HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 146; czwartek, 6 sierpień 2020 Imieniny Jakuba, Sławy, Wincentego
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • sport • 2020-03-23
Partnerzy Stali Gorzów pomagają szpitalowi
Partnerzy Stali Gorzów pomagają szpitalowi

Źródło: Stal Gorzow  


To bardzo budujące, że firmy, z którymi współpracuje Stal Gorzów pomagają nie tylko w kontekście sportowym, ale również społecznym – dla lokalnej społeczności.
 

 
Firma ICT Poland z siedzibą w Kostrzynie nad Odrą znana jest gorzowskim kibicom głównie z akcji konkursowych, wyłaniających młodzieżowca Stali, który otrzyma od nich nowiutki motocykl. To właśnie fani decydują o tym, komu ICT Poland przekaże sprzęt. W tym roku wybrano Wiktora Jasińskiego, który szykuje się do debiutu w PGE Ekstralidze. Dziś chcemy jednak podziękować firmie za inną akcję.
 
W tej trudnej sytuacji, jakiej znajduje się cały kraj, są ludzie, którzy decydują się bezinteresownie nieść pomoc. To właśnie nasz wspomniany wieloletni partner zdecydował się dostarczyć papier toaletowy, ręczniki, chusteczki itp. do Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim. Jak wszyscy wiemy, na dzień dzisiejszy te materiały są bardzo potrzebne w funkcjonowaniu placówek medycznych.
 
- Teraz mamy szczególny czas, dlatego zaangażowaliśmy się, aby wspomóc te służby, które są na tzw. „pierwszej linii”. Mam na myśli szpital – zakaźny w szczególności. Wyszliśmy z inicjatywą do pana Roberta Surowca, z którym znam się osobiście, że możemy wspomóc dostarczając papier toaletowy, ręczniki, chusteczki higieniczne i tym podobne materiały. Odpowiedź ze strony szpitala była oczywista – mówił Michał Wrembel, dyrektor generalny ICT Poland.
 
- Daliśmy jasno do zrozumienia, że gdy tylko będzie potrzeba, szpital ma dzwonić, a my pomożemy. Teraz jest taka sytuacja, że te artykuły są niezbędne, a w wielu miejscach możemy ich nie dostać. My chcemy dać szpitalowi ten komfort, że póki pracujemy – a mamy nadzieję robić to cały czas – zawsze to dostaną. Teraz zrobiliśmy taki „próbny” transport, po jednej tzw. palecie z każdego produktu, którego potrzebowali – tłumaczył Michał Wrembel.
 
Jak przyznał dyrektor generalny ICT Poland, cała akcja możliwa była dzięki wsparciu firmy kurierskiej UPS. Ta podjęła się wyzwania i dostarcza produkty, niosąc bezcenną pomoc. – Pomysł o tym, żeby wesprzeć szpital wziął się sam z siebie. Patrząc na to, jak społeczeństwo jednoczy się w różnych sytuacjach, nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie. Skontaktowałem się ze szpitalem, że w razie potrzeby dostaw niezbędnych artykułów jesteśmy gotowi pomóc. Na drugi dzień okazało się już, że jest okazja, żeby to zrealizować. Chcieliśmy pokazać, że ci którzy potrzebują teraz wsparcia, nie zostaną sami – dodał od siebie Andreas Pavlou z firmy UPS.

Kibice Stali Gorzów są pewni, że ten sezon będzie udany!2020-03-23

Za oknem już wiosenna pogoda, a silników motorów jeszcze nie słychać.   
BÓJKA PSEUDOKIBICÓW W GORZOWIE.2020-03-23

Gorzowscy policjanci wspólnie z Prokuraturą Rejonową ustalają okoliczności i osoby uczestniczące w bójce. 
Aplikacja „Kwarantanna domowa” – ruszył proces jej udostępniania2020-03-23

Szybsza komunikacja ze służbami i lepsza opieka dla osób objętych kwarantanną – to główny cel aplikacji Kwarantanna domowa. Zaczynamy ją udostępniać od dziś.  
SPOŁECZEŃSTWO WSPIERA LUBUSKICH POLICJANTÓW2020-03-20

Wdzięczność to słowo łączące mieszkańców miasta i gminy Gubin z funkcjonariuszami pełniącymi służbę na granicach.
„JESTEM NA ZAKUPACH, ZARAZ WRACAM”. ŁAMANE OBOWIĄZKI KWARANTANNY2020-03-20

Zielonogórscy policjanci podobnie jak koledzy w całym kraju sprawdzają czy osoby objęte kwarantanną pozostają w miejscu do tego wyznaczonym.
Zmiana form konsultacji aktualizacji GPR Gorzów 2025+2020-03-20

W związku z zagrożeniem epidemicznym zmieniona została forma konsultacji projektu Aktualizacji Gminnego Programu Rewitalizacji Gorzów 2025+. 
Rezerwat to nie wysypisko2020-03-20

Rezerwat „Gorzowskie Murawy” przez wielu gorzowian jest wykorzystywany do spacerów i kontaktu z bogatą  florą.
Pomocna dłoń z Państwa Środka2020-03-20

W dniu wczorajszym dotaroł do Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiemu w Gorzowie podręcznik leczenia COVID-19 stworzony w czołowym chińskim szpitalu, który udzielił pomocy ponad 800 osobom zarażonym wirusem w Państwie Środka; to dar Hikvision z Hangzhou w Chinach.
Silcare lokalnie2020-03-19

Silcare – krajowy producent kosmetyków z Gorzowa Wielkopolskiego, w obliczu pandemii koronoawirusa COVID-19, wyszedł naprzeciw potrzebom społeczeństwa i przestawił swoje linie produkcyjne w województwie lubuskim na produkcję środków do dezynfekcji.
Niels-Kristian Iversen: To trudny czas dla wszystkich, ale przejdziemy przez to!2020-03-19

W tym trudnym dla wszystkich czasie, musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na powrót do „normalności”.  
PRZEBRANI W KOMBINEZONY OFERUJĄ PŁYNY DEZYNFEKUJĄCE NA KORONAWIRUSA. 2020-03-19

Lubuscy policjanci przestrzegają przed osobami, które wykorzystują sytuację związaną z koronawirusem. 
Harcerze pomogą seniorom i niepełnosprawnym2020-03-19

W związku z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej Obwód Gorzowski uruchamia akcję pomocy seniorom i osobom niepełnosprawnym, zamieszkującym teren naszego miasta.  
Prowiant dla osób oczekujących na przekroczenie granicy 2020-03-19

Mariusz Kamiński, minister spraw wewnętrznych i administracji zobligował wojewodów z regionów przygranicznych do zorganizowania pomocy dla osób oczekujących na przekroczenie granicy.  
KOLEJNY CIOS LUBUSKIEJ POLICJI W HANDEL LUDŹMI2020-03-19

Policjanci z Lubuskiej i Dolnośląskiej Policji doprowadzili do zatrzymali 37-letniego obywatela Bułgarii. 

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj kabaret 2020-08-04
Paranienormalni - Kolega z podstawówki

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

© 2018 Gorzow.com

^