HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 795; piątek, 15 listopad 2019 Imieniny Amielii, Idalii, Leopolda
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Informacje • 2019-09-19
Międzygminny bieg połączony z konkursem ekologicznym

W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, Związek Celowy Gmin MG-6 serdecznie zaprasza reprezentacje wszystkich szkół podstawowych do udziału w Międzygminnym biegu połączonym z konkursem ekologicznym, który odbędzie się 19 września 2019 r. w Parku Górczyńskim.

 
Już 19 września 2019 r. o godzinie 9:30 w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu zapraszamy do udziału w Międzygminnym biegu połączonym z konkursem ekologicznym. Działanie to jest częścią zadania "Jestem, myślę, segreguję - kampania edukacyjna Związku Celowego Gmin MG-6", dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.
Konkurs jest dedykowany dla 3-osobowych reprezentacji szkół podstawowych z obszaru Związku Celowego Gmin MG-6 (jedna osoba z klas III-IV, druga osoba z klas V-VI, trzecia osoba z klas VII-VIII). Więcej szczegółów na plakacie oraz w regulaminie.
 
Zapraszamy!
 
Atrakcyjne nagrody czekają!
 
W celu szerzenia idei Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, zachęcamy aby na imprezę przyjść na pieszo lub przyjechać rowerem!
© 2018 Gorzow.com

^