HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 142; czwartek, 6 sierpień 2020 Imieniny Jakuba, Sławy, Wincentego
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • sport • 2020-03-23
Kibice Stali Gorzów są pewni, że ten sezon będzie udany!
Kibice Stali Gorzów są pewni, że ten sezon będzie udany!

Źródło: Stal Gorzow  


Za oknem już wiosenna pogoda, a silników motorów jeszcze nie słychać. 
 

 
O tym, czy sezon w ogóle się odbędzie, zadecydują najbliższe tygodnie. Z pewnością aktualne wydarzenia są niepokojące. Mimo to większość jest optymistycznie nastawiona. Zawodnicy przygotowują się indywidualnie, a kibice z niecierpliwością czekają na ściganie na „Jancarzu”. – Dłużyła mi się ta zima i już od dawna nie mogę się doczekać żużla. Jak słońce wyszło i zrobiła się naprawdę ładna pogoda, to świat walczy z koronawirusem. Nie dopuszczam do siebie myśli, że sezon mógłby zostać odwołany. Nie wiem, kiedy się zacznie, ale jestem przekonana, że w tym roku będziemy cieszyć się żużlowymi mijankami – odpowiada pewna siebie fanka Julia, która na mecze dojeżdża ze Strzelec Krajeńskich.
 
Poprzedni sezon nie należał do najłatwiejszych; jednakże Stali udało się utrzymać w Ekstralidze. – To prawda poprzedni rok nie był rewelacyjny, ale zawsze trzeba szukać pozytywów. Na pochwałę na pewno zasługuje Bartosz Zmarzlik – mistrz świata, z którego jesteśmy niezwykle dumni. Jesteśmy też szczęśliwi, że reprezentuje barwy Stali Gorzów. Są jeszcze juniorzy, zarówno Rafał Karczmarz, jak i Mateusz Bartkowiak zrobili ogromny krok do przodu. Jestem szczęśliwy, że Rafał wrócił i będzie nas w tym sezonie reprezentował – wypowiedział się kibic Krzysztof, który nie opuścił żadnego meczu w minionym sezonie.
 
Wszyscy z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie nowego sezonu. – Mam przeczucie, że ten sezon będzie mistrzowski. Mamy w końcu mistrza świata w składzie, więc czemu to nie my mamy wygrać – wierzy w mistrzostwo pan Włodzimierz, który na mecze Stali przychodzi od ponad 30 lat.
 
– To prawda, na papierze jesteśmy naprawdę silną ekipą, patrząc na skład, nie mamy żadnej dziury. Wszyscy nasi zawodnicy są bardzo solidni i regularni, a to jest najważniejsze – dodaje wnuk pana Włodzimierza – Paweł, który od dziadka zaraził się pasją do tego sportu.
 
Nie tylko na zmagania ligowe kibice czekają najbardziej. Fani nie mogą się doczekać turnieju Grand Prix. Liczą, że Zmarzlik pokaże się z jak najlepszej strony i będzie w stanie obronić tytuł mistrza świata. Oprócz naszego „F-16” sympatycy gorzowskiej Stali są przekonani, że niespodziankę sprawi im Niels Kristian Iversen. – O Bartka się nie boję! Wiem, że da sobie radę z presją, jaka może na nim ciążyć. Jest to w końcu najlepszy zawodnik na świecie – chwali kapitana żółto-niebieskich kibic Krzysztof. – W GP będziemy trzymać kciuki też za Iversena. Jest to zawodnik o nieprzeciętnych umiejętnościach i niesamowitym doświadczeniu, a tacy w tym prestiżowym turnieju nieraz sprawiali niespodzianki. W Gorzowie szło mu naprawdę dobrze, więc czuję, że to dla niego jest idealny moment – dodała fanka Julia.
 
Kiedy tylko rozpocznie się żużlowy sezon, zapraszamy wszystkich kibiców na stadion im. Edwarda Jancarza, bo siedmiu solidnych zawodników gorzowski klub już ma, a nie może zabraknąć ósmego najważniejszego, czyli Was, kibiców.

BÓJKA PSEUDOKIBICÓW W GORZOWIE.2020-03-23

Gorzowscy policjanci wspólnie z Prokuraturą Rejonową ustalają okoliczności i osoby uczestniczące w bójce. 
Aplikacja „Kwarantanna domowa” – ruszył proces jej udostępniania2020-03-23

Szybsza komunikacja ze służbami i lepsza opieka dla osób objętych kwarantanną – to główny cel aplikacji Kwarantanna domowa. Zaczynamy ją udostępniać od dziś.  
SPOŁECZEŃSTWO WSPIERA LUBUSKICH POLICJANTÓW2020-03-20

Wdzięczność to słowo łączące mieszkańców miasta i gminy Gubin z funkcjonariuszami pełniącymi służbę na granicach.
„JESTEM NA ZAKUPACH, ZARAZ WRACAM”. ŁAMANE OBOWIĄZKI KWARANTANNY2020-03-20

Zielonogórscy policjanci podobnie jak koledzy w całym kraju sprawdzają czy osoby objęte kwarantanną pozostają w miejscu do tego wyznaczonym.
Zmiana form konsultacji aktualizacji GPR Gorzów 2025+2020-03-20

W związku z zagrożeniem epidemicznym zmieniona została forma konsultacji projektu Aktualizacji Gminnego Programu Rewitalizacji Gorzów 2025+. 
Rezerwat to nie wysypisko2020-03-20

Rezerwat „Gorzowskie Murawy” przez wielu gorzowian jest wykorzystywany do spacerów i kontaktu z bogatą  florą.
Pomocna dłoń z Państwa Środka2020-03-20

W dniu wczorajszym dotaroł do Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiemu w Gorzowie podręcznik leczenia COVID-19 stworzony w czołowym chińskim szpitalu, który udzielił pomocy ponad 800 osobom zarażonym wirusem w Państwie Środka; to dar Hikvision z Hangzhou w Chinach.
Silcare lokalnie2020-03-19

Silcare – krajowy producent kosmetyków z Gorzowa Wielkopolskiego, w obliczu pandemii koronoawirusa COVID-19, wyszedł naprzeciw potrzebom społeczeństwa i przestawił swoje linie produkcyjne w województwie lubuskim na produkcję środków do dezynfekcji.
Niels-Kristian Iversen: To trudny czas dla wszystkich, ale przejdziemy przez to!2020-03-19

W tym trudnym dla wszystkich czasie, musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na powrót do „normalności”.  
PRZEBRANI W KOMBINEZONY OFERUJĄ PŁYNY DEZYNFEKUJĄCE NA KORONAWIRUSA. 2020-03-19

Lubuscy policjanci przestrzegają przed osobami, które wykorzystują sytuację związaną z koronawirusem. 
Harcerze pomogą seniorom i niepełnosprawnym2020-03-19

W związku z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej Obwód Gorzowski uruchamia akcję pomocy seniorom i osobom niepełnosprawnym, zamieszkującym teren naszego miasta.  
Prowiant dla osób oczekujących na przekroczenie granicy 2020-03-19

Mariusz Kamiński, minister spraw wewnętrznych i administracji zobligował wojewodów z regionów przygranicznych do zorganizowania pomocy dla osób oczekujących na przekroczenie granicy.  
KOLEJNY CIOS LUBUSKIEJ POLICJI W HANDEL LUDŹMI2020-03-19

Policjanci z Lubuskiej i Dolnośląskiej Policji doprowadzili do zatrzymali 37-letniego obywatela Bułgarii. 
Kamera termowizyjna dla szpitala2020-03-19

To ogromne wsparcie dla szpitala. Tak o kamerze termowizyjnej od Akademii im. Jakuba z Paradyża powiedział dziś Robert Surowiec – wiceprezes gorzowskiej lecznicy podczas przekazania urządzenia przez przedstawicieli uczelni. 

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj kabaret 2020-08-04
Paranienormalni - Kolega z podstawówki

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

© 2018 Gorzow.com

^