HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 166; poniedziałek, 6 lipiec 2020 Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2019-02-08
Lubuska Policja i Poczta Polska w podziękowaniu za walkę z fałszywymi policjantami
Lubuska Policja i Poczta Polska w podziękowaniu za walkę z fałszywymi policjantami

Źródło: Lubuska Policja 

Kierownictwo Lubuskiej Policji i Poczty Polskiej w uroczystym spotkaniu podziękowało osobom uczestniczącym w działaniach prewencyjnych. Te miały na celu ograniczenie przestępczości związanej z oszustwami „na policjanta".

Walka Lubuskiej Policji z przestępczością wymierzoną przede wszystkim w osoby starsze oszukiwane metodą „na policjanta" czy „na wnuczka" trwa na dobre. W działaniach tych biorą udział najbardziej doświadczeni policjanci, którzy na procesach wykrywczych znają się najlepiej. I w wielu przypadkach jest to służba bardzo skuteczna skutkująca w rezultacie zatrzymaniem perfidnych oszustów.

 

http://www.lubuska.policja.gov.pl/go/serwis-informacyjny/aktualnosci/26756,Zatrzymany-za-udzial-w-oszustwie-na-policjanta.html?search=86706171212857

http://www.lubuska.policja.gov.pl/go/serwis-informacyjny/aktualnosci/27009,Chcial-oszukac-seniorke-na-kilkanascie-tysiecy-zlotych-Zatrzymali-go-policjanci.html?search=60623293032766

Lubuszanie w ciągu roku tracą w ten sposób ponad milion złotych. Ale nie ma lepszych rozwiązań jak te prewencyjne. Stąd Wydział Prewencji wspólnie z Zespołem Prasowym Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. prowadzi liczne kampanie edukacyjno-informacyjne, aby do takich zdarzeń nie dochodziło. Od niedawna naszym sojusznikiem w walce z tego rodzaju przestępczością jest Poczta Polska. Dzięki jej kierownictwu oraz pracownikom, z którymi Lubuska Policja połączyła siły, powstał spot profilaktyczny. Ten emitowany był w mediach ogólnopolskich i miał szanse dotrzeć do wielu seniorów. Bo to właśnie ta grupa wiekowa jest szczególnie narażona na tego rodzaju oszustwa.

http://www.lubuska.policja.gov.pl/go/serwis-informacyjny/aktualnosci/27787,Nie-dajmy-sie-zlowic-na-policjanta.html

W piątek ( 8 lutego) na uroczyste spotkanie w Bibliotece Miejskiej i Wojewódzkiej w Gorzowie Wlkp. szef Poczty Polskiej w Gorzowie Wlkp. Michał Kuściński zaprosił przedstawicieli Lubuskiej Policji. W imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. nadinsp. Heleny Michalak, głos zabrał Komendant Miejski Policji w Gorzowie Wlkp. nadkom. Fabian Rogala. W podziękowaniu podkreślił rolę działań profilaktycznych w walce z tego rodzaju przestępczością. Jak dodał policjanci regionu także pod kątem wykrywczym udowadniają, że dotarcie do oszustów wcale nie musi kończyć się fiaskiem. Na spotkaniu nie zabrakło również Naczelnika Wydziału Prewencji KWP w Gorzowie Wlkp. podinsp. Wiesława Adamskiego oraz Rzecznika Prasowego KWP w Gorzowie nadkom. Marcina Maludego. Policjanci zaakcentowali role policyjnych profilaktyków w skutecznym dotarciu do seniorów, informując o zasadach bezpiecznego zachowania oraz właściwej komunikacji między Policją, a społeczeństwem. Nagrodzone zostały Panie z palcówki Poczty Polskiej w Zielonej Górze, które wykazując się dużym wyczuciem uchroniły starsze osoby od kilkudziesięciotysięcznych strat. Nagrodzona została także Pani z gorzowskiej palcówki, która brała udział we wspomnianym spocie.  Znając już jego zasięg, z pewnością nie ostatnim.


Lubuska Policja i Poczta Polska w podziękowaniu za walkę z fałszywymi policjantamiLubuska Policja i Poczta Polska w podziękowaniu za walkę z fałszywymi policjantamiLubuska Policja i Poczta Polska w podziękowaniu za walkę z fałszywymi policjantamiLubuska Policja i Poczta Polska w podziękowaniu za walkę z fałszywymi policjantamiLubuska Policja i Poczta Polska w podziękowaniu za walkę z fałszywymi policjantamiLubuska Policja i Poczta Polska w podziękowaniu za walkę z fałszywymi policjantamiLubuska Policja i Poczta Polska w podziękowaniu za walkę z fałszywymi policjantamiLubuska Policja i Poczta Polska w podziękowaniu za walkę z fałszywymi policjantamiLubuska Policja i Poczta Polska w podziękowaniu za walkę z fałszywymi policjantamiLubuska Policja i Poczta Polska w podziękowaniu za walkę z fałszywymi policjantamiLubuska Policja i Poczta Polska w podziękowaniu za walkę z fałszywymi policjantamiLubuska Policja i Poczta Polska w podziękowaniu za walkę z fałszywymi policjantamiLubuska Policja i Poczta Polska w podziękowaniu za walkę z fałszywymi policjantamiLubuska Policja i Poczta Polska w podziękowaniu za walkę z fałszywymi policjantamiLubuska Policja i Poczta Polska w podziękowaniu za walkę z fałszywymi policjantami

III sesja Sejmiku Województwa Lubuskiego2019-02-08

11 lutego br. o 11:00 w Sali Kolumnowej odbędzie się III zwyczajna sesja Sejmiku Województwa Lubuskiego.
Dobowy raport bezpieczeństwa w Lubuskiem. Raport za 07.02.2019r. 2019-02-08

Raport dotyczący działalności służb Wojewody Lubuskiego w trakcie minionej doby. (07.02.2019)
Otwarte Strefy Aktywności – edycja 2019 2019-02-08

Rusza nabór wniosków do Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA) edycja 2019.
Odszedł były premier Jan Olszewski2019-02-08

Odszedł Jan Olszewski były premier, obrońca opozycjonistów w procesach politycznych w okresie PRL, doradca prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
Rywalizacja INDYWIDUALNA w DBBL2019-02-08

Przed nami 2 ostatnie kolejki rundy zasadniczej, które ustalą kolejność przed PLAY-OFF ale to zmagania drużynowe, w tle również jest rywalizacjia INDYWIDUALNA, gdzie walczy się przede wszystkim o prestiż i przy okazji o nagrody po rundzie zasadniczej i na koniec sezonu.
Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców w Gorzowie Wlkp.2019-02-07

Jesteś przedsiębiorcą? Prowadzisz działalność gospodarczą na terenie Gorzowa Wielkopolskiego lub okolicznych gmin? Chcesz poznać zagraniczne rynki i nawiązać współpracę, by sprzedawać własne produkty za granicą?
BGK wesprze lubuskie szpitale2019-02-07

Możliwości finansowania wkładów własnych do inwestycji, które są realizowane, a także planowane do realizacji przez szpitale w Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp. to temat spotkania marszałek Elżbiety Anny Polak z przedstawicielami oddziału Banku Gospodarstwa Krajowego w Zielonej Górze: Edytą Płanką i Mateuszem Turem.
O potrzebach seniorów2019-02-07

7 lutego br. odbyło się spotkanie z przedstawicielami Gazety Lubuskiej, którego celem było przedstawienie projektu zorganizowania Forum Seniora, zarówno w Zielonej Górze, jak i w Gorzowie Wlkp.
Dobowy raport bezpieczeństwa w Lubuskiem. Raport za 06.02.2019r. 2019-02-07

Raport dotyczący działalności służb Wojewody Lubuskiego w trakcie minionej doby. (06.02.2019)
Śladami polskiej inteligencji i historii polskiej muzyki2019-02-07

To będzie przepiękna i niezwykle interesująca podróż do źródeł naszej kultury i tożsamości, wycieczka nie tylko w głąb historii muzyki, ale też polskości.
Pierwsi w województwie 2019-02-07

Zespół Klinicznego Zakładu Medycyny Nuklearnej Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. dołączył do elitarnego grona placówek, w których wykonuje się badania PET/CT z wykorzystaniem choliny.
Kto może skontrolować pracownika na zwolnieniu lekarskim?2019-02-07

W minionym roku lubuskie oddziały Zakładu Ubezpieczeń Społecznych skontrolowały pod kontem wykorzystywania zwolnień lekarskich 3415 osób.
Jak to jest z rewitalizacją linii kolejowej 203?2019-02-07

W związku z wczorajszą publikacją na portalu Wojewody Lubuskiego , zamieszczamy oświadczenie marszałek województwa lubuskiego Elżbiety Anny Polak w sprawie nieścisłych informacji zawartych w tej publikacji, a dotyczących elektryfikacji i rewitalizacji linii kolejowej nr 203 Kosztrzyn - Gorzów - Krzyż.
Spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych2019-02-07

Z inicjatywy Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim, we współpracy z Departamentem Infrastruktury Społecznej zorganizowano kolejne spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-05
Chwilówka bez weryfikacji w bazach dłużników - czy to możliwe?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-30
Bankowość wśród młodzieży - z których ofert bankowych korzystają młodzi ludzie?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-24
Na co zwrócić uwagę zakładając konto bankowe?

© 2018 Gorzow.com

^