HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 399; środa, 16 październik 2019 Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Informacje • 2019-07-21
Śniadanie na trawie

Miejskie Centrum Kultury zaprasza serdecznie na Śniadanie na trawie. 


Kolejny raz widzimy się w Parku Róż w godzinach 10:00 - 14:00. Zabierzcie ze sobą koce. Zjedzmy razem śniadanie na trawie, grillujmy, kosztujmy lokalnych specjałów.
 
Podobnie jak podczas majowego i czerwcowego spotkania, również i tym razem będziecie mogli wziąć udział w zajęciach jogi. Zaczynamy już o godzinie 11. Tego dnia zapraszamy na pilates, kolejne zajęcia ze stałej oferty Studia Sufit, które poprowadzi Gosia Czyżewska. Pilates to połączenie jogi i ćwiczeń izometrycznych. To uniwersalny trening wzmacniająco-rozciągający wszystkie mięśnie, polecany dla każdego. Poprawia postawę, odciąża kręgosłup, uelastycznia i obniża poziom stresu. Trening w pozycjach stojących, więc nie potrzeba mat tylko dobry humor, wygodny strój i butelkę wody.
 
Śniadanie to pierwsze źródło energii, dlatego powinno być wartościowe i bogate w witaminy. W związku z tym w samo południe ruszają warsztaty kulinarne dla dzieci, na których razem stworzymy kreatywne śniadanie. Wesołe kanapki, faszerowane pomidory, domowa lemoniada, a na deser czekoladowy budyń jaglany. Sprawdzimy, czy uda nam się przechytrzyć niejadka i pokażemy, co zrobić, aby dzieci chętniej sięgały po warzywa i owoce. Spróbujemy również rozwikłać zagadkę, jak wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe. Warsztaty trwać będą przez godzinę i zachęcamy do udziału w nich wszystkich chętnych. Liczba miejsc ograniczona, dlatego dajcie też szansę innym i zmieniajcie się na stanowiskach. Zrób z nami kanapkę, a niech ktoś inny przygotuje pomidora!

Ponadto zapewnimy inne atrakcje na świeżym powietrzu, głównie z myślą o dzieciach:
- bańki mydlane
- hula-hop
- dmuchańce
 
21 lipca 2019, godzina 10:00, Park Wiosny Ludów (Park Róż).
Wstęp wolny.

wydarzenie z fb 
© 2018 Gorzow.com

^