HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 2013; środa, 12 sierpień 2020 Imieniny Hilarii, Juliana, Lecha
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • sport • 2019-12-09
Ostatnia drużyna ligi niestraszna rezerwom! - UKS Lider Swarzędz vs Stal II Gorzów
 Ostatnia drużyna ligi niestraszna rezerwom! - UKS Lider Swarzędz vs Stal II Gorzów

Źródło: Stal Gorzow  


Stalowcy pokonali kolejnego rywala w III lidze wielkopolskiej. Tym razem większych problemów nie było, choć mecz nie należał do najprzyjemniejszych zarówno dla zawodników, jak i dla oka kibica.
 

 
Początek spotkania żółto-niebiescy mieli niezły, bo otworzyli wynik i długo dotrzymywali kroku przeciwnikom. Lider Swarzędz to drużyna specyficzna, grająca mocno na faulu i nieprzyjemna w odbiorze, jak relacjonowali zawodnicy Stalowców, a ich największe atuty – mocna obrona, doszły do głos mniej więcej w połowie pierwszej części gry, gdzie gospodarze spotkania zaczęli powiększać przewagę. O brutalnym stylu gry może świadczyć szybkość, z jaką pojawiły się pierwsze dwuminutowe kary po stronie Lidera – już w 4 minucie spotkania Bartosz Kuraś musiał odpocząć na ławce kar. Sędziowie jednak pozwalali w tym spotkaniu na wiele, a gospodarze skrzętnie to wykorzystywali. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 15:11 i wydawać by się mogło, że Stalowcy nie mają żadnego pomysłu na pokonanie rywala. To zaś uśpiło czujność gospodarzy.
 
Druga połowa to już zupełnie inna bajka w wykonaniu Stalowców. Do skutecznego Stanisława Szembka dołączył Robert Nowacki i Konrad Kolasa, którzy świetnie bombardowali bramkę przeciwników, nie odpuszczając także w obronie. Swoje zrobiła duża liczba kar (5, w tym 3 praktycznie z minuty na minutę na około 2/3 meczu) gospodarzy oraz czerwona kartka z gry Damiana Potockiego, przy zaledwie dwóch wykluczeniach Stalowców. Pobronił też gorzowski bramkarz, Patryk Jaśko. To wybiło z rytmu gospodarzy, a goście zdołali odrobić straty i wyjść na prowadzenie, którego już nie oddali.
 
Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 29:33, co oznacza 3 punkty dla przyjezdnych. Stalowcy z 1 punktem straty do podium rozgrywek i jednym meczem rozegranym mniej, zajmują aktualnie 5 miejsce w ligowej tabeli, a wśród zawodników indywidualnie widać duże postępy zwłaszcza względem poprzedniego sezonu.
 
Robert Nowacki, jeden z głównych strzelców Stali Gorzów, po tym meczu powiedział: Mecz ciężki pod względem fizycznym, bardzo silni rywale, ciężko było coś zdziałać w ataku, jak i w obronie. Na przerwę schodziliśmy z czterema bramkami straty. Na druga połowę wyszliśmy zmotywowani przez trenera i zaczęliśmy gonić wynik, w 20 minucie drugiej połowy wyrównaliśmy i w ostatnich 5 minutach zaczęliśmy wychodzić na prowadzenie, które udało się dowieść do końca meczu. Tak, jesteśmy bardzo szczęśliwi. Fajnie weszliśmy w druga połowę, ładnie graliśmy w obronie, nie podpalaliśmy się i dlatego udało się wygrać.
 
Wyniki:
 
Stal II Gorzów: Jaśko, Hulanicki – Renicki 4, Trzciński, Kolasa J., Szembek 10, Kolasa K. 6, Rzewiński, Nowacki 6, Olejniczak 4, Lubaszewski 3.
 
Trener: Janusz Szopa:
 
Kartki: Nowacki, Renicki
 
Kary: Nowacki (2), Renicki, Olejniczak.
 
Karne: 1/3

Karne, ofensy i czkawka po meczu - Stal za dwa w Piekarach! - Olimpia MEDEX Piekary Śląskie vs Stal Gorzów2019-12-09

Stalowcy wygrali swoje ostatnie wyjazdowe spotkanie w tym roku, ale dopiero po serii rzutów karnych. 
XVII sesja Rady Miasta Gorzowa Wlkp.2019-12-06

W czwartek 19 grudnia odbędzie się XVII sesję Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. 
Zielony Mikołaj nie zawiódł2019-12-06

I w tym roku Zielony Mikołaj miejskiej spółki Inneko nie zawiódł dzieciaków; już w czwartek (5. grudnia) odwiedził maluchy w Placówce Wsparcia Dziennego oraz starszaki w Pogotowiu Opiekuńczym.  
ARESZT ZA LICZNE KRADZIEŻE PALIWA I JAZDĘ POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW2019-12-06

Sulechowscy policjanci zatrzymali sprawcę wielokrotnych kradzieży paliwa oraz innych przestępstw, a wykonana przez nich praca śledcza i zgromadzony materiał dowodowy był dobrą podstawą do wniosku o tymczasowe aresztowanie. Mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące.  
Sprzedaż otwarta karnetów ruszyła! Wejściówki dostępne przez internet!2019-12-06

Ruszyła otwarta sprzedaż karnetów na sezon 2020...  
Ulica Piłsudskiego – awaria wodociągu!2019-12-06

W związku z awarią wodociągu w rejonie przystanku autobusowego naprzeciwko GLS, zaistniała konieczność wyłączenia z ruchu części jezdni. 
Premiera i promocja kalendarza na 2020 rok2019-12-06

Dwanaście spośród tysięcy wyjątkowych fotografii Gorzowa sprzed lat autorstwa Waldemara Kućki trafiło do miejskiego kalendarza na 2020 rok. 
Świąteczne skrzaty od uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 162019-12-06

Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 16 w Gorzowie Wlkp. kolejny raz sprawili niespodziankę pacjentom Oddziału Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej z Pododdziałem Urologii Dziecięcej Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. 
Osłabiona Stal nie dała rady Siódemce Miedź - Siódemka Miedź Legnica vs Stal Gorzów 2019-12-05

Gorzowianie do Legnicy pojechali bez 3 podstawowych gracz. Rywal okazał się za silny.  
CIĘŻARÓWKA WARTA 400 TYS ZŁ ODZYSKANA PRZEZ KRYMINALNYCH Z LUBUSKIEGO. SPRAWA MOŻE MIEĆ WYMIAR MIĘDZYNARODOWY2019-12-05

Śledczy z lubuskiego odzyskali skradzioną na terenie Niemiec ciężarówkę wartą 400 tys. zł. 
PIJANY KIEROWCA SPOWODOWAŁ WYPADEK, W KTÓRYM ZGINĄŁ PASAŻER. 25-LATEK TRAFIŁ DO ARESZTU2019-12-05

Nietrzeźwy, 25-letni mężczyzna najprawdopodobniej przepchnął na siedzenie pasażera trzeźwego kolegę i wsiadł za kierownicę.
W MAGAZYNIE ZNAJDOWAŁY SIĘ NARKOTYKI WARTE PONAD MILION EURO2019-12-05

Dzięki współpracy CBŚP i niemieckiej Policji rozbito międzynarodową grupę przestępczą i zlikwidowano w Poczdamie magazyn narkotyków.
KOMUNIKAT POLICJI2019-12-05

Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp. wydała postanowienie o zasięgnięciu opinii biegłych lekarzy w związku z prowadzonym postępowaniem przygotowawczym w sprawie narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia abo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.
Nowy inwestor, nowe centrum handlowe2019-12-05

Firma Napollo, nowy inwestor w naszym mieście, który na poprzemysłowym terenie u zbiegu ulic: Pomorskiej i Chemicznej zamierza wybudować centrum handlowe o nazwie N-Park, otrzymał w środę pozwolenie na budowę.  

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj kabaret 2020-08-04
Paranienormalni - Kolega z podstawówki

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

© 2018 Gorzow.com

^