HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 421; piątek, 15 listopad 2019 Imieniny Amielii, Idalii, Leopolda
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Sport • 2019-06-16
Charytatywny Mecz Gwiazd - II edycja

Już 16 czerwca w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się II edycja meczu charytatywnego, który organizowany jest przez fundację Cancer Fighters i Stal Gorzów.


 Dla naszych Wojowników chcemy wywalczyć jeszcze więcej! 
 
Pamiętacie pierwszą edycję? 2 czerwca 2018 roku w Gorzowie doszło do jednego z najważniejszych wydarzeń w świecie sztuk walki. Udział w nim wzięli najlepsi zawodnicy mieszanych sztuk walki oraz bokserzy. Sportowcy nie rywalizowali jednak w ringu, ale na boisku piłkarskim.
 
Polska czołówka świata sztuk walki spotkała się w Gorzowie, aby wesprzeć chorującego na nowotwór Aleksa - podopiecznego Fundacji Cancer Fighters. W meczu charytatywnym wzięli udział m.in. Artur Szpilka, Michał Materla, Akop Szostak, Jan Błachowicz, czy Marcin Różalski. Podczas wydarzenia zebraliśmy ponad 100 tysięcy złotych. Cała kwota została przekazana na zakup protezy dla Aleksa. 
 
W 2019 roku podejmujemy następne wyzwanie. Tym razem zaprosimy Was na nowoczesny stadion Stali Gorzów, gdzie odbędzie się kolejne niesamowite wydarzenie. Cel jest oczywiście jeden, czyli wsparcie naszych podopiecznych! 
 
Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia i wzięcia udziału w naszej specjalnej zbiórce w serwisie pomagam.pl. Zebrane pieniądze niezwykle pomogą nam w organizacji meczu -> www.pomagam.pl/ctljqnym
 
Wspólnie możemy zdziałać jeszcze więcej!
 
Organizatorzy:
 
cancer FIGHTERS x Stal Gorzów
 
Sponsorzy strategiczni:
 
Grupa Gezet x KMS
© 2018 Gorzow.com

^