HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 114; sobota, 8 sierpień 2020 Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • sport • 2019-10-17
I liga: Czas na lidera - Siódemka Miedź Legnica vs Stal Gorzów
I liga: Czas na lidera - Siódemka Miedź Legnica vs Stal Gorzów

Źródło: Stal Gorzow  


Gorzowianie w najbliższą sobotę rozegrają kolejne spotkanie ligowe. 

Tym razem czeka ich ekstremalnie trudny wyjazd do Legnicy, gdzie zagrają z liderem tabeli rozgrywek, Siódemką Miedź.
 
Siódemka Miedź Legnica wygrała w tym sezonie 4 z 4 meczów ligowych. Młodzi, perspektywiczni zawodnicy, w dużej mierze wychowankowie klubu, radzą sobie świetnie i coraz śmielej myślą o wygraniu całej ligi i awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, czyli Superligi. Bardzo mocna lewa strona i kołowy, bieganie do kontry i niezła bramka, to największe atuty gospodarzy sobotniego meczu. – Z tego, co wiem, zaczynają mówić coraz głośniej, że interesuje ich tylko Superliga i chcą to zrobić w tym sezonie. Ich atuty to dłuższe już granie ze sobą, zespół prowadzony wcześniej przez tego samego trenera, dosyć młody zespół, uzupełniony przez kilku doświadczonych zawodników z pomysłem na granie, jak na przykład w tym roku ściągnięty Adam Skrabania – skomentował Dariusz Molski, trener gorzowskiej ekipy. – Daje trochę doświadczenia, trochę spokoju, ale i pewności siebie w ich szeregach. Co prawda aktualnie grają bez niego, ale mimo wszystko to im się udaje – dodał.
 
Gorzowianie są po tygodniu przerwy w rozgrywkach ze względu na przełożony mecz z Olimpem Grodków. Czy w szeregach gorzowian był czas na odpoczynek? – Jest spokojnie. Próbowaliśmy dojść w tym tygodniu do Legnicy, konkretnie do filmu z ich meczu, choć ciężko nam to szło. Mamy to, co mamy, wiemy, co wiemy i na tym będziemy bazować. Przygotowujemy się do tego sobotniego meczu – powiedział szkoleniowiec Stali.
 
Żółto-niebiescy nie zaczęli tego sezonu z „przytupem”, jednak sukcesywnie zbierają kolejne punkty i stawiają się każdemu napotkanemu rywalowi. Największymi atutami Stali są przede wszystkim bramkarze wraz z mocną formacją ofensywną i dwaj skrzydłowi – Mateusz Stupiński oraz Aleksander Kryszeń. Nie brakuje jednak pomysłu na grę ze strony Tomasza Gintowta, Marcina Smolarka czy Mariusza Kłaka, czyli 

Strażniczka uratowała noworodka2019-10-17

W środę w jednej z gorzowskich galerii handlowych podjęto próbę pobicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej.  
Willa Jaehnego na Regionalne Centrum Przedsiębiorczości2019-10-17

Prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki i prezes Zachodniej Izby Przemysłowo-Handlowej Jerzy Korolewicz podpisali w środę umowę partnerską, dotyczącą przygotowania i realizacji projektu – powstania w naszym mieście Regionalnego Centrum Przedsiębiorczości. Jego siedzibą ma zostać Willa Jaehnego.
TRUCK & BUS – POLICJANCI KONTROLUJĄ POJAZDY WIELKOGABARYTOWE2019-10-17

Policjanci ruchu drogowego w całym kraju sprawdzają stan techniczny pojazdów ciężarowych, prędkość z jaką się poruszają, a także trzeźwość oraz zgodny z przepisami czas pracy kierowców. 
Świetna postawa Jasińskiego w Ostrowie, Pytlewski w najlepszej ósemce2019-10-17

16 października na torze w Ostrowie odbyła się runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski.  
SKUTECZNI W ZWALCZANIU PRZESTĘPCZOŚCI TRANSGRANICZNEJ. SKRADZIONE AUTO ODZYSKANE2019-10-17

Dzięki dobrej współpracy z Polsko-Niemieckim Centrum Współpracy Służb Granicznych, Policyjnych i Celnych w Świecku oraz policjantów kryminalnych z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. odzyskano samochód osobowy marki Audi A3 wartości blisko 100 tys. złotych. 
Stypendia dla Zawodowców2019-10-16

W środę (16 października) w auli Akademii im. Jakuba z Paradyża odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów motywacyjnych dla 78 uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych, przyznawanych w ramach projektu „Zawodowcy w Gorzowie 2.0”. 
Zdrowi, bezpieczni, aktywni2019-10-16

Pod takim hasłem 21 października odbędzie się tegoroczny Dzień Seniora organizowany przez lubuskie placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
OSZUKIWALI FIRMY TRANSPORTOWE. LUBUSKA POLICJA SZUKA POKRZYWDZONYCH2019-10-16

Zorganizowana grupa przestępcza, która z oszukiwania firm transportowych uczyniła sobie stałe źródło dochodu została rozbita przez Lubuska Policję pod koniec września. 
ISTOTNY ELEMENT POLICYJNEGO ORGANIZMU - LUBUSCY DYŻURNI WALCZYLI O MIANO NAJLEPSZEGO2019-10-16

W siedzibie Lubuskiej Policji dyżurni komend miejskich i powiatowych rywalizowali o miano najlepszego w 2019 roku. W dwudniowym finale „Turnieju Dyżurnych jednostek Policji województwa lubuskiego” najwięcej punktów uzyskał podkom.
Nieodpłatna pomoc prawna2019-10-16

Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego ogłosił otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Miasta Gorzowa Wielkopolskiego w 2020 roku.
Porozmawiajmy o budżecie obywatelskim2019-10-16

Tegoroczna edycja budżetu obywatelskiego powoli dobiega końca. Zapraszamy mieszkańców do dyskusji na temat całego procesu, regulaminu, oceny oraz ewentualnych uwag.
Podziękowanie dla nauczycieli2019-10-16

Do 69 nauczycieli gorzowskich placówek oświatowych trafiły we wtorek nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  
Adam Bałdych w studiu radiowej „Trójki”2019-10-15

Ambasador kampanii Gorzów #Stąd Jestem Adam Bałdych wystąpi w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.
Konferencja o substancjach psychoaktywnych 2019-10-15

W Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim rozpoczęła się dwudniowa konferencja na temat środków zastępczych i oraz substancji psychoaktywnych. 

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj kabaret 2020-08-04
Paranienormalni - Kolega z podstawówki

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

© 2018 Gorzow.com

^