HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 502; piątek, 20 wrzesień 2019 Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Kultura • 2019-06-15
Książka za worek śmieci vol. IV - Dni Gorzowa

Zapraszamy na kolejną edycję akcji "KSIĄŻKA ZA WOREK ŚMIECI”. Akcja odbędzie się 15.06.2019 w GORZOWIE WIELKOPOLSKIM, w ramach obchodów Dni Gorzowa 2019.  

 
NA CZYM POLEGA AKCJA?
Chcemy aktywować mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego do działania na rzecz środowiska i na rzecz miasta. Dlatego wspólnie ruszymy w teren by posprzątać te miejsca, które wymagają naszej interwencji. Na wolontariuszy czekają książki!
 
JAK MOGĘ SIĘ PRZYŁĄCZYĆ?
Wejdź na profil Książka za worek śmieci i wyślij wiadomość prywatną podając swoje imię i nazwisko oraz email. Zaznacz, że Twoje zgłoszenie dotyczy akcji w Gorzowie. Rejestracja pomoże nam oszacować liczbę worków, rękawic i książek. Kilka dni przed akcją otrzymasz mail z dodatkowymi informacjami.
 
CZY KAŻDY OTRZYMA KSIĄŻKĘ?
Książkę otrzyma 50 pierwszych zarejestrowanych osób. Będą to książki ufundowane m.in. przez Wydawnictwo Bezdroża, Wydawnictwo Literackie, Znak, Zielona Sowa.
 
GDZIE I KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?
Widzimy się 15.06.2019 o godzinie 10.00 przy namiocie na moście staromiejskim. Stamtąd ruszymy w teren. Sprzątanie potrwa maksymalnie do godziny 13.00.
 
CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?
Dobrą energię, przekąski, napoje. Sprzątanie to praca fizyczna i będzie potrzebny zastrzyk energii. Dobrze założyć wysokie, sportowe buty i nakrycie głowy. Od nas otrzymacie rękawice i worki na śmieci.
 
WARSZTATY PODRÓŻNICZO - EKOLOGICZNE
Częścią akcji "Książka za worek śmieci" są także warsztaty edukacyjne: "LOKALNIE-GLOBALNIE". Warsztaty odbędą się dzień wcześniej - 14.06.2019 o godzinie 15.30, w Klubie Kultury MCK Gorzow „Jedynka”, ul. Chrobrego 9. Wstęp wolny.
 
OPIS WARSZTATÓW:
Czy to w ogóle mój problem? Co łączy moje ulubione chipsy z wycinką lasów tropikalnych? Czy mogę uratować orangutana, nie wyjeżdżając z Polski? Podczas warsztatów ekologicznych LOKALNIE - GLOBALNIE przyjrzymy się bliżej zależnościom między naszymi codziennymi wyborami, a zanieczyszczeniem powietrza, wody, ziemi. Na przykładzie Polski i Indonezji zilustrujemy proces globalizacji i wykażemy naszą wspólną odpowiedzialność za stan środowiska naturalnego na świecie. Nauczymy się też prawidłowego segregowania śmieci i rozpoznawania oznakowań związanych z recyklingiem.

wydarzenie z fb
© 2018 Gorzow.com

^