HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 743; niedziela, 5 lipiec 2020 Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
gorzow.com • artykuly • 2020-02-13
Czy trzeba mieć wkład własny przy kredycie mieszkaniowym?
Źródło: artykuł sponsorowany - ekredyt24.com.pl/ 


Własne mieszkanie, to wciąż w większości przypadków oznaka powodzenia i jest ono traktowane, jak dobro luksusowe.

Nie każdy z nas może sobie na nie pozwolić, tym bardziej jeśli mieszka w dużej aglomeracji. Co więcej przeraża nas uzbieranie minimalnej wpłaty własnej, ale właśnie – jest ona nam zawsze potrzebna?
 
Niejednokrotnie zdarza się tak, że to właśnie widmo wysokiego wkładu własnego sprawia, że rezygnujemy z marzeń o własnym „M”. Najczęściej bank wymaga od nas 20% wartości mieszkania, to ogromna suma pieniędzy. W takim razie jest dla nas nadzieja, jeżeli wiemy że nie uda nam się uzyskać takiej kwoty?
 
Kupno mieszkania jedynie z wkładem
W tej kwestii nie da się owijać w bawełnę – obowiązek wpłacenia wkładu własnego przy zakupie mieszkania nie jest wytyczną banku, jest zarządzeniem wydanym przez Komisję Nadzoru Finansowego, oznacza to, że jest to zasada nie do ruszenia, dlatego musimy się jej spodziewać.
 
Większość banków w swojej ofercie będzie mieć produkty, z których będziemy mogli skorzystać wyłącznie wtedy kiedy uiścimy wpłatę minimum 20% od całości pożyczanej kwoty (oczywiście będziemy musieli spełnić również inne wymagania m.in. stałe zatrudnienie na czas nieokreślony, wynagrodzenie mieszczące się w danych widełkach, brak innego zadłużenia etc.). Na szczęście możemy trafić jeszcze na banki, które mają w ofercie kredyty hipoteczne, które wymagają jedynie 10% wkładu, oczywiście musimy pamiętać o tym, że będą one miały gorsze warunki – np. wyższe oprocentowanie, dłuższy czas na spłatę, wyższą prowizję lub np. dłuższy czas na nadpłacanie kredytu. Mimo to, czasem może być to dla nas jedyna opcja.
 
Zanim wybierzesz – przeanalizuj
Podjęcie takiej decyzji to zobowiązanie na wiele lat. Dlatego najgorszym doradcą jest pośpiech, warto usiąść spisać wszelkie za i przeciw, zapytać najbliższych o radę, znaleźć kilka opcji. Warto w internecie poszukać rankingów kredytów gotówkowych, które mogą nam rozjaśnić nasze wątpliwości i dostarczyć dodatkowych informacji.
 
Nie musimy wszystkiego wiedzieć, nie mniej warto zebrać jak najwięcej informacji, nie powinniśmy zieloni przychodzić na spotkanie w banku. Musimy pójść z konkretnymi pytaniami, to pozwoli nam wprowadzić rozmowę na konkretny poziom oraz damy naszemu rozmówcy odczuć, że wiemy czego chcemy.
 
Jeśli zainteresował Cię ten temat i chcesz jeszcze bardziej się w niego zagłębić zobacz więcej na ekredyt24.com.pl

Ubezpieczenia OC i AC – co warto o nich wiedzieć?2020-04-21

Firmy ubezpieczeniowe oferują swoim klientom wiele polis ubezpieczeniowych dotyczących transportu. Z reguły kierowcy decydują się jedynie na obowiązkowe ubezpieczenie OC i nawet nie chcą sprawdzić, jakie propozycje związane są z dodatkowymi ubezpieczeniami. A jak się okazuje, często przy stosunkowo niewielkiej opłacie możemy zapewnić sobie dodatkową ochronę, która pomoże zminimalizować nieprzyjemności związane z kolizjami, wypadkami czy zdarzeniami losowymi, jakie mają miejsce na drogach. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tego, czym różni się OC od AC – poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na ten temat.
Jesteś początkującym kierowcą? Sprawdź, jak obniżyć OC2020-01-23

Świeżo upieczeni kierowcy nie mają łatwo – muszą liczyć się ze sporymi składkami na obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne. 
Rolety dachowe — praktyczny sposób na ochronę przed słońcem na poddaszu2020-01-13

Aby zapewnić optymalną temperaturę w pomieszczeniach znajdujących się na poddaszu, w pierwszym kroku należy zadbać o prawidłowe ułożenie warstwy termoizolacyjnej. 
Jak nawilżyć powietrze? Sprawdzone sposoby na suche powietrze2019-12-06

Jak nawilżyć powietrze? Sprawdzone sposoby na suche powietrze  
Jak znaleźć niezawodne słuchawki do biegania?2019-11-18

Jak znaleźć niezawodne słuchawki do biegania?  
Bilety z pewnego źródła, czyli skąd?2019-10-07

Stopniowo coraz częściej kupujemy bilety na różne wydarzenia przez Internet. 
Ubezpieczenie na narty - jak i na ile się ubezpieczyć?2019-09-30

Ferie zimowe to czas, w którym kontuzje na stokach zbierają swoje żniwo.
Jak spędzić dobrze czas w domu po ciężkim dniu w biurze2019-09-17

Wrzesień to okres w którym wielu z nas wraca po udanych wakacjach do swoich prac. Powrót do biura nie jest jednak prosty w momencie, kiedy mieliśmy od niego trochę odpoczynku. Jak jednak możemy wpłynąć na to, aby powrót do biura był przyjemniejszy?
Osobisty kredyt i osobista odpowiedzialność2019-09-12

Każde zobowiązane finansowe jest odpowiedzialnością, którą nakładamy na siebie własnowolnie.
Reklama zewnętrzna i jej oblicza2019-09-05

Każdy zna billboard – gigantyczny plakat umieszczony na specjalnym stelażu, który można spotkać zarówno w najpopularniejszych i najczęściej uczęszczanych lokalizacjach, ale również przy autostradach i poboczach ulic. 
Dlaczego opłaca się wybierać prywatny parking przy lotnisku?2019-09-02

Dziś coraz więcej osób decyduje się na podróżowanie w różne części świata. 
Kredyt konsolidacyjny przez internet – lato 20192019-08-19

Kredyt konsolidacyjny pozwala na połączenie kilku zobowiązań w jedno, z jedną, często niższą ratą miesięczną, i uporządkowanie swoich kredytów i pożyczek, co ułatwia ich spłatę.
© 2018 Gorzow.com

^