HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 402; piątek, 20 wrzesień 2019 Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Wystawy • 2019-06-01
Spotkania Kobiet Autentycznych

Spotkania Kobiet Autentycznych 

 
1 czerwca 2019 r.
Gorzów Wielkopolski
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta, ul. Sikorskiego 107
 
 „Wspieramy motywujemy pomagamy” to hasło przewodnie Fundacji dla Kobiet Autentycznych, a Spotkania Kobiet Autentycznych są doskonałym miejscem na realizację naszego hasła. 
 
Już 1 czerwca 2019 r. w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się 4. edycja, którą rozpoczniemy niesamowitym wykładem Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej ,,Bądź Kobietą, którą chciałabyś spotkać!"
 
 Sprawdzona forma wydarzenia w postaci wykładów/warsztatów oraz indywidualnych stoisk Partnerów spotyka się z dużym uznaniem uczestniczek, które w tej edycji będą mogły posłuchać wykładów z zakresu rozwoju osobistego, istocie dbania o nasze zdrowie i poznają tajniki świadomego doboru koloru. 
 
Podczas warsztatów na temat myślenia wizualnego prowadzonymi przez Aleksandrę Kordacz dowiemy się jak rysunkiem urozmaicić naszą codzienność, natomiast o tym dlaczego ważny jest makijaż opowie nam wykwalifikowana instruktorka makijażu Nefrisa Make-up. Zapoznamy się także z tymi elementami jogi, które pomogą nam w uwalnianiu się od złych emocji. 
 Ponadto przez cały dzień na nasze uczestniczki będą czekali Partnerzy wydarzenia z takich dziedzin jak doradztwo zawodowe i personalne, doradcy wizerunkowi, specjaliści z zakresu zdrowia, urody i mody, a także instytucje, które pomagają stawiać pierwsze kroki we własnym biznesie. 
 
 Zapraszamy do wzięcia udziału w tym inspirującym wydarzeniu!

wydarzenie z fb 
 
© 2018 Gorzow.com

^