HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 487; piątek, 15 listopad 2019 Imieniny Amielii, Idalii, Leopolda
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Imprezy • 2019-09-28
Redshape Live! - Letnia Pozytyvka Finał

Finał Letniej Pozytyvki zasługuje na odpowiednią oprawę. 


Nie udało się dwa lata temu na Dni Gorzowa ale obiecaliśmy Wam, że wróci do Gorzowa i zagra dla Was! Mowa oczywiście o Redshape! Przez ten okres Sebastian nie próżnował i zdążył wydać sporo świeżego materiału dla Delsin Records, Running Back oraz własnego labelu Present. Światło ujrzał także świetny album "A Sole Game" dla wytwórni Monkeytown Records należącej do MODESELEKTOR (OFFICIAL SITE)! 
 
W międzyczasie zrzucił czerwoną maskę ale niebanalny styl muzyczny to cały czas jego znak rozpoznawczy. Jego twórczość ciężka jest do sklasyfikowania. Na pewno czerpie garściami z korzeni Detroit Techno rodem z Underground Resistance, blenduje to z nowoczesnymi brzmieniami uzyskując piorunujący efekt końcowy. Znakiem firmowym Redshape'a są liveacty z użyciem syntezatorów i samplerów, które rozpalają parkiet do...czerwoności. Niezbitym dowodem na pozycję, którą wypracował przez lata jest lista artystów których remixował: Juan Atkins, Skream, Deetron, DJ Bone, Ellen Allien, Tiga, Rampa...
 
Przy okazji świętować będziemy rok działalności naszego Stowarzyszenie Pozytyvka! Niezwykle intensywny i obfitujący w wiele ciekawych wydarzeń, gdzie zagrali dla Was - Gorzowian liczący się artyści ze sceny muzyki elektronicznej. 
 
Tym razem stawiamy na muzyczną różnorodność, którą uzupełnią specjalne wizualizacje, światła oraz dekoracje! Do zobaczenia w Magnetoffonie!
 
Przyjdźcie wcześniej bo od 18:00 zaczynamy ostatnie Warsztaty które poprowadzi Lcaise!
© 2018 Gorzow.com

^