka.... "
Na wystawie w Miejskim Ośrodku Sztuki zobaczymy najnowsze realizacje Natalii Ślizowskiej oraz jej wczesne projekty modowe m.in.: Sphere'n'cube, William Wharton Performance, Last Lovers, Landsberg Circus i Spirits of the violin.
W trakcie wernisażu odbędzie się performance z udziałem gorzowskich aktorów.

Natalia Ślizowska. Projektantka z pasji i wykształcenia. Pierwsze ubiory realizowała w gorzowskim Liceum Sztuk Plastycznych. Studiowała w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego, Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi i Politechnice Łódzkiej na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów. Dyplom „William Wharton Performance" pod kierunkiem prof. Andrzeja Nawrota obroniła w 2012, uzyskując jednocześnie tytuł najlepszej absolwentki roku na Politechnice Łódzkiej. Zdobyła wyróżnienia na Międzynarodowym Konkursie Off Fashion (2009) i konkursie Camelowskie Wizje Mody (2010). Uczestniczyła w programie telewizyjnym Project Runway 2014 oraz finale Warsaw Fashion Street (2009). Swoje projekty modowe publikowała w nowojorskim Promo Magazine i brytyjskim Dreamingless Magazine. Od 3 lat prowadzi autorskie atelier, które mieści się w Gorzowie Wielkopolskim, w samym centrum miasta.
 
Kurator: Gustaw Nawrocki
Wystawa czynna do 8.03.2020
© 2018 Gorzow.com

^