HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 185; czwartek, 9 lipiec 2020 Imieniny Hieronima, Palomy, Weroniki
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • sport • 2019-02-04
I liga: Do ostatniej minuty! Stal z 3 punktami z Koszalina! - KSPR Gwardia Koszalin vs Stal Gorzów (relacja)
I liga: Do ostatniej minuty! Stal z 3 punktami z Koszalina! - KSPR Gwardia Koszalin vs Stal Gorzów (relacja)

Źródło: Stal Gorzów 


Gorzowianie, po trudnym boju do ostatniej minuty spotkania, wygrali mecz z koszalińską Gwardią i tym samym dopisali kolejne punkty do ligowej tabeli.


Trudny, ale udany początek pierwszej rundy umacnia pozycję Stali w lidze!

Początek spotkania goście zanotowali wyśmienity – brawurowa obrona kontry sam-na-sam i rzutu karnego Patryka Kicińskiego, przez Cezarego Marciniaka wybiła gospodarzom niedzielnego spotkania piłkę ręczną z głowy. Stal mogła się pochwalić wynikiem 0:4, a do 25 minuty koszalinianie zdołali rzucić tylko 6 bramek. Chciałoby się rzec: doskonały wynik, jednak wtedy do gry żółto-niebieskich wkradła się nonszalancja i, wypracowaną wcześniej przewagę, roztrwonili w ostatnich pięciu minutach tej połowy. Atak ponownie nie funkcjonował tak, jak powinien, a na wywalczane przez Gwardzistów kontry i rzuty karne trudno było znaleźć lekarstwo. Na przerwę udało się obronić przewagę – choć tylko jednobramkową – i żółto-niebiescy musieli zejść do szatni ze świadomością, że druga połowa będzie zupełnie inną historią.

 

Tak, jak można było przewidywać, tak też było. Co żółto-niebieskim udawało się wyjść na 2-3 bramki prowadzenia, to Gwardia odrabiała straty zwłaszcza dzięki mocno atakującemu Radoszowi, czy kontrującym skrzydłowym. Mecz cały czas jednak należał do Stalowców, którzy prowadzenia nie oddali rywalom z Koszalina ani na sekundę. Dobra postawa obronna, ale także coraz to nowe pomysły w ataku sprawiły, że to Stalowcy na 31 sekund przed końcem prowadzili jedną bramką i mieli piłkę, gdy o czas poprosił szkoleniowiec Stali. Dariusz Molski ustalił to, co chyba dla wszystkich jasne w takich okolicznościach – żółto-niebiescy nie mieli dążyć do zdobycia kolejnej bramki, ale do nieoddania piłki rywalom. Tak się jednak nie stało i zaledwie kilka sekund później o czas dla swojej drużyny poprosił trener Stasiuk. Jego ustalenia także zawiodły, bo gorzowianie nie dali sforsować swojej formacji obronnej i mimo ostatniego rzutu indywidualnego – który zatrzymał się na rękach Pawła Pedryca – to Stalowcy mogli się cieszyć ze zdobytych 3 punktów w tabeli.

 

Wyniki:

 

Stal Gorzów: 23 (12)

Marciniak, Nowicki – Kryszeń 6 (2/2), Chełmiński 5, Pietrzkiewicz 4, Kłak 3, Marcin Smolarek 2, Turkowski 2, Stupiński 1 (0/1), Pedryc, Gintowt, Maćkowski, Mariusz Smolarek.

Trener: Dariusz Molski

 

Kartki: Turkowski, Maćkowski

Kary: Turkowski, Chełmiński, Smolarek

Karne: 2/3

 

Gwardia Koszalin: 22 (11)

Rycharski, Gryzio – Berezhnyi 6, Maliarevych 6 (3/4), Karnacewicz 4, Radosz 3 (1/1), Goerig 2, Laskowski 1, Kiciński (0/1), Jakutowicz, Bugaj.

Trener: Piotr Stasiuk

Osoba towarzysząca: Artur Galas

Kartki: Berezhnyi, Kiciński

Kary: Berezhnyi (2), Radosz (2)

Karne: 4/6

 

Sędziowie: Dominik Korda – Marek Strzelczyk (Nowy Barkoczyn, Gdańsk)


Przed nami wojewódzki etap Olimpiady ZUS2019-02-04

Znamy już finalistów I etapu Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych. W etapie wojewódzkim zmierzy się 20 trzyosobowych grup. Która z nich będzie reprezentowała nasze województwo w finale? Tego dowiemy się już w marcu.
Aby jesień życia była twórcza i radosna2019-02-04

W Gorzowie Wielkopolskim otwarto pierwszy Klub Senior Plus. W uroczystym otwarciu uczestniczył Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak oraz Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska.
O tradycyjnej kuchni regionu lubuskiego2019-02-04

Ser kozi zamkowy, szynka indycza, babka ucierana, miodowa musztarda z dyni, śliwa w occie, te i wiele innych specjałów znalazło się w publikacji „Tradycyjna Kuchnia Regionu Lubuskiego” przygotowanej przez urząd marszałkowski.
WiMBP zaprasza na Spotkania Autorów i Wydawców Publikacji Regionalnych2019-02-04

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na Spotkania Autorów i Wydawców Publikacji Regionalnych, które odbędą się 8 lutego 2019 r. w godz. 12.00 - 16.00 w gmachu WiMBP przy ul. Sikorskiego 107 (wejście od ul. Kosynierów Gdyńskich).
Konkurs z zakresu pomocy społecznej2019-02-04

Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego ogłosił otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych.
O Dekercie z gorzowskiego muzeum2019-02-04

Jan Dekert był jednym z twórców Prawa o miastach, które było częścią konstytucji 3 maja – powiedział w audycji Słowem Niepodległa prof. Paweł Leszczyński z Polskiego Towarzystwa Historycznego.
Lubuskie: rosną wynagrodzenia w przedsiębiorstwach2019-02-04

Jak podaje dodatek Życie Regionów dziennika Rzeczpospolita, Lubuskie jest regionem, w którym najszybciej rosną wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw.
Ruszyła tegoroczna kwalifikacja wojskowa2019-02-04

Kwalifikacja wojskowa potrwa od 4 lutego do 26 kwietnia br. Procedurę przeprowadza wojewoda przy współudziale szefów wojewódzkich sztabów wojskowych, wojskowych komendantów uzupełnień oraz starostów, prezydentów miast, burmistrzów i wójtów.
Usłyszał zarzuty za rozboje i wrócił do zakładu poprawczego2019-02-04

Policjanci kryminalni z komisariatu w Sulechowie w wyniku działań operacyjnych namierzyli i zatrzymali młodego, 19-letniego mężczyznę podejrzanego o rozboje na terenie miasta.
Dotacje dla firm na misje i promocję za granicą2019-02-04

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim  zaprasza na spotkania informacyjne dla lubuskich przedsiębiorców.
Konwent Fantastyki w Gorzowie2019-02-04

Ruszyły zgłoszenia programu do drugiej edycji gorzowskiego konwentu fantastyki Gorcon!
Lubuscy Sportowcy docenieni 2019-02-04

W zielonogórskiej Palmiarni odbyła się Gala Sportu Lubuskiego, podczas której poznaliśmy zwycięzców plebiscytu "Gazety Lubuskiej” na Lubuskiego Sportowca roku 2018.
Lubuskie stawia czoła nowotworom 2019-02-01

4 lutego obchodzić będziemy Światowy dzień walki z rakiem. To czas, aby zwrócić szczególną uwagę na problemy osób dotkniętych chorobą nowotworową.
KREW = ŻYCIE. Policjanci podzielili się cząstką siebie2019-02-01

Nowosolscy policjanci oddawali krew podczas zorganizowanej zbiórki, w którą również włączyli się mieszkańcy powiatu nowosolskiego.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-05
Chwilówka bez weryfikacji w bazach dłużników - czy to możliwe?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-30
Bankowość wśród młodzieży - z których ofert bankowych korzystają młodzi ludzie?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-24
Na co zwrócić uwagę zakładając konto bankowe?

© 2018 Gorzow.com

^