HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 702; czwartek, 20 luty 2020 Imieniny Anety, Lehca, Leona
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • sport • 2020-01-24
Turniej noworoczny w Wągrowcu
Turniej noworoczny w Wągrowcu

Źródło: Stal Gorzow  


Gorzowianie w najbliższą sobotę wybiorą się do Wągrowca na turniej noworoczny. 

Przeciwko nim prócz gospodarzy, staną Grunwald Poznań i Gwardia Koszalin.
 
Stalowcy wchodzą powoli w ostatnie fazy przygotowań do 2 rundy sezonu 2019/2020. 4 tygodnie treningów z pewnością dały już swoje efekty i żółto-niebiescy spragnieni są już gier kontrolnych. Jak przebiegały te noworoczne treningi? – Spotykamy się tak jak do tej pory zawsze. Codziennie chłopaki trenują, idziemy normalnym rytmem, każdy zawodnik przygotowuje się siłowo 2-3 razy w tygodniu indywidualnie, a wieczorem widzimy się w hali. Schemat się nie zmienia. Jak zawsze jest sprawnie i z dobrą organizacją – zaznaczył trener gorzowskiego zespołu, Dariusz Molski. – Wszyscy są w miarę zdrowi, choć Oskar Serpina ma zapalenie w stopie. Nawet Bartek Starzyński co jakiś czas nas odwiedza (śmiech), także jest nasz sporo na treningu, bo włączamy kolejnych juniorów, więc jest OK – dodał szkoleniowiec Stali Gorzów, mając na myśli przede wszystkim Dawida Malarka, który w ostatnim czasie dołączył do szeregów seniorskiej ekipy.
 
Stalowcy podczas treningów nie skupiają się tylko na sprawności fizycznej, ale także na przypomnieniu sobie najważniejszych rozwiązań taktycznych i ponownym wypracowaniu pewnego rodzaju automatyzmów, które kibice Stali Gorzów mogli oglądać na parkiecie I ligi grupy B w tym sezonie. – Mamy teraz mało gier w tym okresie, bardzo mało nawet, więc przede wszystkim będziemy musieli znowu nauczyć się znowu ze sobą współpracować w warunkach bojowych. Trenując ze sobą, grając miedzy sobą, to nie jest to samo, bo znamy się i to nie są warunki zbliżone do meczowych. Nie można ich nawet nazwać treningowymi. Lepiej się ćwiczyć, gdy wisi nad głową konkretne zadanie, niż takie między sobą granie. Celem na turniej w Wągrowcu jest więc współpraca, przyzwyczajenie do siebie znowu, reakcje na przeciwnika, pozderzanie się i pobieganie – powiedział Dariusz Molski.
 
Sam turniej zapowiada się przednio. Lider i wicelider grupy B oraz lider i ósma drużyna grupy A, to niemal gwarant wielkich emocji. – Tak, rywale są przedni. Gwardia miała początek bardzo słaby, ale poukładało się wszystko z powrotem, wrócił mocny sponsor, miasto pomogło, to zaczęło się układać i to jest fajny przeciwnik. Nielba tradycyjnie solidna piłka ręczna. No i Grunwald. Jeżeli się z nim spotkamy, to na pewno jest mocno podrażniony tym ostatnim ligowym meczem u nas, choć nie możemy zapominać, że to inna ranga, inny klimat i inne cele – zakończył trener żółto-niebieskich.
 
Stalowcy zagrają w Wągrowcu o 12.00 z Gwardią Koszalin, a wygrany przejdzie do finału, gdzie czekać będzie zwycięzca pary Nielba-Grunwald.

Mistrzostwa Europy to wspaniała impreza! Trzymajcie dalej za nas kciuki 2020-01-24

ALFA-CRP: UM pracuje normalnie2020-01-24

Od 23 do 29 stycznia 2020 roku na terenie całej Polski, w związku z uroczystościami 75. rocznicy wyzwolenia byłego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau, został wprowadzony stopień alarmowy ALFA i ALFA-CRP.  
POLICJANCI URATOWALI MĘŻCZYZNĘ, KTÓRY CHCIAŁ RZUCIĆ SIĘ POD POCIĄG2020-01-23

Szybka interwencja policjantów prawdopodobnie uratowała życie 32- letniemu mężczyźnie, który chciał popełnić samobójstwo rzucając się pod pociąg.
NIE DAJ SIĘ ZABIĆ NA DRODZE ! WIDZIAŁEŚ? REAGUJ !2020-01-23

Mrożące krew w żyłach zachowania kierowców, które wielokrotnie balansują między życiem, a śmiercią zbyt często mają miejsce na naszych drogach.
WŁAMAŁ SIĘ DO DOMÓW I UKRADŁ MIENIE WARTE 65 TYS. ZŁ2020-01-23

Kryminalni z żarskiej komendy zatrzymali 26-latka, który podejrzany jest o dokonanie szeregu kradzieży z włamaniem. 
Zostaw 1% w Gorzowie2020-01-23

Po raz kolejny zapraszamy mieszkańców naszego miasta do przekazania 1% lokalnym podmiotom. 
Stalowa Armia 2020 - film promujący2020-01-23

Wejście w strojach z minionego roku, szafka z żużlowymi symbolami, sportowa złość i odrzucenie niezadowalającego sportowo sezonu... 
Przetargi na działki przy Miłej2020-01-22

Jeszcze tylko w czwartek (23. stycznia) można wpłacić wadium oraz zgłosić uczestnictwo w przetargu, aby wziąć udział w ogłoszonych przez Prezydenta Miasta trzecich przetargach ustnych ograniczonych na sprzedaż na własność niezabudowanych nieruchomości położonych w Gorzowie Wlkp. w rejonie ul. Miłej (dawna ul. Dobra i ul. Folwarczna).  
Wieczór z grami planszowymi. 2020-01-22

Comiesięczne cykliczne spotkanie miłośników nowoczesnych gier planszowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 
SPALONE CIAŁO W PARKU. POLICJA SZYBKO ZATRZYMAŁA 19-LATKA2020-01-22

Policjanci z Żagania oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp wspólnie z Prokuraturą Rejonową badają okoliczności związane z odnalezieniem nadpalonego ciała mężczyzny w miejscowości Witoszyn (pow. żagański). 
40 TYS. ZŁ WYRZUCONE PRZEZ BALKON, 20 TYS. ZŁ ODDANE W DZIEŃ BABCI – SENIORKI OSZUKANE METODĄ „NA POLICJANTA”2020-01-22

W Nowej Soli od dwóch seniorek wyłudzono blisko 60 tysięcy złotych metodą „na policjanta”. 
Życzenia na dzień dziadka. 2020-01-22

Dzisiaj mamy święto Dziadka,  
60 krzeseł kinem miesiąca2020-01-22

Gorzowskie Kino 60 krzeseł jest już ponad rok członkiem Europa Cinemas, sieci najlepszych europejskich kin arthousowych, do której w Polsce należy zaledwie 39 placówek "srebrnego ekranu".  
Spotkanie z przedstawicielami SWISS KRONO 2020-01-21

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak na prośbę prezesa SWISS KRONO GROUP Macieja Karnickiego spotkał się z nim w siedzibie Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego.  

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-18
Jaki prezent na urodziny - kompletny poradnik po oryginalnych prezentach urodzinowych

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-14
Masz problem z niedoskonałościami cery? Sprawdź jak oczyścić i pielęgnować skórę twarzy bez wizyty u kosmetyczki

gorzow.com kraj artykuly 2020-02-13
Czy trzeba mieć wkład własny przy kredycie mieszkaniowym?

gorzow.com kraj artykuly 2020-01-23
Jesteś początkującym kierowcą? Sprawdź, jak obniżyć OC

gorzow.com kraj artykuly 2020-01-13
Rolety dachowe — praktyczny sposób na ochronę przed słońcem na poddaszu

gorzow.com kraj kabaret 2020-01-08
Klinika Skeczów Męczących - Kabaret Skeczów Męczących - Psychiatryk (Premiera)

gorzow.com kraj kabaret 2019-12-17
Sopocki Hit Kabaretowy 2019 - Neonówka - Zarobiony

gorzow.com kraj kabaret 2019-12-17
Kabaret Młodych Panów - Turyści

© 2018 Gorzow.com

^