HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 67; poniedziałek, 14 październik 2019 Imieniny Alany, Damiana, Liwii
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Warsztaty • 2019-09-20
Warsztaty edukacyjno-sportowe z mistrzem olimpijskich Michałem Jelińskim

Fundacja Activ Diet, Michał Jeliński (mistrz olimpijski, mistrz świata i mistrz Europy w wioślarstwie) i Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. w dniach 21-22 września 2019 r. w miejscowości Długie k. Strzelec Krajeńskich (województwo lubuskie) organizuje  spotkanie - warsztaty edukacyjno-sportowe dla dzieci z cukrzycą typu I i ich rodzin. 

 
To już kolejne coroczne spotkanie, na którym dzieci i rodzice mogą wzbogacić swoją wiedzę i wspólnie aktywnie spędzić czas. W programie przewidziane są zajęcia praktyczne z dietetykiem dr inż.Katarzyną Kowalcze, Adiunktem w Katedrze Dietetyki i Oceny Żywności Instytutu Nauk o Zdrowiu UPH. Wiedzę na temat wysiłku w cukrzycy przedstawi diabetolog dr n.med. M.Urbańska-Kosińska - kierownik Oddziału Dziecięcego w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp., a wszystko praktycznymi poradami uzupełni sam Michał Jeliński.
Uczestnicy spotkania warsztatowo-edukacyjnego mogą też liczyć na sporą dawkę aktywności fizycznej na łonie natury nad pięknym jeziorem i mnóstwo niespodzianek. 
Zapisy i szczegóły organizacyjne na stronie ActiveDiabet Michała Jelińskiego.
Zapraszamy słodkie dzieci z województwa lubuskiego!
© 2018 Gorzow.com

^