HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 404; piątek, 20 wrzesień 2019 Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Wykłady • 2019-05-29
Dołącz do Psychoodpornych. Szkolenie w Gorzowie Wlkp.

Szkolenie "Psychoodporni" to popularne, unikatowe i autorskie szkolenie Jarosława Świątka, dzięki któremu poznasz techniki i ćwiczenia, które w krótkim czasie zmienią to, w jaki sposób po różnych emocjonalnych sytuacjach w swoim życiu, powracasz do równowagi i jak będziesz radzić sobie ze stresem. 

 
Po raz drugi i jedyny w tym roku w Gorzowie Wlkp! 
 
Jeśli zdarza ci się rozpamiętywać ponad miarę różne wydarzenia, przejmujesz się tym, co mówią o Tobie inni, nie panujesz nad emocjami, albo chcesz lepiej stawiać czoło nadchodzącym wyzwaniom, radzić sobie z porażkami i dążyć wytrwale do długofalowych celów to szkolenie jest właśnie dla Ciebie! 
 
3 niezwykle skuteczne narzędzia wprost z neurolaboratorium do Twojego użytku. 
 
3 godziny – 3 narzędzia – Potrójne działanie na stres
 
Aplikacja do ćwiczeń
 
Prowadzący
Jarosław Świątek
neuropsycholog, redaktor naczelny Polskiego Portalu Psychologii Społecznej, założyciel Szkoły Inteligencji Emocjonalnej, popularyzator nauki i komentator medialny. Autor książki “Wszyscy kłamią. Nie daj się oszukać!”, doradca i konsultant wielu firm i instytucji w zakresie budowania marki i kreowania wizerunku. Specjalista ds. perswazji, wpływu społecznego, afektywnych podstaw orientacji w otoczeniu, decepcji oraz psychologii reklamy.
 
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. 

wydarzenie z fb 
© 2018 Gorzow.com

^