HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 304; niedziela, 18 sierpień 2019 Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Informacje • 2019-08-18
Śniadanie na trawie – sierpień

Miejskie Centrum Kultury zaprasza serdecznie na Śniadanie na trawie. 


Tym razem widzimy się w Parku Górczyńskim w godzinach 10:00 – 14:00. Zabierzcie ze sobą koce. Zjedzmy razem śniadanie na trawie, grillujmy, kosztujmy lokalnych specjałów.
 
Podobnie jak podczas poprzednich spotkań, również i tym razem zapraszamy na wspólną sesję jogi. Jako atrakcję Studio Sufit zabiera swoje magiczne krzesełko. Jeśli nigdy nie stałeś/aś na głowie z nami możesz poczuć, jak to jest wyrzucić nogi w niebo. Do zobaczenia na macie.
 
Śniadanie to pierwsze źródło energii, powinno być wartościowe i bogate w witaminy. Jak wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe? Co zrobić, aby dzieci chętniej sięgały po warzywa i owoce? Czy niejadka uda nam się przechytrzyć? Zabawa – słowo klucz. Zabawmy się w zdrowe jedzenie! Pozwólmy sobie na długie śniadania chociaż raz w tygodniu i pobudzajmy nie tylko apetyt ale też kreatywność dzieci. Przecież jedzenie to przyjemność! Zapraszamy na warsztaty kulinarne z Martą Danielak, na których przyrządzimy Owocowe Party (owocowe szaszłyki, kolorowe koktajle, tort z arbuza, owoce na patyku w polewie czekoladowej, słodkie paluszki).
 
Przez cały czas trwania wydarzenia dzieci będą mogły słuchać bajek czytanych przez Klub Czytających Rodzin „Gorzowskie Czytanki”. Wakacje to czas podróżowania, niesamowitych wypraw i ciekawych wycieczek. Jeśli spędzamy je z rodziną czas ten jest jeszcze przyjemniejszy.
 
Ponadto zapewnimy inne atrakcje na świeżym powietrzu, głównie z myślą o dzieciach:
– bańki mydlane
– hula-hop
– skakanki
– tablice kredowe
– dmuchańce
 
Wystawcy:
– Browar Łąkomin
– Gospodarstwo Agroturystyczne „Suchower”, mający w swojej ofercie miód
– Wołowóz
– Moto Sweet
– „Remiza” z wyrobami z wikliny
– Mini Donuts King
– wędliny od firmy Tradycja
 
WYDARZENIE FB
 
18 sierpnia 2019, godzina 10:00, Park Górczyński.
Wstęp wolny.

wydarzenie na fb 
© 2018 Gorzow.com

^