HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 601; sobota, 15 sierpień 2020 Imieniny Marii, napoleona, Stelii
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2019-12-13
POMAGAMY W KAŻDY SPOSÓB- POLICJANCI ZORGANIZOWALI ZBIÓRKĘ DLA POTRZEBUJĄCYCH
POMAGAMY W KAŻDY SPOSÓB- POLICJANCI ZORGANIZOWALI ZBIÓRKĘ DLA POTRZEBUJĄCYCH

Źródło: Policja Lubuska  


Okres zimowy oraz związany z nią chłód przypomina nam o potrzebie zwrócenia szczególnej uwagi na potrzeby drugiego człowieka. W tym okresie zwrócenia większej uwagi wymagają osoby samotne, bezdomne i potrzebujące wsparcia. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp., pamiętając właśnie o tych osobach, po raz kolejny zorganizowali akcję „Przyjazna Zima” polegającą na zbiórce najpotrzebniejszych rzeczy. Dla beneficjentów trafią zatem najrozmaitsze rzeczy, bez których niemożliwe byłoby codzienne funkcjonowanie.

Gorzowscy policjanci już po raz kolejny zebrali najpotrzebniejsze rzeczy w swoim środowisku. W działania zaangażowały się także dzieci i młodzież z kilu gorzowskich szkół, które bardzo aktywnie włączyły się w tę inicjatywę. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców, co świadczy o tym, że nasze lokalne gorzowskie środowisko jest otwarte na pomoc potrzebującym oraz wrażliwe na ludzką krzywdę. Wszystkie zebrane artykuły zostały przekazane dla oddziału Caritas w Gorzowie Wlkp., który przekaże podarowane rzeczy osobom najbardziej potrzebującym i bezdomnym.
 
Policjanci od jesieni wielokrotnie przypominali o osobach, dla których ten czas jest szczególnie trudny do przetrwania. Apelują o zwracanie szczególnej uwagi na bezdomnych, samotnych i tych, którzy bez naszej pomocy mogą nie przetrwać tego trudnego okresu jakim jest zima. Ważne jest, aby nie przechodzić obojętnie obok osób, których warunki bytowe mogą zagrażać ich życiu czy zdrowiu. W każdej sytuacji należy się zainteresować losem takiej osoby, wykonać telefon do instytucji, które udzielają pomocy i wsparcia potrzebującym lub powiadomić odpowiednie służby. Pamiętajmy o numerze 997 lub 112, gdzie zgłosić można każdą  taką sytuację, aby służby mogły odpowiednio szybko zareagować. 

POMAGAMY W KAŻDY SPOSÓB- POLICJANCI ZORGANIZOWALI ZBIÓRKĘ DLA POTRZEBUJĄCYCHPOMAGAMY W KAŻDY SPOSÓB- POLICJANCI ZORGANIZOWALI ZBIÓRKĘ DLA POTRZEBUJĄCYCHPOMAGAMY W KAŻDY SPOSÓB- POLICJANCI ZORGANIZOWALI ZBIÓRKĘ DLA POTRZEBUJĄCYCHPOMAGAMY W KAŻDY SPOSÓB- POLICJANCI ZORGANIZOWALI ZBIÓRKĘ DLA POTRZEBUJĄCYCHPOMAGAMY W KAŻDY SPOSÓB- POLICJANCI ZORGANIZOWALI ZBIÓRKĘ DLA POTRZEBUJĄCYCHPOMAGAMY W KAŻDY SPOSÓB- POLICJANCI ZORGANIZOWALI ZBIÓRKĘ DLA POTRZEBUJĄCYCHPOMAGAMY W KAŻDY SPOSÓB- POLICJANCI ZORGANIZOWALI ZBIÓRKĘ DLA POTRZEBUJĄCYCHPOMAGAMY W KAŻDY SPOSÓB- POLICJANCI ZORGANIZOWALI ZBIÓRKĘ DLA POTRZEBUJĄCYCH

Nowe, niższe ceny działek przy Dobrej2019-12-13

Prezydent Miasta ogłosił trzecie przetargi ustne ograniczone na sprzedaż na własność niezabudowanych nieruchomości położonych w Gorzowie Wielkopolskim, dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, położonych w rejonie ul. Miłej (dawna ul. Dobra i ul. Folwarczna).
Dzień Pamięci i Pojednania2019-12-13

W 2020 roku przypada wspaniały jubileusz 25 - lecia obchodów Dnia Pamięci i Pojednania. 
MOGĄ URATOWAĆ ŻYCIE. ODBLASKI TRAFIAJĄ DO PIESZYCH2019-12-12

Odblask w terenie zabudowanym nie jest konieczny, ale niezwykle istotny. Piesi, zazwyczaj ubrani w ciemną odzież nie są dostatecznie widoczni. 
Nasz olimpijczyk w osadzie stulecia PZTW2019-12-12

Podczas gali z okazji 100-lecia Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich została wybrana osada stulecia PZTW.  
Nietypowe trio kameralnie2019-12-12

Skrzypce, róg i fortepian, czyli nietypowe trio instrumentalne już w piątek w Filharmonii Gorzowskiej  
Zmiana organizacji ruchu na Śląskiej2019-12-12

W piątek (13 grudnia) wykonawca przebudowy ul. Śląskiej przystąpi do kolejnego etapu robót, co wiąże się z zamknięciem ulic Budowlanych i Kwiatowej w obrębie skrzyżowania z ulicą Śląską.  
POMAGAMY TU I TERAZ – LUBUSKA POLICJA W TROSCE O BEZDOMNYCH2019-12-12

Jesień i zima to trudne chwile dla wszystkich, którzy pozbawieni są dachu nad głową. 
UDERZYŁ W RADIOWÓZ I UCIEKŁ - KIERUJĄCY POD DZIAŁANIEM NARKOTYKÓW ZATRZYMANY PO POŚCIGU2019-12-12

Kierujący samochodem osobowym na niemieckich tablicach rejestracyjnych nie zatrzymał się do kontroli drogowej i wjechał w policyjny radiowóz, a następnie uciekł do lasu. 
LUBUSKI SPORTOWIEC ROKU – POLICJANTKA Z SZANSĄ NA TYTUŁ2019-12-12

St. sierż. Sylwia Hajdamowicz, policjantka Wydziału Ruchu Drogowego krośnieńskiej komendy, od przeszło 30 lat trenuje piłkę ręczną. 
PET/CT działa od roku2019-12-12

Minął rok od podpisania 5-letniej umowy między Zarządem Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. a Narodowym Funduszem Zdrowia na wykonywanie badań PET/CT. 
Przywrócenie ruchu w al. 11 Listopada2019-12-11

W czwartek (12. grudnia) zostanie przywrócony ruch dla pojazdów na południowej nitce alei 11 Listopada, na odcinku od przejazdu przez torowisko na wysokości os. Słonecznego do przejazdu przy Agromie.  
Stopa bezrobocia = 2,2 %2019-12-11

W listopadzie stopa bezrobocia w Gorzowie wynosiła 2,2 %, a w powiecie gorzowskim 3,3 %.   
Mariusz Smolarek: Liczymy na wsparcie naszego 8 zawodnika!2019-12-11

Gorzowianie rozpoczęli ostatni tydzień meczowy w tym roku. 
Znamy terminarz na sezon 2020! Inauguracja na Jancarzu z Unią Leszno!2019-12-11

Dziś poznaliśmy terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2020. W pierwszej kolejce Stalowcy zmierzą się z leszczyńską Unią...  

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj kabaret 2020-08-04
Paranienormalni - Kolega z podstawówki

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

© 2018 Gorzow.com

^