HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 314; niedziela, 18 sierpień 2019 Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Imprezy • 2019-08-10
Scena na scenie 2019 – niXes

Scena na scenie  

 
niXes to nowatorski projekt wokalistki i kompozytorki Ani Rusowicz, nawiązujący stylistyką do klimatów neo-hippie. Połączenie elektroniki z elementami rocka psychodelicznego powodują unikatowość i oryginalność tej muzyki nie tylko na rodzimym rynku muzycznym. W muzyce niXes słychać inspiracje sceną australijską i takimi bandami jak Tame Impala czy Pond.
 
Ciekawym zaskoczeniem jest to, że artystka kojarząca się z silnie bigbitowym brzmieniem, tu sięgnęła po zupełnie odmienne środki artystycznego wyrazu. Nawet dla wprawionego ucha słuchacza lub fana twórczości Ani odbiór tej muzyki może być wyzwaniem i zaskoczeniem. Z drugiej zaś strony mimo odważnego kroku, jaki podjęła artystka, jej alter ego czyli niXes jest spójnym i konsekwentnym posunięciem.
 
”Próżne może okazać się doszukiwanie się analogii między big-bitem a nixes” – jak twierdzi sama artystka. Nietypowości projektowi dodają też teksty w języku angielskim, silnie nawiązujące do tematyki kosmosu i metafizyki.
 
10 sierpnia 2019, godz. 21:00, Amfiteatr MCK, ul. Drzymały (Park Siemiradzkiego).
 
Bilety: 35 zł (do nabycia w kasie MCK oraz na Abilet.pl)
 
Scena na scenie 2019:
 
20 lipca 2019 – Arkadiusz Jakubik
10 sierpnia 2019 – niXes
31 sierpnia 2019 – Natalia Przybysz
07 września 2019 – Daria Zawiałow
 
Wszystkie koncerty odbywają się w Amfiteatrze MCK przy ul. Drzymały (Park Siemiradzkiego). Bilety w cenie 35 zł do nabycia w kasie MCK oraz na Abilet.pl.
© 2018 Gorzow.com

^