HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 443; sobota, 15 sierpień 2020 Imieniny Marii, napoleona, Stelii
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • sport • 2019-12-13
Czas na HIT! - Stal Gorzów vs WKS Grunwald Poznań
 Czas na HIT! - Stal Gorzów vs WKS Grunwald Poznań

Źródło: Stal Gorzow  


Już w sobotę gorzowianie rozegrają ostatni mecz w I rundzie sezonu. Stalowcy podejmą u siebie lidera rozgrywek, jednocześnie walcząc, by na ten tytuł z powrotem zasłużyć. Będzie się działo!
 

 
Po wysokiej wygranej Stali Gorzów nad Real-Astromalem Leszno, przed którym przestrzegał swoich zawodników i kibiców trener Dariusz Molski, dziennikarze z Gorzowa nałożyli małe embargo na stwierdzenie, że najbliżsi rywale są „groźni i mają dobrych zawodników na każdej pozycji” dla szkoleniowca Stali Gorzów. Przed tym meczem trzeba jednak przyznać, że czas embargo zdjąć, bowiem kto nie jest mocny jeśli nie lider tabeli? – Nie jestem pewien, czy Grunwald przypadkiem nie ma kompletu wygranych, a punkty, które stracił, stracił po remisie i karnych. Są liderem. Więc bij lidera! – zapowiedział trener gorzowskiej ekipy.
 
Rzeczywiście, Grunwald Poznań w zasadniczym czasie meczu, nie przegrał ani jednego spotkania. Jedynie po rzutach karnych ulegli MKS-owi Siódemce Miedź Legnica, rozgrywając jednocześnie najdłuższą serię rzutów karnych (aż 20!) w tym sezonie! A, co trzeba przyznać, personalnie jest rzeczywiście mocny. – Trzech mocnych bramkarzy, Tarko i Wenta między innymi. Doświadczony „Misiek” (Michał Tórz – dop. red.), na środku dwóch fajnych zawodników, w tym jeden bardzo młody. Przybylski, brat brata z Ostrowa, który też gra na środku. Lewe rozegranie, mający kiedyś przygodę z Gorzowem, Michał Nieradko, który jest tam teraz jednym z wybijających się strzelców. I co jeszcze? Dwa mocne koła, dwa mocne skrzydła, na każdej pozycji mocny człowiek (śmiech) – wyjaśnił Dariusz Molski.
 
Gorzowianie ostatnio złapali leciutką zadyszkę. Problemy ze zdrowiem miał Oskar Serpina, Mariusz Kłak i Mateusz Stupiński, choć kapitan Stalowców nie dał tego po sobie poznać, a dodatkowo końcówka roku daje się już we znaki wszystkim żółto-niebieskim, choć na pewno na ten mecz sił nie zabraknie. – Właściwie nic by się nam nie stało, gdybyśmy grali ciągiem. Pewnie, że każdy przyjmuję przerwę z jakąś tam ulgą, identyfikujemy ją jako czas na odświeżenie, ale myślę, że moglibyśmy grać dalej, z marszu. Ale czas na święta i dla znajomych, rodziny, na pewno się przyda – wyjaśnił szkoleniowiec Stali.
 
Gorzowianie podwójnie zmotywowani na ten mecz, chcą sprawić sobie i kibicom prezent świąteczny, ale marzy im się, by zrobić to przy pełnej hali. Dodatkowo żółto-niebiescy nie zapominają o najmłodszych, którzy trzymają za nich kciuki i proszą o przyniesienie na mecz pluszowych misiów, które kibice mają na koniec meczu wrzucić na parkiet boiska. Te zostaną zebrane i oddane do Domu Dziecka, by Mikołaje odwiedzili także to miejsce. Zachęcamy do włączenia się w akcję i głośnego, głośnego dopingu, bowiem Stalowcy potrzebują w tym meczu swojego 8 zawodnika.
 
Czy uda się pokonać Grunwald i jako lider wejść w nowy rok i drugą rundę? Przekonamy się już niedługo! Start meczu w sobotę o 16.00! Zapraszamy!
 
Bilety na to spotkanie w cenie 15 zł normalny, 10 zł ulgowy można zakupić w kasach hali na 45 minut przed meczem oraz w sklepie klubowym w Galerii Manhattan.

POMAGAMY W KAŻDY SPOSÓB- POLICJANCI ZORGANIZOWALI ZBIÓRKĘ DLA POTRZEBUJĄCYCH2019-12-13

Okres zimowy oraz związany z nią chłód przypomina nam o potrzebie zwrócenia szczególnej uwagi na potrzeby drugiego człowieka. 
Nowe, niższe ceny działek przy Dobrej2019-12-13

Prezydent Miasta ogłosił trzecie przetargi ustne ograniczone na sprzedaż na własność niezabudowanych nieruchomości położonych w Gorzowie Wielkopolskim, dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, położonych w rejonie ul. Miłej (dawna ul. Dobra i ul. Folwarczna).
Dzień Pamięci i Pojednania2019-12-13

W 2020 roku przypada wspaniały jubileusz 25 - lecia obchodów Dnia Pamięci i Pojednania. 
MOGĄ URATOWAĆ ŻYCIE. ODBLASKI TRAFIAJĄ DO PIESZYCH2019-12-12

Odblask w terenie zabudowanym nie jest konieczny, ale niezwykle istotny. Piesi, zazwyczaj ubrani w ciemną odzież nie są dostatecznie widoczni. 
Nasz olimpijczyk w osadzie stulecia PZTW2019-12-12

Podczas gali z okazji 100-lecia Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich została wybrana osada stulecia PZTW.  
Nietypowe trio kameralnie2019-12-12

Skrzypce, róg i fortepian, czyli nietypowe trio instrumentalne już w piątek w Filharmonii Gorzowskiej  
Zmiana organizacji ruchu na Śląskiej2019-12-12

W piątek (13 grudnia) wykonawca przebudowy ul. Śląskiej przystąpi do kolejnego etapu robót, co wiąże się z zamknięciem ulic Budowlanych i Kwiatowej w obrębie skrzyżowania z ulicą Śląską.  
POMAGAMY TU I TERAZ – LUBUSKA POLICJA W TROSCE O BEZDOMNYCH2019-12-12

Jesień i zima to trudne chwile dla wszystkich, którzy pozbawieni są dachu nad głową. 
UDERZYŁ W RADIOWÓZ I UCIEKŁ - KIERUJĄCY POD DZIAŁANIEM NARKOTYKÓW ZATRZYMANY PO POŚCIGU2019-12-12

Kierujący samochodem osobowym na niemieckich tablicach rejestracyjnych nie zatrzymał się do kontroli drogowej i wjechał w policyjny radiowóz, a następnie uciekł do lasu. 
LUBUSKI SPORTOWIEC ROKU – POLICJANTKA Z SZANSĄ NA TYTUŁ2019-12-12

St. sierż. Sylwia Hajdamowicz, policjantka Wydziału Ruchu Drogowego krośnieńskiej komendy, od przeszło 30 lat trenuje piłkę ręczną. 
PET/CT działa od roku2019-12-12

Minął rok od podpisania 5-letniej umowy między Zarządem Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. a Narodowym Funduszem Zdrowia na wykonywanie badań PET/CT. 
Przywrócenie ruchu w al. 11 Listopada2019-12-11

W czwartek (12. grudnia) zostanie przywrócony ruch dla pojazdów na południowej nitce alei 11 Listopada, na odcinku od przejazdu przez torowisko na wysokości os. Słonecznego do przejazdu przy Agromie.  
Stopa bezrobocia = 2,2 %2019-12-11

W listopadzie stopa bezrobocia w Gorzowie wynosiła 2,2 %, a w powiecie gorzowskim 3,3 %.   
Mariusz Smolarek: Liczymy na wsparcie naszego 8 zawodnika!2019-12-11

Gorzowianie rozpoczęli ostatni tydzień meczowy w tym roku. 

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj kabaret 2020-08-04
Paranienormalni - Kolega z podstawówki

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

© 2018 Gorzow.com

^