HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 988; niedziela, 5 lipiec 2020 Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2019-04-19
III MIEJSCE LUBUSKIEGO POLICJANTA NA II MISTRZOSTWACH POLICJI W PODCIĄGANIU NA DRĄŻKU .
III MIEJSCE LUBUSKIEGO POLICJANTA NA II MISTRZOSTWACH POLICJI W PODCIĄGANIU NA DRĄŻKU .

Źródło: Policja Lubuska  


W Poznaniu odbyły się II Mistrzostwa Policji w podciąganiu na drążku. 

Celem przedsięwzięcia była popularyzacja i upowszechnianie sportów siłowych wśród policjantów i pracowników Policji. W zmaganiach uczestniczył policjant z żarskiej komendy - sierż. szt. Adrian Rezlerski, który zdobył III miejsce z rezultatem 47 podciągnięć.
We wtorek (16 kwietnia) w Poznaniu odbyły się II Mistrzostwa Policji w podciąganiu na drążku. Organizatorem przedsięwzięcia był Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów OPP w Poznaniu. W zawodach wystartowało 28 zawodników w tym 4 policjantki. Funkcjonariusze reprezentowali pięć województw: pomorskie, kujawsko-pomorskie, śląskie, lubuskie i wielkopolskie.
 
Reprezentantem województwa lubuskiego był sierż. szt. Adrian Rezlerski z Komendy Powiatowej Policji w Żarach, który po raz pierwszy uczestniczył w tego typu zmaganiach i zajął III miejsce z rezultatem 47 podciągnięć. Adriana o włos wyprzedzili sierż. szt. Adam Biedziak z OPP w Katowicach z wynikiem 51 powtórzeń, który zajął I miejsce oraz sierż. Jakub Tim z KWP w Poznaniu, który zajął II miejsce z wynikiem 49 powtórzeń. Rywaliza była zacięta ale poziom jaki reprezentowali uczestnicy bardzo wyrównany. Wśród kobiet najlepsza była st. post. Hanna Perz z KP Poznań Wilda z wynikiem 27 powtórzeń.
 
Podczas zawodów ściśle obowiązywały zasady. Zawodnik rozpoczynał podciąganie od pełnego wyprostu ramion, po komendzie START podciągał się do momentu aż broda znajdzie się nad drążkiem, a następnie opuszczał się w dół do pełnego wyprostu w stawach łokciowych - nie jest to prosta sprawa, a dyscyplina ta wymaga wielkiego wysiłku i sprawności fizycznej.
 
Sierż. szt. Adrian Rezlerski ukończył Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp. Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Od lat pasjonuje się sportem, szczególnie treningiem funkcjonalnym, poprawą wszystkich cech motorycznych tj. szybkości, dynamiki, siły i wytrzymałości, a także sztukami walki: boks, mma. Ukończył szkolenie z zakresu cross treningu, wcześniej trenował zapasy teraz jest instruktorem sportów walki - zapasów. To wszystko pozwoliło mu osiągnąć tak dobry wynik.
 
Gratulujemy Adrianowi i wszystkim uczestnikom sprawności i zachęcamy do spróbowania swych sił w podciąganiu.

III MIEJSCE LUBUSKIEGO POLICJANTA NA II MISTRZOSTWACH POLICJI W PODCIĄGANIU NA DRĄŻKU .

MOTOCYKLISTA ZAKOŃCZYŁ UCIECZKĘ NA BARIERKACH.2019-04-19

W POŚCIGU PIESZYM SZYBSI BYLI POLICJANCI 
POLICYJNE MOTOCYKLE DBAJĄ O BEZPIECZEŃSTWO NA ZIELONOGÓRSKICH SZOSACH 2019-04-19

Sezon motocyklowy na drogach rozpoczął się już kilka tygodni temu. 
Rycerze Wiosny przed ostatnim meczem! Aleksander Kryszeń: Ten sezon mógł być lepszy w naszym wykonaniu2019-04-19

Gorzowscy piłkarze ręczni wchodzą w ostatnią fazę sezonu – do zakończenia rozgrywek pozostał im już tylko jeden mecz, który odbędzie się w sobotę 27 kwietnia w gorzowskiej hali.  
DOJEDŹMY BEZPIECZNIE NA ŚWIĘTA. LUBUSCY POLICJANCI ROZPOCZĘLI DZIAŁANIA „WIELKANOC”2019-04-19

Lubuscy policjanci już rozpoczęli wzmożone działania polegające na zapewnieniu bezpieczeństwa na drogach regionu. 
Powołanie Jerzego Ostroucha na stanowisko Przewodniczącego Rady Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2019-04-18

Prezes Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. Jerzy Ostrouch został przewodniczącym powołanej przez Senat UZ - pierwszej w historii uczelni Rady Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Tym razem górą Ślęza. Walczymy dalej!2019-04-18

Kto myślał, że wrocławska Ślęza po dwóch przegranych meczach przed własną publicznością odda bez walki kolejny mecz, ten był w dużym błędzie. Gorzowianki przy ogłuszającym dopingu licznie zgromadzonej publiczności przegrały trzecie półfinałowe spotkanie 61:63. W czwartek starcie numer 4.
Efektywny samorząd – podsumowanie projektu w Gorzowie2019-04-18

Od ponad dwóch lat Miasto Gorzów uczestniczy w projekcie „Partnerstwo na rzecz podnoszenia jakości i efektywności usług administracyjnych w zakresie podatków i opłat lokalnych oraz zarządzania nieruchomościami”.
Słowa wsparcia dla paryżan. 2019-04-18

Jesteśmy głęboko wstrząśnięci tragedią, która 15 kwietnia 2019 roku dotknęła Paryż - napisał prezydent miasta Jacek Wójcicki w liście do mer Paryża Anne Hidalgo.
KREW, KTÓRA RATUJE LUDZKIE ŻYCIE – DAR SŁUBICKICH POLICJANTÓW NA WIELKANOC2019-04-18

Najcenniejszym darem życia - własną krwią, podzielili się w czwartek (18 kwietnia) z potrzebującymi policjanci oraz mieszkańcy powiatu słubickiego.
KILKADZIESIĄT WŁAMAŃ W KILKA DNI. KRYMINALNI ZATRZYMALI DWÓCH PODEJRZANYCH 2019-04-18

Policjanci zatrzymali 28-latka, który w przeciągu kilku dni włamał się do kilkudziesięciu piwnic na terenie Międzyrzecza.
Razem można więcej - sąsiedzi zaalarmowali, a policjanci weszli przez okno i pomogli starszemu mężczyźnie 2019-04-18

Dzięki czujności sąsiadów i zdecydowanemu działaniu międzyrzeckich policjantów, udało się pomóc starszemu mężczyźnie. 72-latek, nie był w stanie wstać o własnych siłach i rozpaczliwie wołał o pomoc. 
UKRADŁ AUTO. DOWÓD OSOBISTY ZOSTAWIŁ NA SIEDZENIU 2019-04-18

W środę (17 kwietnia) poszukiwany 24-latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem do auta, niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz złamania orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.
PODZIEL SIĘ POSIŁKIEM. 2019-04-18

Po raz kolejny przygotowywana jest w Gorzowie akcja świąteczna dla osób bezdomnych i potrzebujących "Podziel się posiłkiem". 
Strażnicy zatrzymali posiadacza marihuany2019-04-18

W środę w godzinach popołudniowych funkcjonariusze straży, patrolujący nadwarciański bulwar, wyczuli charakterystyczny zapach przypominający marihuanę. 

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-05
Chwilówka bez weryfikacji w bazach dłużników - czy to możliwe?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-30
Bankowość wśród młodzieży - z których ofert bankowych korzystają młodzi ludzie?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-24
Na co zwrócić uwagę zakładając konto bankowe?

© 2018 Gorzow.com

^