HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 136; czwartek, 6 sierpień 2020 Imieniny Jakuba, Sławy, Wincentego
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • sport • 2019-05-08
- Po fakcie możemy się śmiać, że uśpiliśmy rywala na początku zawodów - truly.work Stal Gorzów -Stelemet Falubaz Zielona Góra (wypowiedzi gości)
- Po fakcie możemy się śmiać, że uśpiliśmy rywala na początku zawodów - truly.work Stal Gorzów -Stelemet Falubaz Zielona Góra (wypowiedzi gości)

Źródło: Stal Gorzow  


Pierwsza tegoroczna odsłona Derbów Ziemi Lubuskiej odbyła się w ubiegłą niedzielę. 

Dostarczyła ona wszystkich możliwych emocji mieszkańcom województwa Lubuskiego. Gorzowianie w pierwszej fazie zawodów cieszyli się 8 punktowej przewagi, po to by w końcówce zawodów smucić się przegraną 41:49.
 
Na wynik ekipy przyjezdnej bardzo mocno zapracował zeszłoroczny kapitan Stali Gorzów - Martin Vaculik, który na Stadionie im. Edwarada Jancarza wykręcił płatny komplet punktów. Po zawodach nie ukrywał, że jest bardzo zadowolony zarówno z postawy swojej jak i kolegów z drużyny - Jest to dla nas bardzo ważna wygrana, bo wyjazdowe zwycięstwo zawsze jest niesamowicie ważne, dodatkowo na ternie bardzo mocnego rywala. Stal Gorzów na swoim torze jest bardzo silna. My jako drużyna bardzo cieszymy się z tej wygranej, a każdy z nas zawodników dołożył cenne punkty do końcowego rezultatu.Słowakowi z pewnością pomogła znajomość owalu - Bardzo lubię gorzowski tor, a był on dzisiaj doskonale przygotowany do zawodów. Równy jak stół, nie było żadnej dziurki a sama jazda sprawiała przyjemność.
 
Pamiętać należy, że droga do zwycięstwa Falubazu wcale nie była taka łatwa, do 8 biegu to gospodarze prowadzili aż ośmioma punktami. Jaka była recepta drużyny gości na wyjście z tak niekomfortowej sytuacji? - Spokój myślę, że nerwowe ruchy nigdy do niczego nie wiodą. Zawsze trzeba w spokoju, krok po kroku  szukać optymalnych ustawień. Wydaje mi się, że dziś ten spokój zachowaliśmy a korekty, których dokonywaliśmy w sprzęcie poszły w dobrą stronę - zakończył bohater Falubazu.
 
 
Korekty w swoim sprzęcie uczynił z pewnością, po pierwszym swoim biegu, Patryk Dudek. W wyścigu 3 przyjechał on na ostatniej pozycji ale w kolejnym swoim starcie już pewnie wygrał. Ostatecznie “Duzers” zapisał na swoim koncie 8 punktów (0,3,3,1,1). Po zawodach otwarcie przyznał - Fajnie to może wyglądało dla kibiców jednak po fakcie możemy się śmiać, że uśpiliśmy rywala na początku zawodów. Był to jednak ciężki mecz. Wszyscy wiemy że Stal Gorzów jest bardzo mocna na swoim torze. Patrząc na całą Ekstraligę zawody wygrywa się dopiero w końcowej fazie. Był to trudny mecz, dlatego ta wygrana jest dla nas ważna. Potrzebujemy wygranych meczy wyjazdowych aby awansować do fazy play-off. Jeśli chodzi o mój indywidualny wynik to stanowczo mogło być lepiej. Najważniejsze jest jednak, że jako drużyna wygraliśmy dzisiejsze spotkanie. 
 
Nasi południowi sąsiedzi do domu zabrali dwa duże punkty meczowe oraz sporą zaliczkę przed meczem rewanżowym, który odbędzie się 28 lipca. Jak kwestie punkty rewanżu ocenił po zawodach nasz rozmówca - Do meczu rewanżowego zostało jeszcze dużo czas, zobaczymy co przyniesie przyszłość. Warto pamiętać, że mecze w Ekstralidze rozstrzygają się w końcówce zawodów więc rewanż nie będzie łatwy- podsumował Dudek.

Derby zza kulis - materiał StalTV (wideo)2019-05-08

Zakulisowe wideo z niedzielnych derbów - materiał StalTV.  
„100 LITRÓW KRWI NA 100-LECIE POLICJI” - POLICJANCI ODDALI KREW2019-05-07

We wtorek (7 maja) nowosolscy policjanci oddawali krew podczas zorganizowanej zbiórki, w którą również włączyli się mieszkańcy powiatu.
Naprawa nawierzchni na ul. Wróblewskiego [ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU]2019-05-07

W dniu 8 i 9 maja nastąpi gwarancyjna naprawa nawierzchni na ul. Wróblewskiego w okolicy skrzyżowania z ul. Górczyńską i Ściegiennego.
Międzynarodowy Dzień Inwalidy z kulturą myśliwską2019-05-07

W najbliższą sobotę, 12 maja na nadwarciańskich błoniach odbędzie się „Międzynarodowy Dzień Inwalidy z kulturą myśliwską” .
SZYBKIE I PROFESJONALNE DZIAŁANIE – POLICJANCI URATOWALI ŻYCIE MĘŻCZYZNY2019-05-07

Zdecydowane działanie szprotawskich policjantów pozwoliło na uratowanie życia mężczyźnie, który chciał je sobie odebrać. 
Policjanci uczestniczyli w Witnickiej Masie Rowerowej2019-05-07

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Witnicy uczestniczyli w II Witnickiej Masie Rowerowej. 
Dbamy o lubuskie OSP 2019-05-07

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak razem z Minister Elżbietą Rafalską i posłem na Sejm RP Markiem Astem przekazał samochód pożarniczy dla Ochotniczej Straży Pożarnej Wyszanów. 
UKRADŁ PALIWO I UCIEKAŁ PRZED POLICJANTAMI. W POŚCIGU POMÓGŁ FUNKCJONARIUSZ ZMIERZAJĄCY NA SŁUŻBĘ2019-05-07

Nowosolska drogówka zauważyła kierującego audi, który wyprzedał na skrzyżowaniu w miejscowości Lubieszów.
DZIAŁANIA POLICJI W ZWIĄZKU Z FAŁSZYWYMI ALARMAMI W SZKOŁACH2019-05-07

Policjanci ustalają sprawcę bądź sprawców wywołania fałszywych alarmów bombowych w szkołach, w których odbywają się matury. 
Wykład dra hab. Marcelego Tureczka w ramach Gorzowskich Konwersatoriów Muzealnych2019-05-07

Serdecznie zapraszamy na wykład dra hab. Marcelego Tureczka „Gorzowski dzwon Ave Maria na tle późnośredniowiecznego ludwisarstwa między Brandenburgią a Pomorzem” w ramach Gorzowskich Konwersatoriów Muzealnych.
Otwarcie szczeliny przeciwlotniczej2019-05-07

W najbliższą środę, 8 maja br. po raz pierwszy oficjalnie otwarta zostanie dla mieszkańców poniemiecka szczelina przeciwlotnicza (schron), odkryta podczas prac rewitalizacyjnych na Placu Nieznanego Żołnierza, popularnym Kwadracie, w 2017 roku.
Hałas w bibliotece2019-05-06

Zwykle biblioteki kojarzą się z ciszą, ale w gorzowskiej Bibliotece Pedagogicznej przy ulicy Łokietka przez kilka dni będzie wyjątkowo głośno. 
Oświadczenie Klubu Stal Gorzów ws. Stowarzyszenia Kibiców2019-05-06

OŚWIADCZENIE KLUBU STAL GORZÓW   
Budowa dróg rowerowych2019-05-06

W dniu 7 maja rozpoczną się prace związane z budową drogi rowerowej na ul. Fabrycznej w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj kabaret 2020-08-04
Paranienormalni - Kolega z podstawówki

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

© 2018 Gorzow.com

^