HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 402; piątek, 17 styczeń 2020 Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2019-07-31
ODPRAWA SŁUŻB ODPOWIEDZIALNYCH ZA BEZPIECZEŃSTWO NA POL’AND’ROCK
ODPRAWA SŁUŻB ODPOWIEDZIALNYCH ZA BEZPIECZEŃSTWO NA POL’AND’ROCK

Źródło: Policja Lubuska  


Niespełna doba dzieli nas od oficjalnego rozpoczęcia jubileuszowej, XXV edycji festiwalu Pol’And’Rock w Kostrzynie nad Odrą. 

Policyjna Operacja „Kostrzyn 2019” trwa już jednak od poniedziałku. Na specjalnej odprawie w relacje przedstawicieli służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo oraz organizatora festiwalu wsłuchiwali się Wicewojewoda Lubuski Wojciech Perczak i Dowódca Operacji mł. insp. Bogdan Piotrowski.
Nie każdy zdaje sobie sprawę, ile miesięcy trwają policyjne przygotowania do takiego wydarzenia. Zapewnienie bezpieczeństwa kilkuset tysiącom uczestników wiąże się z ciężką pracą wielu policyjnych pionów. Dlatego lubuskich stróżów prawa wspomagają funkcjonariusze z wielu miejsc Polski. Łącznie nad bezpieczeństwem miłośników festiwalu czuwać będzie blisko 1600 policjantów. Tu każdy ma swoje zadania, które muszą być wykonywane bardzo precyzyjnie, aby zarówno uczestnicy Pol’And’Rock, jak i mieszkańcy przygranicznego Kostrzyna czuli się bezpiecznie. Wiele jednak zależy od policjantów, którzy są rozlokowani w różnych częściach miasta. Ale wcześniej bardzo często komunikaty i polecenia płyną z serca policyjnych działań - sztabu, który od lat mieści się w kostrzyńskim komisariacie. Stąd do dowódców, którzy w odpowiedni sposób je kategoryzują, przekazując do swych policjantów. Niezwykle istotna jest również ścisła współpraca z przedstawicielami innych służb i instytucji odpowiedzialnych za szeroko rozumiane bezpieczeństwo. Stąd codzienne odprawy, podczas których funkcjonariusze Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Ochrony Kolei, Polskich Linii Kolejowych, przedstawiciele Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej, organizatora festiwalu czy włodarze Kostrzyna nad Odrą relacjonują dobowe meldunki z zakresu ich służb.
 
Wcześniej dowódcy poszczególnych podoperacji na porannych odprawach przedstawiają Dowódcy Operacji mł. insp. Bogdanowi Piotrowskiemu jak krystalizowało się bezpieczeństwo podczas minionej doby. Później najbardziej optymalne rozwiązania wdrażane są w życie. W środowej odprawie (31 lipca) wziął udział Wicewojewoda Lubuski Wojciech Perczak, a ze strony organizatora festiwalu Prezes WOŚP Jerzy Owsiak. Przedstawiane są także wnioski, propozycje i pomysły na określone sytuacje. A wszystko to dzieje się jeszcze na kilkadziesiąt godzin przed rozpoczęciem festiwalu. Jego miłośnicy muszą mieć przekonanie, że policjanci wspólnie z innymi służbami są dobrze przygotowani do zabezpieczenia tej wielkiej imprezy. Ale też przekonani o zagrożeniach, o których staramy się mówić od lat, wdrażając procedury podnoszące poziom bezpieczeństwa.

ODPRAWA SŁUŻB ODPOWIEDZIALNYCH ZA BEZPIECZEŃSTWO NA POL’AND’ROCKODPRAWA SŁUŻB ODPOWIEDZIALNYCH ZA BEZPIECZEŃSTWO NA POL’AND’ROCKODPRAWA SŁUŻB ODPOWIEDZIALNYCH ZA BEZPIECZEŃSTWO NA POL’AND’ROCKODPRAWA SŁUŻB ODPOWIEDZIALNYCH ZA BEZPIECZEŃSTWO NA POL’AND’ROCK

Zwolnijmy i uważajmy na drodze, a będzie bezpieczniej 2019-07-31

Nadmierna prędkość, zmęczenie za kierownicą i brak zdrowego rozsądku, to niezmiennie główne powody wypadków na drodze.
Pół miliona na nowy sprzęt dla szpitala2019-07-31

O urządzenia wartości ponad 500 tysięcy złotych uzupełnił swoją bazę sprzętową Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. w ciągu ostatniego półrocza.  
W piątek obsługa w ZUS ograniczona2019-07-31

W związku z koniecznością przeprowadzenia prac serwisowych systemu informatycznego, 2. sierpnia, czyli w najbliższy piątek od godziny 14:00 obsługa klientów w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych będzie prowadzona w ograniczonym zakresie.  
MIĘDZYNARODOWE PROJEKTY DLA WSPÓLNEGO BEZPIECZEŃSTWA2019-07-30

Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim oraz Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu „Pro Europa Viadrina” zawarły umowę w zakresie realizacji trzech projektów.
Zamknięcie ulicy Piłsudskiego2019-07-30

W środę (31 lipca) od godz. 8.00 ulica Piłsudskiego zostanie zamknięta dla ruchu.    
Przerwa w dostawie wody2019-07-30

W środę (31 lipca) od godz. 8.00 do 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody do budynków przy ulicach: 
IMGW ostrzega2019-07-30

W Gorzowie we wtorek (30 lipca), od godziny 12.00 do północy, możliwe są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym, a także silny wiatr i burze. Wiatr w porywach może osiągać 90 km/h - ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.   
Mateusz Bartkowiak z awansem do finału2019-07-30

29 lipca na torze w Gdańsku rozegrano zaległe eliminacje do finału Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski.  
ZAATAKOWAŁ OCHRONIARZA. POLICJANCI ZATRZYMALI PODEJRZANEGO O KRADZIEŻ ROZBÓJNICZĄ2019-07-30

Gorzowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w jednym z marketów przywłaszczył sobie artykuły chemiczne chowając je pod odzieżą. 
UROCZYSTY DZIEŃ W LUBUSKIEJ KOMENDZIE. ŚLUBOWANIE POLICJANTÓW I NOWY ZASTĘPCA KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI2019-07-29

W lubuskiej komendzie słowa roty ślubowania wypowiedzieli nowo przyjęci policjanci.
Pocztówka z Gorzowa2019-07-29

We wtorek, 30 lipca, po raz kolejny zapraszamy mieszkańców Gorzowa i przebywających w naszym mieście gości do udziału w akcji „Pocztówka z Gorzowa”.  
Burze z gradem2019-07-29

Województwo lubuskie powiaty: 
LUBUSKIE DERBY ŻUŻLOWE ZABEZPIECZANE PRZEZ POLICJANTÓW2019-07-29

Za nami kolejne żużlowe derby ziemi lubuskiej. Zielonogórscy policjanci przy wsparciu funkcjonariuszy z innych jednostek zabezpieczali to wyjątkowe wydarzenie sportowe. 
Upamiętnimy wybuch powstania2019-07-29

Dla upamiętnienia 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w czwartek 1 sierpnia o godzinie 17.00 na terenie Gorzowa Wielkopolskiego zostaną włączone syreny alarmowe.  

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-01-13
Rolety dachowe — praktyczny sposób na ochronę przed słońcem na poddaszu

gorzow.com kraj kabaret 2020-01-08
Klinika Skeczów Męczących - Kabaret Skeczów Męczących - Psychiatryk (Premiera)

gorzow.com kraj kabaret 2019-12-17
Sopocki Hit Kabaretowy 2019 - Neonówka - Zarobiony

gorzow.com kraj kabaret 2019-12-17
Kabaret Młodych Panów - Turyści

gorzow.com kraj artykuly 2019-12-06
Jak nawilżyć powietrze? Sprawdzone sposoby na suche powietrze

gorzow.com kraj artykuly 2019-11-18
Jak znaleźć niezawodne słuchawki do biegania?

gorzow.com kraj kabaret 2019-11-08
Kabaret Smile - Szpital

gorzow.com kraj kabaret 2019-11-08
Kabaret Smile - Kubeczki

© 2018 Gorzow.com

^