HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 57; poniedziałek, 14 październik 2019 Imieniny Alany, Damiana, Liwii
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Spotkania • 2019-09-21
Ciekawie, interaktywnie i angażująco z gorzowską Akademią w Galerii Askana

Już 21 września w godz. 10.00-15.00 w Galerii Askana druga z cyklu akcja realizowana na bazie stałej współpracy Galerii Askana i Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. 


Tym razem zaprezentują się Wydział Humanistyczny oraz Wydział Turystyki i Nauk o Zdrowiu. 
 
Wydział Humanistyczny jest jedną z pięciu jednostek organizacyjnych Akademii im. Jakuba 
z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. Prężnie rozwija się i kształci na kierunkach filologia polska, filologia angielska, filologia germańska, komunikacja medialna i społeczna, pedagogika. Prowadzi studia licencjackie i magisterskie w systemie stacjonarnym, 26+ i niestacjonarnym. Studentom pedagogiki stwarza wyjątkową w skali kraju szansę uzyskania dodatkowo dyplomu niemieckiej uczelni. Odpowiadając na zapotrzebowania środowiska umożliwia kształcenie i dokształcanie na studiach podyplomowych. Wydział posiada również prawa doktoryzowania w zakresie językoznawstwa.
Wydział Turystyki i Nauk o Zdrowiu to z kolei najmłodszy samodzielny wydział Akademii, ale kontynuujący kształcenie na kierunku turystyka i rekreacja już niemal od 20 lat, zarówno na poziomie studiów licencjackich jak i magisterskich. 
Anna Sip, Manager marketingu Galerii Askana podkreśla: Współpraca Galerii Askana  
i Akademii  zainicjowana przez Wydział Techniczny wkroczyła w kolejny etap. Tym razem zupełnie inne wydziały zaprezentują się naszym mieszkańcom. Cieszy nas szczególnie fakt, że dzięki tym interaktywnym i bardzo ciekawym atrakcjom wspólnie będziemy mogli podkreślić jak różnorodne 
i ciekawe kierunki studiów oferowane są na lokalnym rynku. Co ważne, nasi klienci będą się po prostu dobrze bawić podczas sobotniej wizyty w Askanie.”
 
Prodziekan ds. organizacji i rozwoju Wydziału Humanistycznego dr Jolanta Gebreselassie dodaje z kolei Mamy nadzieję, że współpraca z Galerią Askana pozwoli nam zaprezentować mieszkańcom regionu to, w czym specjalizuje się Wydział Humanistyczny. Wspólna akcja „Ciekawie, interaktywnie i angażująco”, zaplanowana na najbliższą sobotę, będzie obfitowała w niecodzienne atrakcje i pokazy. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Przede wszystkim przekonamy klientów Askany, że edukacja łącząca tradycję i nowoczesność może być atrakcyjna, interesująca i skuteczna zarazem.
W programie sobotniej akcji przewidziano szereg atrakcji, które prezentujemy poniżej:
Wydział Humanistyczny zaprasza
• Zabawy multisensoryczne 
• Zabawy logopedyczne (m.in. origami, sprawne ucho)
• Wspólne czytanie - bajki interaktywne
• Programowanie z Ozobotami (nauka programowania dla najmłodszych)
• Interaktywna gra terenowa
• Magiczne kolorowanki
Jak skutecznie nauczysz się języka obcego? Określenie predyspozycji językowych
 
Wydział Turystyki i Nauk o Zdrowiu zaprasza:
• Analiza składu ciała  
• Porady - zalecenia żywieniowe 
• Ergometr rowerowy
 
Dodatkowo, uruchomiony zostanie punkt rekrutacyjny w Askanie.  Akcja realizowana 21 września, 
tj. w najbliższą  sobotę potrwa od godz. 10.00 do godz. 15.00.
© 2018 Gorzow.com

^