HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 206; czwartek, 19 wrzesień 2019 Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Warsztaty • 2019-08-24
Koniec Lata Party w NoVa Park

Przed nami weekend pod znakiem pożegnania wakacji. 


W dniach 24-25 sierpnia w godzinach 14.00-18.00 NoVa Park zaprasza na atrakcje w ramach imprezy „Koniec Lata Party”. W programie warsztaty gry na bębnach oraz bajkowe animacje dla najmłodszych.
Tegoroczne Koniec Lata Party upłynie pod hasłem „Ostatnie rytmy lata”. Z tej okazji w sobotę 24 sierpnia w godzinach 14.00-18.00 na wszystkich klientów NoVa Park – zarówno tych młodszych, jak i starszych – czekają darmowe warsztaty gry na bębnach, które poprowadzi jedna z najlepszych polskich grup bębniarzy z Wrocławia. Drugiego dnia zabawy, w niedzielę 25 sierpnia, NoVa Park szykuje dla najmłodszych bajkowe animacje z konkurencjami sportowo-ruchowymi, skocznymi układami tanecznymi, szalonymi pojedynkami muzycznymi, grami planszowymi, zabawnymi konkursami dostosowanymi do wieku uczestników czy bańkami mydlanymi w rozmiarze XXL.
„Pożegnanie wakacji wcale nie musi być nudne! W NoVa Park wszystko gra, póki lato trwa! W sobotę mamy dla Was pozytywne wibracje w energetycznych rytmach podczas warsztatów gry na bębnach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Z kolei w niedzielę zapraszamy dzieci do udziału w grach i zabawach, które wywołają na twarzach uczestników uśmiech oraz zagwarantują niezapomniane wspomnienia. Przyjdź i korzystaj, póki lato ciągle w grze!” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park. 
Wszystkie atrakcje w ramach wydarzenia są bezpłatne.
© 2018 Gorzow.com

^