HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 173; środa, 18 lipiec 2018 Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Warsztaty • 2018-06-17
Warsztaty rowerowe dla dzieci

Poprawa bezpieczeństwa dzieci w trakcie poruszania się po drogach to główny cel warsztatów rowerowych, które – jak co roku w okresie letnich wakacji - organizuje gorzowska Straż Miejska.

Odbędą się one w następujących terminach:
 
- 17 czerwca 2018 r., godz. 11.00–14.00 - miasteczko rowerowe przy ul. Paderewskiego,
- 15 lipca 2018 r., godz. 11.00-14.00 - miasteczko rowerowe w Parku Kopernika,
- 5 sierpnia 2018 r., godz. 11.00-19.00 – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, ul. Fabryczna 177.

W trakcie warsztatów każdy uczestnik będzie mógł przejechać rowerem w miasteczku ruchu drogowego w asyście strażnika, który omówi zasady zachowania się w sytuacjach mogących wystąpić na drodze. Dzieci zapoznane zostaną ze znaczeniem znaków drogowych oraz zasadami poruszania się rowerami i pieszo po drogach publicznych.
 
O tym w jaki sposób dokonać zgłoszenia nagłych zdarzeń na numer alarmowy 112 opowiedzą operatorzy Centrum Powiadamiania Ratunkowego Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego. Wraz z ratownikiem medycznym z Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego LUW będzie można ćwiczyć podstawy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
 
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Gorzowie Wielkopolskim zaprezentują chętnym symulator zderzeń obrazujący znaczenie zapinania pasów bezpieczeństwa. Miłośnicy OFF ROAD wyeksponują pojazdy terenowe i opowiedzą o podróżach po Polsce i Europie. Swój udział zapowiedział kolarski mistrz świata Lech Piasecki wraz z Grupą LP Team.
 
Uczestnicy warsztatów otrzymają ufundowane przez prezydenta miasta elementy odblaskowe, a Gorzowski Rynek Hurtowy, w ramach promowania zdrowego sposobu odżywiania, poczęstuję biorących udział w imprezie jabłkami.

© 2018 Gorzow.com

^