Osób online: 413; piątek, 22 listopad 2019 Imieniny Cecylii, Jonatana, Marka
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • informacje • 2019-04-30
MŁ.ASP. PAWEŁ SZAJA MISTRZEM EUROPY W BRAZYLIJSKIM JIU JITSU

Źródło: Policja Lubuska

W Luboniu odbyły się V Mistrzostwa Europy w Brazylijskim Jiu Jitsu. I miejsce na podium i tytuł mistrza wywalczył mł. asp. Paweł Szaja.

To nie pierwszy sukces na koncie utalentowanego policjanta z Komisariatu Policji w Lubsku.
W Luboniu odbyła się jedna z większych imprez sportowych w sportach walki. W zawodach, rozegranych w hali Widowiskowo-Sportowej LOSiR, uczestniczyli zawodnicy z całej Europy. Do rywalizacji w V Mistrzostwach Europy w Brazylijskim Jiu Jitsu w kategorii masters purpurowe pasy do 79 kilogramów przystąpił mł. asp. Paweł Szaja z Komisariatu Policji w Lubsku. Policjant, który od lat trenuje sporty walki był niepokonany. Wywalczył I miejsce i stanął na najwyższym stopniu podium i tym samym został mistrzem Europy

Brazylijskie Jiu Jitsu to trudna i wymagająca dużej sprawności dyscyplina. Sport ten opiera się na chwytach, dominują tu dźwignie, duszenia oraz inne techniki unieruchamiania przeciwnika. Stosuje się też rzuty, które mają sprowadzić przeciwnika do parteru.

To nie przypadek, że mł. Paweł Szaja wywalczył I miejsce. Od lat trenuje sporty walki. W ubiegłym roku w Luboniu odbył się VIII Puchar Polski No Gi Jiu Jitsu 2018, gdzie policjant zajął III miejsce. W 2018 roku w Toruniu na VI Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w MMA wygrał.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !

MŁ.ASP. PAWEŁ SZAJA MISTRZEM EUROPY W BRAZYLIJSKIM JIU JITSUMŁ.ASP. PAWEŁ SZAJA MISTRZEM EUROPY W BRAZYLIJSKIM JIU JITSU

TOMASZ MRÓZ - CAŁE CZASY TU OBECNE2019-04-30

Otwarcie: 12.04, godz. 18:00   Wystawa czynna do 19.05.2019
Derby w Gorzowie coraz bliżej! Sprzedaż biletów trwa!2019-04-30

W niedzielę 5 maja na Stadionie im. Edwarda Jancarza wielkie emocje...
Dariusz Molski: Na przyszły sezon nie mam żadnego zawodnika na prawym rozegraniu2019-04-30

Gorzowska drużyna zakończyła w sobotę swój 3 sezon na parkietach pierwszoligowych.
2 maja wywieszamy polską flagę2019-04-30

Dla historii polskiej flagi rok 2019 jest wyjątkowy.
Gorzowscy funkcjonariusze zabezpieczyli 2500 zł. 2019-04-29

W marcu 2019 r. jeden z mieszkańców Gorzowa Wlkp. znalazł u zbiegu ulic Sikorskiego i Chrobrego pieniądze.
Spotkanie z wicemistrzyniami 2019-04-29

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak spotkał się z władzami klubu, trenerami i zawodniczkami AZS AJP Gorzów Wielkopolski by podziękować im za zdobyty tytułu Wicemistrza Polski.
SAMOCHODEM Z PRZYCZEPĄ KEMPINGOWĄ, A NA LICZNIKU PONAD 100 KM/H W TERENIE ZABUDOWANYM2019-04-29

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich przerwali niebezpieczną jazdę kierowcy mercedesa.
Konkurs „Historyczna pamięć Miasta – Gorzów 31 sierpnia 82”– zgłoszenia do 20 maja2019-04-29

Celem konkursu jest utrwalenie pamięci o ludziach i wydarzeniach niezwykłego czasu w historii Polski i regionu lubuskiego.
WSPÓLNE DZIAŁANIA, JEDEN CEL – BEZPIECZEŃSTWO. KONTROLE TRZEŹWOŚCI NA AUTOSTRADZIE A22019-04-29

W czwartkowe popołudnie (25 kwietnia) na lubuskim odcinku autostrady A2 policjanci prowadzili intensywne kontrole trzeźwości.
Gorzowianki wicemistrzyniami Polski2019-04-29

InwestInTheWest Enea Gorzów zdobywa tytuł wicemistrza Polski.
KRYMINALNI ODZYSKALI RASOWE PSY I ZATRZYMALI ZŁODZIEJA 2019-04-29

Kryminalni z Komisariatu I Policji w Gorzowie Wielkopolskim zatrzymali 44-latka, który ukradł dwa psy rasy Jack Russell Terrier.
Pierwsze „trzynastki” dla emerytów już w kwietniu 2019-04-29

29 kwietnia – prawdopodobnie tego dnia pierwsi świadczeniobiorcy otrzymają swoją emeryturę lub rentę wraz z „trzynastką”.
PGE Ekstraliga: Byki wzięły Stal na rogi... - Fogo Unia Leszno vs truly.work Stal Gorzów (wyniki)2019-04-29

Gorzowianie ulegli aktualnemu obrońcy mistrzostwa Polski rezultatem 51:39.
Nice1LŻ: Ostrovia nadal w gazie, 3 punkty Nowackiego2019-04-29

Rewelacja tegorocznych rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej, Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów, cały czas znajduje się w kapitalnej dyspozycji.