HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 100; piątek, 14 sierpień 2020 Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • informacje • 2019-07-29
LUBUSKIE DERBY ŻUŻLOWE ZABEZPIECZANE PRZEZ POLICJANTÓW
LUBUSKIE DERBY ŻUŻLOWE ZABEZPIECZANE PRZEZ POLICJANTÓW

Źródło: Policja Lubuska  


Za nami kolejne żużlowe derby ziemi lubuskiej. Zielonogórscy policjanci przy wsparciu funkcjonariuszy z innych jednostek zabezpieczali to wyjątkowe wydarzenie sportowe. 

Niestety nie obyło się bez incydentów, po których policjanci zatrzymali trzy osoby, a dwie inne zostały przewiezione do izby wytrzeźwień.
W niedzielę (28 lipca) o godz. 19.30 na stadionie żużlowym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze rozpoczęły się kolejne w tym sezonie derby żużlowe pomiędzy zawodnikami z Zielonej Góry i Gorzowa Wlkp. Do tego wyjątkowego wydarzenia sportowego zielonogórscy policjanci przygotowywali się już od kilku dni – planowali odpowiednią liczbę policjantów w wyznaczonych miejscach, a także przygotowywali warianty działania w przypadku różnych sytuacji.
 
Zielonogórscy policjanci mają bardzo duże doświadczenie w zabezpieczaniu meczów żużlowych w tym także takich jak minione derby. Funkcjonariusze zawsze podchodzą do tych imprez z dużym zaangażowaniem i starają się przewidywać różne sytuacje, żeby być na nie gotowym i nie dopuścić do łamania prawa. W zabezpieczeniu tej imprezy brali udział zielonogórscy policjanci prewencji, ruchu drogowego, służby śledcze i kryminalni, których wspierali funkcjonariusze z Samodzielnego Pododdziału Prewencji KWP w Gorzowie Wlkp. Wszystko po to, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa uczestnikom żużlowego meczu.
 
Niestety, podczas imprezy nie obyło się bez incydentów: odpalone zostały środki pirotechniczne, jak również policjanci odnotowali próbę wejścia na stadion mężczyzny z zakazem stadionowym, który usiłował sforsować ogrodzenie. Mężczyzna został zatrzymany i wkrótce usłyszy zarzuty. Podobnie było w przypadku odpalenia materiałów pirotechnicznych. Policjanci zatrzymali w tej sprawie 19-letniego mieszkańca powiatu nowotomyskiego. Kolejnym, trzecim zatrzymanym był mężczyzna, który w czasie trwania imprezy masowej wdarł się na stadion bez biletu, wchodząc razem z inną osobą. Ponadto dwie osoby zamiast na mecz, trafiły do izby wytrzeźwień. Pomimo tych incydentów, na które służby zareagowały natychmiastowo, imprezę można uznać za spokojną i bezpieczną.

LUBUSKIE DERBY ŻUŻLOWE ZABEZPIECZANE PRZEZ POLICJANTÓWLUBUSKIE DERBY ŻUŻLOWE ZABEZPIECZANE PRZEZ POLICJANTÓWLUBUSKIE DERBY ŻUŻLOWE ZABEZPIECZANE PRZEZ POLICJANTÓWLUBUSKIE DERBY ŻUŻLOWE ZABEZPIECZANE PRZEZ POLICJANTÓWLUBUSKIE DERBY ŻUŻLOWE ZABEZPIECZANE PRZEZ POLICJANTÓWLUBUSKIE DERBY ŻUŻLOWE ZABEZPIECZANE PRZEZ POLICJANTÓWLUBUSKIE DERBY ŻUŻLOWE ZABEZPIECZANE PRZEZ POLICJANTÓW

Upamiętnimy wybuch powstania2019-07-29

Dla upamiętnienia 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w czwartek 1 sierpnia o godzinie 17.00 na terenie Gorzowa Wielkopolskiego zostaną włączone syreny alarmowe.  
Niedzielne derby dla zielonogórzan - Stelmet Falubaz Zielona Góra vs truly.work Stal Gorzów (wyniki)2019-07-29

W niedzielny wieczór gorzowianie zmierzyli się w meczu wyjazdowym z Falubazem Zielona Góra w ramach rewanżowego meczu derbowego. Zielonogórzanie wygrali to spotkanie 57:33.  
Polonia Marcela Studzińskiego nie dała szans Kolejarzowi2019-07-29

ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz spisuje się wybornie w sezonie 2019.  
Remis w meczu na szczycie, jeden punkt Nowackiego2019-07-29

28 lipca na obiekcie w Gnieźnie odbył się hit Nice 1. Ligi Żużlowej.  
Wymiana doświadczeń dla dobra Gorzowa2019-07-29

Wiceprezydenci Małgorzata Domagała i Jacek Szymankiewicz odwiedzili w czwartek Kalisz, gdzie wymieniali się doświadczeniami z władzami tego miasta oraz podpatrywali dobre praktyki w zakresie polityki społecznej.  
Czujki pożarowe i dymowe - niszczone w szpitalu 2019-07-29

Szanowni Państwo, w ostatnich dniach w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. spotykamy się z niepokojącym zjawiskiem niszczenia ogólnodostępnych czujek pożarowych i dymowych na terenie lecznicy. 
ZAKAZ LOTÓW NAD KOSTRZYNEM N/O- od kiedy? 2019-07-29

Mając na uwadze bezpieczeństwo miłośników festiwalu, podczas trwania Operacji Policyjnej „Kostrzyn 2019” w ramach zabezpieczenia „Pol’And’Rock”, wzorem lat ubiegłych obowiązywać będzie całkowity zakaz wykonywania wszelkich lotów. 
ZAKOCHANY ROMEO OKRADAŁ RODZINĘ. POLICJANCI ODZYSKALI SKRADZIONE PRZEDMIOTY CHWILĘ PO ZGŁOSZENIU 2019-07-29

Gorzowscy policjanci zatrzymali 18-latka, który okradał swoją rodzinę, a następnie „zdobytymi" łupami obdarowywał wybrankę serca. 
Zamknięcie przejazdu kolejowego na Teatralnej2019-07-29

W poniedziałek (29 lipca) wykonawca modernizacji estakady kolejowej przystąpi do prac związanych z przebudową przejazdu kolejowego oraz budową instalacji wodociągowej przy ulicy Teatralnej, na wysokości skrzyżowania ze Szpitalną.  
Stalowcy wywożą ze Szwecji ogrom punktów2019-07-26

Dyspozycja Stalowców w czwartkowych spotkaniach ligi szwedzkiej napawa optymizmem na zbliżające się derby.    
Kolejny sukces gorzowskiej młodzieży2019-07-26

Młodzi gorzowianie podbijają świat. Niedawno informowaliśmy o sukcesie Jakuba Wornbarda, który z Międzynarodowej Olimpiady Przedmiotowej z fizyki w Izraelu przywiózł brązowy medal, a teraz przedstawiamy Kalinę Moskaluk, której artykuł opublikował największy na świecie filozoficzny magazyn popularno - naukowy.
Obraz gorzowianina w Muzeum Narodowym Holandii2019-07-26

15 lipca 2019 roku w Amsterdamie miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy prac zwycięzców konkursu Long Live Rembrandt.
SZYBCY I PROFESJONALNI. GRUPA 2019-07-25

Drogowi piraci w lubuskiem muszą się mieć na baczności. Rusza bowiem specjalna grupa policjantów ruchu drogowego, kryminalnych i „cyber”, która odpowiedzialna jest za zwalczanie najbardziej agresywnych zachowań na drogach. Do dyspozycji policjantów będą nowe, ponad 200 konne radiowozy BMW, które pomogą wyłapywać najbardziej agresywnych kierowców przemierzających drogi województwa lubuskiego.
Święto Policji w Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp.2019-07-25

W środę (24 lipca ) na placu przed Komendą Miejską Policji w Gorzowie Wlkp. odbyła się uroczystość wręczenia aktów mianowania na kolejne stopnie policyjne oraz wyróżnień.  

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj kabaret 2020-08-04
Paranienormalni - Kolega z podstawówki

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

© 2018 Gorzow.com

^