HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 200; środa, 13 listopad 2019 Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Informacje • 2019-10-19
Akademia Przedsiębiorczości Kobiet w Galerii Askana

O kobiecej sile, o pomysłach na biznes, o odważnym działaniu i o spełnianiu marzeń. 

 
O tym  i nie tylko mogą mówić przedsiębiorcze kobiety, które zaprezentują się 19 października w Galerii Askana. Akademia Przedsiębiorczości Kobiet to druga edycja akcji promującej kobiecą siłę organizowana przez Galerię Askana. 
Anna Sip, Manager marketingu Galerii Askana podkreśla „Jest mnóstwo przedsiębiorczych 
i fantastycznych kobiet, z którymi mieliśmy już okazję współpracować. Aktywne kobiety, to również grupa do której skierowana jest oferta salonów Galerii Askana. Zdecydowaliśmy się umożliwić paniom prowadzącym własny biznes, by zaprezentowały się w Askanie.  Będzie to doskonała okazja do nawiązania współpracy i wymiany doświadczeń.”
Podczas akcji zaprezentują się w Galerii Askana Panie z Gorzowa i regionu, które prowadzą własny biznes. Wśród nich m.in.: szkoła pływania, panie oferujące ubezpieczenia, prowadzące szkoły językowe, a nawet las w szkle. Nie zabraknie szkoły szybkiego czytania, doradztwa wizerunkowego, pań oferujących rękodzieło, naturalne kosmetyki czy prowadzących ekologiczne gospodarstwo. 
 „Fantastycznie, że kobiety dostrzegają korzyści z organizowanej przez nas akcji. Zupełnie bezpłatnie mogą zaprezentować się w atrakcyjnej przestrzeni galerii, pokazać jak różnorodną działalność prowadzą a przede wszystkim jak przekuć pasję w firmę. Zachęcam wszystkich, by podczas zakupów w Askanie poznali te przedsiębiorcze kobiety i ich pomysł na aktywne działanie.” – dodaje Anna Sip.
 
© 2018 Gorzow.com

^