HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 344; środa, 16 październik 2019 Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Spotkania • 2019-08-12
Wejściówki na Perfect

W poniedziałek (12. sierpnia) od godziny 12.30 na Starym Rynku, po konferencji prasowej poświęconej 37. rocznicy Gorzowskich Wydarzeń Sierpniowych, rozpocznie się dystrybucja bezpłatnych wejściówek na koncert zespołu Perfect, który odbędzie się 1 września w Amfiteatrze MCK.

 
Ilość wejściówek jest ograniczona; będą dystrybuowane aż do wyczerpania. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwie. Bezpłatne wejściówki obowiązują także dzieci, niezależnie od wieku.
Od wtorku (13. sierpnia), w dni robocze (od poniedziałku do piątku), od godziny 9.00 do 15.00, wejściówki można odebrać w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury (ulica Drzymały 26).
 
Wejściówki na koncert będą też rozdawane we wtorki od godziny 14.00, przy okazji akcji prowadzonej przez Wydział Promocji i Informacji UM „Pocztówka z Gorzowa”. 13. sierpnia będzie to w Parku Róż, 20. sierpnia przed wejściem do Nova Park, 23. sierpnia przed wejściem do Galerii Askana, a 27. sierpnia obok Studni Czarownic.
© 2018 Gorzow.com

^