HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 286; środa, 13 listopad 2019 Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Informacje • 2019-10-18
Ekologia przez zabawę w NoVa Park

W dniach 18-19 października w godzinach 13.00-19.00 NoVa Park zaprosi swoich klientów do tekturowego świata pełnego ekologicznej edukacji. 


Wspólnie z animatorami dzieci pomalują wielkoformatową tekturową scenografię, wezmą udział w warsztatach budowania tekturowych zabawek oraz posłuchają opowieści o papierze i jego recyklingu.
Jak stworzyć zabawki z tektury? Czym jest recykling? Jak powstaje papier? Na te i wiele innych pytań starsi i młodsi klienci NoVa Park poznają odpowiedź już 18 i 19 października 2019 podczas wydarzenia „Tekturowy świat”. W tych dniach w godzinach 13.00-19.00 na uczestników akcji czeka malowanie wielkoformatowej tekturowej scenografii pełnej domów i drzewek, kreatywne warsztaty tworzenia tekturowych zabawek, podczas których dzieci rozwiną swoją wyobraźnię i myślenie przestrzenne, a także mini wykłady poświęcone recyklingowi papieru.
„Troska o środowisko naturalne jest niezwykle ważną kwestią dla NoVa Park. Postawą proekologiczną chcemy również ‘zarażać’ naszych klientów, a służyć mają temu wydarzenia wzbogacone o aspekt edukacji ekologicznej. Taką akcją będzie ‘Tekturowy świat’, który w dniach 18-19 października zawita do NoVa Park. Wydarzenie w całości poświęcone papierowi będzie dobrą okazją do zabawy i pobudzania kreatywności połączonej z nauką i poznawaniem zasad służących ochronie środowiska” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park. 
Wstęp na wydarzenie „Tekturowy świat w NoVa Park” jest bezpłatny.
© 2018 Gorzow.com

^