HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 128; czwartek, 13 sierpień 2020 Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
gorzow.com • artykuly • 2019-09-05
Reklama zewnętrzna i jej oblicza
Źródło: artykuł sponsorowany - znajdzreklame.pl 


Każdy zna billboard – gigantyczny plakat umieszczony na specjalnym stelażu, który można spotkać zarówno w najpopularniejszych i najczęściej uczęszczanych lokalizacjach, ale również przy autostradach i poboczach ulic. 

Gigantyczny billboard jest skierowany do każdego uczestnika ruchu. Ponad 80% osób potwierdza, że zwraca uwagę na treści umieszczone na reklamie wielkoformatowej. Taka statystyka nie dziwi – billboard jest reklamą, której po prostu nie da się przeoczyć! Czy poza tym rodzajem reklamy outdoorowej istnieją inne, równie skuteczne alternatywy?
 
Rodzaje reklam outdoorowych
 
Reklama zewnętrzna ma wiele obliczy. Można podzielić ja na kategorie jaką jest reklama wielkoformatowa, Citylight, billboard, reklama cyfrowa i inne, coraz to nowsze i bardziej zaskakujące rozwiązania. Reklama wielkoformatowa to forma marketingu zewnętrznego skierowanego głównie do osób prowadzących pojazdy. Sprawdza się nie tylko w miejscach, które są zazwyczaj zakorkowane (gdzie kierowca siedzi i czeka na ruch pojazdów lub zmianę świateł), ale również na szerokopasmówkach i drogach szybkiego ruchu. Większość kierowców powracających z pracy planuje zakupy w samochodzie – sprytny przedsiębiorca nie może zmarnować tej szansy! 
Billboard nie zawsze musi oznaczać reklamy wielkoformatowej na umieszczonej przy ziemi tablicy. Można go również zobaczyć na autobusach, ciężarówkach lub innych pojazdach mobilnych. Mobilne billboardy stają się coraz bardziej popularnym rodzajem reklamy zewnętrznej. Jest dość zabawny, nieszkodliwy i opłacalny. Celem mobilnych billboardów jest przyciągnięcie uwagi i dotarcie w wiele miejsc. 
Reklama cyfrowa, czyli taka, która jest wyświetla na specjalnych ekranach, w różnych, strategicznych częściach miasta jest jedną z najbardziej korzystnych form reklamy zewnętrznej. Osoby dojeżdżające do pracy, turyści i osoby mieszkające w większych miastach często korzystają z transportu publicznego – metra, autobusów, tramwajów. Wykorzystanie ekranów w wymienionych miejscach, oraz na dworcach, lotniskach i stacjach metra to najlepszy pomysł na wykorzystanie momentu oczekiwania, w którym potencjalny klient z nudów rozgląda się po swoim najbliższym otoczeniu. Reklama cyfrowa ma wiele zalet – nie jest monotonna i bardzo szybko pojawia się wybranych miejscach. Aby opracować strategię wyświetlania reklam cyfrowych, warto skontaktować się ze specjalistami ze Znajdź Reklamę.
Citylight to doskonały sposób na wykorzystanie przestrzeni miejskiej. To reklama zewnętrzna, która jest mniejsza niż billboard ale większa od tradycyjnych ekranów cyfrowych. Nośniki typu citylight najczęściej montowane są na przystankach i przy ruchliwych chodnikach w centrum miasta. Pełnią dwie funkcje – subtelnie oświetlają otoczenie i zawracają na siebie uwagę umieszczoną w nich reklamą. Nośniki te są estetyczne i zazwyczaj doskonale komponują się w otaczającą architekturę.
 
 
Reklama zewnętrzna, reklama wielkoformatowa – reklamuj się więcej!
 
Reklama zewnętrzna to jeden z niewielu rodzajów reklamy, których nie można wyłączyć ani przełączyć. Podczas spaceru lub jazdy niewiele można zrobić, prócz patrzenia na otoczenie. Reklama zewnętrzna jest również bardzo skuteczna dla lokalnych firm, przyciągając uwagę odbiorców w samym sercu miejsca zamieszkania i pracy. Pozwala także na wzmocnienie przekazu marki więcej niż jeden raz, ponieważ znaczna część osób będzie przejeżdżać obok reklamy zewnętrznej wiele razy w tygodniu.

Ubezpieczenia OC i AC – co warto o nich wiedzieć?2020-04-21

Firmy ubezpieczeniowe oferują swoim klientom wiele polis ubezpieczeniowych dotyczących transportu. Z reguły kierowcy decydują się jedynie na obowiązkowe ubezpieczenie OC i nawet nie chcą sprawdzić, jakie propozycje związane są z dodatkowymi ubezpieczeniami. A jak się okazuje, często przy stosunkowo niewielkiej opłacie możemy zapewnić sobie dodatkową ochronę, która pomoże zminimalizować nieprzyjemności związane z kolizjami, wypadkami czy zdarzeniami losowymi, jakie mają miejsce na drogach. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tego, czym różni się OC od AC – poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na ten temat.
Dlaczego opłaca się wybierać prywatny parking przy lotnisku?2019-09-02

Dziś coraz więcej osób decyduje się na podróżowanie w różne części świata. 
Kredyt konsolidacyjny przez internet – lato 20192019-08-19

Kredyt konsolidacyjny pozwala na połączenie kilku zobowiązań w jedno, z jedną, często niższą ratą miesięczną, i uporządkowanie swoich kredytów i pożyczek, co ułatwia ich spłatę.
3 sposoby na to, jak obstawiać najlepsze typy bukmacherskie2019-08-16

Każdy gracz, zarówno ten nowy, jak i stary wyjadacz, poszukuje idealnego sposobu na najlepsze typy bukmacherskie. 
Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Poznaniu – jak wypożyczyć samochód, aby nie przepłacić?2019-06-28

Chociaż komunikacja miejska w Poznaniu uznawana jest za jedną z najlepszych w kraju, dla osób odwiedzających miasto bardziej komfortowym i praktyczniejszym rozwiązaniem będzie wynajem auta.  
Czy ubrania to dobry prezent dla dzieci?2019-06-19

Nie raz zastanawiamy się, jaki prezent jest najlepszy dla dziecka, szczególnie wtedy, gdy jest jeszcze małe i nie zwraca większej uwagi na takie podarki. 
Bilety online - czy warto wykupić miejscówkę na koncert z wyprzedzeniem?2019-05-22

Każdy, kto choć raz w życiu był na koncercie swojej ulubionej kapeli doskonale wie, jak wielkie emocje towarzyszą całemu wydarzeniu. 
Legalny bukmacher, czyli sposób na bezpieczne zakłady2019-05-21

Legalny bukmacher, czyli sposób na bezpieczne zakłady
Bukmacher BETFAN - dowiedz się więcej na jego temat!2019-05-21

Bukmacher BETFAN działa na rynku od niedawna, jednak szybko zdobywa uznanie wśród graczy. Szeroka oferta dyscyplin, możliwość obstawiania live, a także korzystania z wielu bonusów sprawiają, że zakłady bukmacherskie zapewniają doskonałą zabawę i wysokie wygrane. Dowiedz się więcej o BETFAN.  
Taktyk i motywator. Powrót imperium.2019-05-20

Czyli cud na Anfield Road ma wiele imion….
Polisa zdrowotna - na co zwrócić uwagę przy jej zakupie?2019-05-16

Polisa zdrowotna - na co zwrócić uwagę przy jej zakupie?
Szybka pożyczka w Gorzowie – gdzie ją otrzymać? 2019-05-06

W Twoim życiu pojawił się problem natury finansowej, z którym musisz sobie poradzić tak szybko, jak tylko się da. 
© 2018 Gorzow.com

^