HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 133; czwartek, 13 sierpień 2020 Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
gorzow.com • artykuly • 2019-09-02
Dlaczego opłaca się wybierać prywatny parking przy lotnisku?
Źródło: Materiał Partnera - startparking 


Dziś coraz więcej osób decyduje się na podróżowanie w różne części świata. 

Jednak, aby droga nie trwała zbyt długo, a do tego była komfortowa, to zazwyczaj nasz wybór pada na lot samolotem. Wtedy jednak trzeba zadbać o to, aby bez problemu móc dostać się na lotnisko. Sprawdź, dlaczego najpopularniejszą obecnie opcją jest zostawianie samochodu na parkingu przy lotnisku.

Korzystna cena
 
Nie zawsze mieszkamy w tym samym mieście, co znajduje się lotnisko, dlatego dojazd może być problemem. Jednak najrozsądniejszym rozwiązaniem w tym przypadku wydaje się dojazd na parking przy lotnisku i pozostawienie tam auta na czas wyjazdu. Tym bardziej że obecnie można znaleźć wiele ciekawych i korzystnych cenowo ofert, a jedna z nich jest dostępna na stronie internetowej startparking.pl. Dzięki niskiej cenie znacznie bardziej opłaca nam się zostawić tam samochód, niż wynajmować taksówkę, jechać autobusem czy prosić bliskich o podwiezienie. Tym bardziej, kiedy jeszcze weźmie się pod uwagę kwestie związaną z wygodą.

Dowóz na samo lotnisko
 
W ofercie wielu firm, w tym tej, o której była mowa w powyższym akapicie, jest możliwość dowozu na lotnisko lub też odebranie z niego, kiedy wrócimy z podróży. Ta opcja jest już wliczona w cenę i dzięki temu nie musimy obawiać się wyższych opłat. Warto zdawać sobie sprawę także z tego, że Startparking oprócz tego, że oferuje parking na lotnisku, dowóz na nie, to jeszcze udostępnia funkcję związaną z możliwością śledzenia pojazdu, który przyjedzie po nas na lotnisko. W ten sposób będziemy mogli wyjść na zewnątrz w odpowiedniej chwili i zagospodarować swój czas. Należy zawsze wybierać jedynie takie oferty, które są w stanie jak najbardziej zaoszczędzić nasz czas i dysponować sporą liczną pojazdów, które często kursują na lotnisko.

Parking na lotnisku — jakie korzyści daje?

Bezpieczeństwo
 
Warto zauważyć, że taka opcja może być bardzo korzystna także dla osób mieszkających w bloku, gdyż nie muszą oni pozostawiać swoich pojazdów na niestrzeżonych parkingach. Zresztą każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, może docenić fakt, iż w trakcie nieobecności samochód będzie pod stałym nadzorem. W ten sposób na pewno nie ulegnie awarii czy innemu zniszczeniu lub – co gorsza – kradzieży. Nie trzeba zatem obawiać się, że po powrocie z wakacji czy wracając z wyjazdu służbowego, poniesiemy jakieś dodatkowe koszty i stracimy niepotrzebnie nerwy.

Ubezpieczenie auta
 
Parking na lotnisku, na który warto postawić, powinien nie tylko posiadać całodobowy monitoring, ale też niezbędne będzie ubezpieczenie pojazdu. Powinno ono być wliczone w cenę lub też dodatkowo płatne. W ten sposób w razie wystąpienia jakichkolwiek niespodziewanych szkód parkingowych będziemy pewni, że otrzymamy odpowiednie zadośćuczynienie.

Wygoda
 
Nie da się ukryć, że większość z nas stawia na parking na lotnisku głównie ze względu na wygodę. Nie musimy w ten sposób tracić czasu na szukanie dojazdu na samo lotnisko, czy opcji, gdzie postawić samochód. Ma to duże znaczenie zarówno przy krótkich podróżach, jak i długich. Jednak parking na lotnisku będzie najbardziej opłacalny, kiedy zostawimy auto na ponad 15 dni.

Ubezpieczenia OC i AC – co warto o nich wiedzieć?2020-04-21

Firmy ubezpieczeniowe oferują swoim klientom wiele polis ubezpieczeniowych dotyczących transportu. Z reguły kierowcy decydują się jedynie na obowiązkowe ubezpieczenie OC i nawet nie chcą sprawdzić, jakie propozycje związane są z dodatkowymi ubezpieczeniami. A jak się okazuje, często przy stosunkowo niewielkiej opłacie możemy zapewnić sobie dodatkową ochronę, która pomoże zminimalizować nieprzyjemności związane z kolizjami, wypadkami czy zdarzeniami losowymi, jakie mają miejsce na drogach. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tego, czym różni się OC od AC – poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na ten temat.
Kredyt konsolidacyjny przez internet – lato 20192019-08-19

Kredyt konsolidacyjny pozwala na połączenie kilku zobowiązań w jedno, z jedną, często niższą ratą miesięczną, i uporządkowanie swoich kredytów i pożyczek, co ułatwia ich spłatę.
3 sposoby na to, jak obstawiać najlepsze typy bukmacherskie2019-08-16

Każdy gracz, zarówno ten nowy, jak i stary wyjadacz, poszukuje idealnego sposobu na najlepsze typy bukmacherskie. 
Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Poznaniu – jak wypożyczyć samochód, aby nie przepłacić?2019-06-28

Chociaż komunikacja miejska w Poznaniu uznawana jest za jedną z najlepszych w kraju, dla osób odwiedzających miasto bardziej komfortowym i praktyczniejszym rozwiązaniem będzie wynajem auta.  
Czy ubrania to dobry prezent dla dzieci?2019-06-19

Nie raz zastanawiamy się, jaki prezent jest najlepszy dla dziecka, szczególnie wtedy, gdy jest jeszcze małe i nie zwraca większej uwagi na takie podarki. 
Bilety online - czy warto wykupić miejscówkę na koncert z wyprzedzeniem?2019-05-22

Każdy, kto choć raz w życiu był na koncercie swojej ulubionej kapeli doskonale wie, jak wielkie emocje towarzyszą całemu wydarzeniu. 
Legalny bukmacher, czyli sposób na bezpieczne zakłady2019-05-21

Legalny bukmacher, czyli sposób na bezpieczne zakłady
Bukmacher BETFAN - dowiedz się więcej na jego temat!2019-05-21

Bukmacher BETFAN działa na rynku od niedawna, jednak szybko zdobywa uznanie wśród graczy. Szeroka oferta dyscyplin, możliwość obstawiania live, a także korzystania z wielu bonusów sprawiają, że zakłady bukmacherskie zapewniają doskonałą zabawę i wysokie wygrane. Dowiedz się więcej o BETFAN.  
Taktyk i motywator. Powrót imperium.2019-05-20

Czyli cud na Anfield Road ma wiele imion….
Polisa zdrowotna - na co zwrócić uwagę przy jej zakupie?2019-05-16

Polisa zdrowotna - na co zwrócić uwagę przy jej zakupie?
Szybka pożyczka w Gorzowie – gdzie ją otrzymać? 2019-05-06

W Twoim życiu pojawił się problem natury finansowej, z którym musisz sobie poradzić tak szybko, jak tylko się da. 
Czym wyróżnia się telefon LG V30?2019-04-24

Zakupienie smartfonu, który spełni wszystkie oczekiwania, nie jest takie proste. 
© 2018 Gorzow.com

^