HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 426; piątek, 14 sierpień 2020 Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • informacje • 2019-05-10
BEZPIECZEŃSTWO OD NAJMŁODSZYCH LAT. FINAŁ „BEZPIECZNEGO MALUCHA”
BEZPIECZEŃSTWO OD NAJMŁODSZYCH LAT. FINAŁ „BEZPIECZNEGO MALUCHA”

Źródło: Policja Lubuska  


Poznaliśmy zwycięzców Powiatowego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczny Maluch”. 

Zmagania cieszyły się dużym powodzeniem, o czym świadczy fakt, że swoich reprezentantów miało 10 placówek znajdujących się na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Po zaciętych zmaganiach, które odbyły się w Strzeleckim Ośrodku Kultury w Strzelcach Krajeńskich, najlepsze okazały się przedszkolaki z Dobiegniewa.
Ważną częścią pracy policjantów jest promowanie bezpieczeństwa wśród młodych ludzi. Spotkania z dziećmi w różnym wieku przynoszą wymierne rezultaty związane z ich bezpieczeństwem. Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich co roku organizują różnego rodzaju turnieje i konkursy, których głównym celem jest poprawa bezpieczeństwa, przede wszystkim wśród dzieci i młodzieży.
 
Jednym z przedsięwzięć organizowanym prze policjantów jest Powiatowy Turniej „Bezpieczny Maluch”. Celem akcji jest przypominanie najmłodszym o zagrożeniach i wpajanie bezpiecznych zachowań w czasie zabawy, czy bezpiecznego korzystania z drogi. Środowy finał poprzedzony był spotkaniami dzieci z policjantami. W czasie policyjnych wizyt w przedszkolach na terenie całego powiatu, dzieci usłyszały m.in. jak bezpiecznie przejść przez jezdnie, jak zachować się w przypadku ataku bezpańskiego psa, czy też w kontaktach z nieznajomymi. Wszystko to w połączeniu z pracą pedagogów sprawia, że dzieci są świadome zagrożeń i bez problemu wskazują, jak bezpiecznie się zachować w różnych sytuacjach.
 
W środę /8 maja br./ o godzinie 10:00 w Strzeleckim Ośrodku Kultury w czasie ponad godzinnych zmagań dzieci odpowiadały na pytania i rozwiązywały zadania przygotowane przez policjantów. Natomiast druga część rywalizacji wymagała od przedszkolaków wiedzy praktycznej. Przebieg rywalizacji odbywał się pod okiem sierż. szt. Eweliny Kowalczyk zajmującej się problemami dzieci i młodzieży oraz dzielnicowej st. sierż. Bogusławy Matysik.
 
Najlepsze okazały się przedszkolaki z Dobiegniewa, które nieznacznie wyprzedziły rówieśników z Ogard i Gościmia. Wszyscy zawodnicy i opiekunowie otrzymali nagrody i pamiątkowe odblaski. Zakup nagród był możliwy dzięki wsparciu władz samorządowych. Dyplomy i nagrody uczestnicy odebrali z rąk szefa strzeleckich policjantów insp. Tomasza Zgirskiego.
 
Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział i gratulujemy wysokiego poziomu wiedzy!

BEZPIECZEŃSTWO OD NAJMŁODSZYCH LAT. FINAŁ „BEZPIECZNEGO MALUCHA”BEZPIECZEŃSTWO OD NAJMŁODSZYCH LAT. FINAŁ „BEZPIECZNEGO MALUCHA”BEZPIECZEŃSTWO OD NAJMŁODSZYCH LAT. FINAŁ „BEZPIECZNEGO MALUCHA”BEZPIECZEŃSTWO OD NAJMŁODSZYCH LAT. FINAŁ „BEZPIECZNEGO MALUCHA”BEZPIECZEŃSTWO OD NAJMŁODSZYCH LAT. FINAŁ „BEZPIECZNEGO MALUCHA”

Rowerowe drugie śniadanie seniorów na trawie2019-05-10

Gorzowska Rada Seniorów serdecznie zaprasza na rowerowe drugie śniadanie seniorów na trawie, nad jeziorem Marwicko, które odbędzie się 11 maja 2019 r. (sobota).  
Niski poziom Warty! Czy zawsze tak było?2019-05-10

Prawie co roku wiosną mamy do czynienia z podwyższeniem poziomu Warty związanym z opadami atmosferycznymi i roztopami, jednak z całą pewnością można powiedzieć, że na dzień dzisiejszy zagrożenia powodziowego dla miasta nie ma, a prognozy hydrologiczne wydawane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej są uspakajające i nie wskazują na wystąpienie jakiegokolwiek ryzyka powodziowego, a obecny poziom Warty oscyluje w granicach 220 cm n.p.m. i wciąż spada.
55 zarzutów oszustwa, ponad półtora miliona złotych strat dla pokrzywdzonych – akt oskarżenia przeciwko przedsiębiorcy budowlanemu 2019-05-10

Gorzowscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą przedstawili 34-letniemu mężczyźnie łącznie 55 zarzutów oszustwa.
Galeria plakatu moniuszkowskiego w Filharmonii Gorzowskiej2019-05-09

W związku z obchodami Roku Moniuszkowskiego, Filharmonia Gorzowska zaprasza na wystawę plakatu autorstwa Witolda Mysorowicza. 
Działki budowlane na sprzedaż2019-05-09

Miasto zaprasza do udziału w przetargach na działki, przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe. 
Zawiadomiła o podłożeniu bomby, której... nie było. Były za to narkotyki i przywłaszczony samochód 2019-05-09

Policjanci z Komisariatu Policji w Sulechowie zatrzymali kobietę, która zawiadomiła o podłożeniu ładunku wybuchowego w mieszkaniu na jednym z sulechowskich osiedli. 
POLICJANCI ZATRZYMALI MĘŻCZYZNĘ, KTÓRY W PIWNICY SCHOWAŁ AMFETAMINĘ I MARIHUANĘ2019-05-09

Policjanci kryminalni z Komisariatu Policji w Lubsku podczas przeszukania pomieszczeń piwnicznych znaleźli blisko 130 gramów amfetaminy i 20 gramów marihuany. 
MAŁE KOTKI WRZUCONE DO ŚMIETNIKA. PRZYGARNĄŁ JE POLICJANT2019-05-09

Szybka interwencja policjanta z Komisariatu Policji w Sławie, postawa godna naśladowania dwóch mieszkanek Sławy uratowała życie pięciu małych kotków.
W sobotę Bieg Słowiański – utrudnienia w ruchu2019-05-09

W dniu 11 maja 2019 roku w godzinach od 9:00 do 12:00 odbędzie się XXXVIII Bieg Słowiański. 
Strzelał z pistoletu pneumatycznego w okna – szybko zatrzymany przez policjantów 2019-05-09

Policjanci z oddziałów prewencji zatrzymali mężczyznę, który strzelając z wiatrówki uszkodził elewację i okna budynku w Zielonej Górze. 
Stal poszukuje entuzjasty piłki ręcznej. Dołącz do redakcji2019-05-09

Redakcja klubowego portalu www.stalgorzow.pl poszukuje miłośnika piłki ręcznej na stanowisko dziennikarza odpowiedzialnego za tę sekcję.  
DMPJ: Stal ponownie na podium w Zielonej Górze2019-05-09

Młodzieżowcy Stali Gorzów nie zwalniają tempa i wciąż znajdują się w świetnej formie.  
Znamy zwycięzców Krzyżówki 3 - Majowej! 2019-05-09

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak wybrał laureatów spośród osób, które prawidłowo rozwiązały Krzyżówkę 3 - Majową.  
Szczelina przeciwlotnicza już otwarta2019-05-09

Mieszkańcy Gorzowa licznie przyszli zobaczyć i zwiedzić po raz pierwszy schron przeciwlotniczy, odkryty w 2017 roku podczas prac rewitalizacyjnych na gorzowskim „Kwadracie”.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj kabaret 2020-08-04
Paranienormalni - Kolega z podstawówki

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

© 2018 Gorzow.com

^