HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 140; piątek, 7 sierpień 2020 Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2019-07-29
UROCZYSTY DZIEŃ W LUBUSKIEJ KOMENDZIE. ŚLUBOWANIE POLICJANTÓW I NOWY ZASTĘPCA KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI
UROCZYSTY DZIEŃ W LUBUSKIEJ KOMENDZIE. ŚLUBOWANIE POLICJANTÓW I NOWY ZASTĘPCA KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI

Źródło: Policja Lubuska  


W lubuskiej komendzie słowa roty ślubowania wypowiedzieli nowo przyjęci policjanci.

To niezwykle ważny dzień dla osób, które zdecydowały się założyć mundur. Rozpoczynający służbę mogą liczyć na obecność swoich najbliższych, którzy zawsze wspierają funkcjonariuszy. W tym szczególnym dniu powołano na stanowisko I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. mł. insp. Bogdana Piotrowskiego oraz powierzono obowiązki Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji, insp. Tomaszowi Kłosowskiemu.
Wyjątkowy dzień ślubowania pamięta się przez całe życie. Nowo przyjęci funkcjonariusze wypowiadają słowa, które towarzyszą im przez całą policyjną karierę. 13 policjantów założyło mundur, by „służyć wiernie Narodowi, nawet z narażeniem życia”. Młodzi funkcjonariusze złożyli ślubowanie z ogromną dumą. Od teraz będą pracować nad tym by zasłużyć sobie na szacunek społeczeństwa. Policjanci muszą wykazać się lojalnością i zaangażowaniem, by sprostać pokładaną w nich nadzieję. Swoje umiejętności będą podnosić już za kilka dni, kiedy rozpoczną szkolenie w Słupsku.
 
Do nowo przyjetych funkcjonariuszy słowa powitania skierowała Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wlkp., nadinsp. Helena Michalak. Życzyła, by odnosili same sukcesy, nie tylko w służbie, ale także i poza nią. Zaznaczyła, że dla policjantów ważne są rodziny i ich wsparcie. To oni dają siłę i wytrwałość w osiąganiu założonych celów i podejmowaniu nowych wyzwań. Życzenia powodzenia w służbie złożył nowo przyjetym funkcjonariuszom wicewojewoda Wojciech Perczak. Wybrana przez policjantów droga jest wymagająca, ale dająca satysfakcję z niesienia pomocy potrzebującym.
 
Dzisiejsza (29 lipca br.) uroczystość była wyjątkowa dla lubuskiej Policji. Rozkaz powołania na stanowisko I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. odebrał młodszy inspektor Bogdan Piotrowski. Służbę w Policji rozpoczął 1 kwietnia 1991 r. Dotychczas realizował zadania na stanowiskach wykonawczych i kierowniczych, między innymi jako Komendant Miejski Policji w Opolu oraz pełniący obowiązki służbowe Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu. 18 lutego 2019 r. został przeniesiony do dalszego pełnienia służby w Gorzowie Wlkp. jako Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji.
 
Obowiązki Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. będzie od tej chwili pełnił inspektor Tomasz Kłosowski. Służbę w Policji pełni od 1 maja 1991 r. Początkowo zadania realizował na stanowiskach wykonawczych w pionie prewencji i pionie kryminalnym. 14 listopada 2007 roku został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie. Tą jednostką Policji kierował przez ponad 12 lat.
 
Nowo przyjętym funkcjonariuszom oraz powołanym na stanowiska komendantom gratulujemy i życzymy sukcesów.

Pocztówka z Gorzowa2019-07-29

We wtorek, 30 lipca, po raz kolejny zapraszamy mieszkańców Gorzowa i przebywających w naszym mieście gości do udziału w akcji „Pocztówka z Gorzowa”.  
Burze z gradem2019-07-29

Województwo lubuskie powiaty: 
LUBUSKIE DERBY ŻUŻLOWE ZABEZPIECZANE PRZEZ POLICJANTÓW2019-07-29

Za nami kolejne żużlowe derby ziemi lubuskiej. Zielonogórscy policjanci przy wsparciu funkcjonariuszy z innych jednostek zabezpieczali to wyjątkowe wydarzenie sportowe. 
Upamiętnimy wybuch powstania2019-07-29

Dla upamiętnienia 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w czwartek 1 sierpnia o godzinie 17.00 na terenie Gorzowa Wielkopolskiego zostaną włączone syreny alarmowe.  
Niedzielne derby dla zielonogórzan - Stelmet Falubaz Zielona Góra vs truly.work Stal Gorzów (wyniki)2019-07-29

W niedzielny wieczór gorzowianie zmierzyli się w meczu wyjazdowym z Falubazem Zielona Góra w ramach rewanżowego meczu derbowego. Zielonogórzanie wygrali to spotkanie 57:33.  
Polonia Marcela Studzińskiego nie dała szans Kolejarzowi2019-07-29

ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz spisuje się wybornie w sezonie 2019.  
Remis w meczu na szczycie, jeden punkt Nowackiego2019-07-29

28 lipca na obiekcie w Gnieźnie odbył się hit Nice 1. Ligi Żużlowej.  
Wymiana doświadczeń dla dobra Gorzowa2019-07-29

Wiceprezydenci Małgorzata Domagała i Jacek Szymankiewicz odwiedzili w czwartek Kalisz, gdzie wymieniali się doświadczeniami z władzami tego miasta oraz podpatrywali dobre praktyki w zakresie polityki społecznej.  
Czujki pożarowe i dymowe - niszczone w szpitalu 2019-07-29

Szanowni Państwo, w ostatnich dniach w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. spotykamy się z niepokojącym zjawiskiem niszczenia ogólnodostępnych czujek pożarowych i dymowych na terenie lecznicy. 
ZAKAZ LOTÓW NAD KOSTRZYNEM N/O- od kiedy? 2019-07-29

Mając na uwadze bezpieczeństwo miłośników festiwalu, podczas trwania Operacji Policyjnej „Kostrzyn 2019” w ramach zabezpieczenia „Pol’And’Rock”, wzorem lat ubiegłych obowiązywać będzie całkowity zakaz wykonywania wszelkich lotów. 
ZAKOCHANY ROMEO OKRADAŁ RODZINĘ. POLICJANCI ODZYSKALI SKRADZIONE PRZEDMIOTY CHWILĘ PO ZGŁOSZENIU 2019-07-29

Gorzowscy policjanci zatrzymali 18-latka, który okradał swoją rodzinę, a następnie „zdobytymi" łupami obdarowywał wybrankę serca. 
Zamknięcie przejazdu kolejowego na Teatralnej2019-07-29

W poniedziałek (29 lipca) wykonawca modernizacji estakady kolejowej przystąpi do prac związanych z przebudową przejazdu kolejowego oraz budową instalacji wodociągowej przy ulicy Teatralnej, na wysokości skrzyżowania ze Szpitalną.  
Stalowcy wywożą ze Szwecji ogrom punktów2019-07-26

Dyspozycja Stalowców w czwartkowych spotkaniach ligi szwedzkiej napawa optymizmem na zbliżające się derby.    
Kolejny sukces gorzowskiej młodzieży2019-07-26

Młodzi gorzowianie podbijają świat. Niedawno informowaliśmy o sukcesie Jakuba Wornbarda, który z Międzynarodowej Olimpiady Przedmiotowej z fizyki w Izraelu przywiózł brązowy medal, a teraz przedstawiamy Kalinę Moskaluk, której artykuł opublikował największy na świecie filozoficzny magazyn popularno - naukowy.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj kabaret 2020-08-04
Paranienormalni - Kolega z podstawówki

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

© 2018 Gorzow.com

^