HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 2010; środa, 12 sierpień 2020 Imieniny Hilarii, Juliana, Lecha
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2019-07-25
Święto Policji w Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp.
Święto Policji w Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp.

Źródło: Policja Lubuska  


W środę (24 lipca ) na placu przed Komendą Miejską Policji w Gorzowie Wlkp. odbyła się uroczystość wręczenia aktów mianowania na kolejne stopnie policyjne oraz wyróżnień.
 

 
Każdego roku 24 lipca obchodzimy Święto Policji. Ten dzień dla każdego policjanta i pracownika Policji jest szczególnym wydarzeniem. To przede wszystkim czas podziękowania za trud i wyrzeczenia codziennej służby. To czas, gdy policjanci i pracownicy Policji są odznaczani za swoją służbę i pracę, a policjanci awansowani na kolejne stopnie służbowe. Ten rok jest rokiem wyjątkowym dla Polskiej Policji. Obchodzimy jubileuszową setną rocznicę powołania Policji Państwowej.
 
W tym roku 1 funkcjonariusz gorzowskiej Komendy, Postanowieniem Prezydenta RP, odznaczony został medalem „Za długoletnią służbę”.
 
Za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej „Medalem srebrnym za długoletnią służbę” odznaczony został:
 
- asp. szt. Wiesław Bartczak
 
Decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych 4 policjantom Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. nadano odznakę „Zasłużony Policjant”
 
W uznaniu szczególnych zasług i osiągnięć służbowych, którymi przyczynili się do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz utrzymania bezpieczeństwa lub porządku publicznego -
 
„Złotą odznakę Zasłużony Policjant” nadano :
 
nadkom. Fabianowi Rogali – Komendantowi Miejskiemu Policji w Gorzowie Wlkp.
 
„ Brązową odznakę Zasłużony Policjant ” nadano:
 
- kom. Grzegorzowi Czyrce
 
- st.asp. Norbertowi Fiołce
 
- asp. Małgorzacie Skalik
 
Odznaczenia i medale wręczono podczas Wojewódzkich i Miejskich Obchodów Święta Policji, które odbyły się w dniu 19 lipca 2019 r. na Placu Grunwaldzkim w Gorzowie Wlkp. W tym roku awansowanych na kolejne stopnie policyjne zostało 123 policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. oraz jednostek jej podległych, w tym 22 funkcjonariuszy awansowano przed terminem. Szczególnie należy docenić pracę wszystkich pracowników cywilnych, którzy równie ciężko i z oddaniem pracują na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta i całego powiatu gorzowskiego. Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wlkp. Pani nadinsp.Helena Michalak za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych, zaangażowanie oraz sumienność wyróżniła trzech funkcjonariuszy gorzowskiej komendy. To między innymi ich zaangażowanie i bardzo szybka reakcja przyczyniła się do uratowania 9-letniej dziewczynki, która była przetrzymywana w jednym z mieszkań w Gorzowie Wlkp. przy ul. Małopolskiej. Na wniosek Komendanta Miejskiego Policji w Gorzowie Wlkp. nadkom. Fabiana Rogali, Komendant Główny Policji za wzorowe wykonywanie powierzonych obowiązków, zaangażowanie, sumienność oraz dotychczasową współpracę wyróżnił nagrodą troje pracowników cywilnych naszej komendy, tj.: Panią Małgorzatę Rogacz, Katarzynę Grzegocką oraz Pana Bogdana Księżaka.
 
Wszystkim Policjantom i Pracownikom gorzowskiej jednostki z okazji ich święta życzymy satysfakcji zarówno zawodowej jak i osobistej.

Święto Policji w Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp.Święto Policji w Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp.Święto Policji w Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp.Święto Policji w Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp.

POLICJANCI ODZYSKALI WARTEGO 360 TYS. ZŁ. TIRA Z NACZEPĄ. DWA DNI WCZEŚNIEJ ZOSTAŁ ON SKRADZIONY NA TERENIE NIEMIEC2019-07-25

Trwa wakacyjny konkurs Stali2019-07-24

Do końca wakacji czekamy na Wasze zdjęcia z letniego wypoczynku z żółto-niebieskimi akcentami…  
DMPJ: triumf Motoru Lublin, czwarte miejsce młodych Stalowców2019-07-24

We wtorek na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbyła się trzecia runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.
Zdolny gorzowianin w Cambridge?2019-07-24

Gorzowianin Jakub Wornbard, który z kilkoma najlepszymi z fizyki polskimi licealistami uczestniczył w Międzynarodowej Olimpiadzie Przedmiotowej w Izraelu, przywiózł z niej brązowy medal.  
Oświadczenie2019-07-24

Prezydent Jacek Wójcicki z rozczarowaniem i zaniepokojeniem przyjął informację, iż dyrektor Filharmonii Gorzowskiej 19 lipca br. wysłał do Miejskiego Centrum Kultury wezwanie i zapowiedział podanie tej instytucji do sądu.  
Lato pełne nagród w NoVa Park2019-07-24

W dniach 27-28 lipca w godzinach 13.00-19.00 NoVa Park zaprasza do udziału w kolejnej edycji akcji „Doceniamy, nagradzamy”. 
DZIELNICOWY ZATRZYMAŁ POSZUKIWANEGO EUROPEJSKIM NAKAZEM ARESZTOWANIA ORAZ TRZEMA LISTAMI GOŃCZYMI2019-07-24

Dzielnicowy wraz policjantami kryminalnymi z Gorzowa Wlkp. zatrzymali 34-latka, który ukrywał się przed organami ścigania w małej wsi pod Gorzowem. 
KIEROWCA POD DZIAŁANIEM ALKOHOLU I NARKOTYKÓW ZATRZYMANY PRZEZ GRUPĘ SPEED2019-07-24

Sulęcińscy policjanci jako jedni z pierwszych ruszyli do działania, aby zwalczać najbardziej niebezpieczne zachowania na drogach.
POLICYJNE STOP DLA PRZESTĘPCZOŚCI NARKOTYKOWEJ. 1,5 KILOGRAMA NIELEGALNYCH SUBSTANCJI NIE TRAFI NA RYNEK2019-07-24

Policjanci ze Strzelec Krajeńskich i Drezdenka zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zabezpieczyli około 1,5 kilograma marihuany. 
NA KONCIE NAPAD Z MACZETĄ I WŁAMANIE. SKUTECZNIE WYTYPOWANI I ZATRZYMANI PRZEZ LUBUSKICH POLICJANTÓW2019-07-24

Lubuscy policjanci wytypowali i zatrzymali niebezpiecznych przestępców. 
30 medali na Paralekkoatletycznych Mistrzostwach Polski2019-07-23

Od 19 do 21 lipca 2019 r., w Bydgoszczy odbyły się 47. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski. 
PFRON wzmocni działania. Nowa ustawa o dostępności. 2019-07-23

W piątek 19 lipca br. Sejm RP przyjął ustawę o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami. 
Wypadek w pracy i co dalej?2019-07-23

Lato sprzyja wypadkom przy pracy. 
Szpital wybrał wykonawcę nowego pawilonu2019-07-23

Firma Budimex S.A. z Warszawy najprawdopodobniej będzie wykonawcą najnowszej i długo oczekiwanej inwestycji planowanej przez Zarząd Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.  Sp. z o.o.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj kabaret 2020-08-04
Paranienormalni - Kolega z podstawówki

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

© 2018 Gorzow.com

^