HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 627; środa, 12 sierpień 2020 Imieniny Hilarii, Juliana, Lecha
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2019-12-05
PIJANY KIEROWCA SPOWODOWAŁ WYPADEK, W KTÓRYM ZGINĄŁ PASAŻER. 25-LATEK TRAFIŁ DO ARESZTU
PIJANY KIEROWCA SPOWODOWAŁ WYPADEK, W KTÓRYM ZGINĄŁ PASAŻER. 25-LATEK TRAFIŁ DO ARESZTU

Źródło: Policja Lubuska  


Nietrzeźwy, 25-letni mężczyzna najprawdopodobniej przepchnął na siedzenie pasażera trzeźwego kolegę i wsiadł za kierownicę.

W wyniku spowodowanego przez niego wypadku drogowego zginął siedzący z tyłu pasażer. Mężczyzna nigdy nie posiadał prawa jazdy. W strachu przed konsekwencjami próbował nakłonić uczestników zdarzenia, aby winę wzięli na siebie. Dzięki skutecznym, wspólnym działaniom Policji oraz Prokuratury nie uniknie kary. 25-latek został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 12 lat.
25-letni mężczyzna został zatrzymany przez świebodzińskich policjantów w poniedziałek (2 grudnia). Najprawdopodobniej doprowadził on do wypadku, w wyniku którego jeden z pasażerów pojazdu poniósł śmierć. W toku działań prowadzonych przez policjantów oraz Prokuraturę Rejonową ze Świebodzina ustalono okoliczności tego dramatycznego zdarzenia. Będący pod wyraźnym wpływem alkoholu młody mężczyzna wypchnął zza kierownicy na siedzenie pasażera swojego 36-letniego, trzeźwego kolegę. Zignorował fakt, że sam jest nietrzeźwy (badanie wykazało u niego ponad 1,2 promila alkoholu we krwi) oraz to, że nigdy nie posiadał prawo jazdy. Drugi z pasażerów, 56-latek usiadł z tyłu pojazdu. Pijany mężczyzna, który prowadził pojazd nie zachowywał żadnej ostrożności, ani nie zwracał uwagi na warunki panujące na drodze. W wyniku jego brawurowej jazdy, prowadzone przez niego osobowe renault wypadło z drogi i uderzyło w przydrożną skarpę. W trakcie uderzenia, siedzący z tyłu pasażer wypadł z pojazdu. To właśnie on odniósł największe obrażenia, w konsekwencji których, jeszcze tego samego zmarł w szpitalu. Przed przyjazdem służb, obawiając się konsekwencji, sprawca wypadku usiłował nakłaniać obu pasażerów, aby wzięli na siebie winę, ponieważ on pił alkohol. 25-letniemu kierowcy przedstawiono dwa zarzuty - kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, a także spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym będąc w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat. Sąd Rejonowy przychylił się do wniosków złożonych przez Policję oraz Prokuraturę o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

PIJANY KIEROWCA SPOWODOWAŁ WYPADEK, W KTÓRYM ZGINĄŁ PASAŻER. 25-LATEK TRAFIŁ DO ARESZTUPIJANY KIEROWCA SPOWODOWAŁ WYPADEK, W KTÓRYM ZGINĄŁ PASAŻER. 25-LATEK TRAFIŁ DO ARESZTU

W MAGAZYNIE ZNAJDOWAŁY SIĘ NARKOTYKI WARTE PONAD MILION EURO2019-12-05

Dzięki współpracy CBŚP i niemieckiej Policji rozbito międzynarodową grupę przestępczą i zlikwidowano w Poczdamie magazyn narkotyków.
KOMUNIKAT POLICJI2019-12-05

Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp. wydała postanowienie o zasięgnięciu opinii biegłych lekarzy w związku z prowadzonym postępowaniem przygotowawczym w sprawie narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia abo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.
Nowy inwestor, nowe centrum handlowe2019-12-05

Firma Napollo, nowy inwestor w naszym mieście, który na poprzemysłowym terenie u zbiegu ulic: Pomorskiej i Chemicznej zamierza wybudować centrum handlowe o nazwie N-Park, otrzymał w środę pozwolenie na budowę.  
Dzieci dzieciom2019-12-05

Nie ma Bożego Narodzenia bez świątecznych ozdób i dekoracji.  Tradycyjnie jak co roku, w czwartek, 5 grudnia dzieci z miejskich przedszkoli wezmą udział we wspólnym zdobieniu bożonarodzeniowych drzewek, które później trafią do gorzowskich placówek opiekuńczych, aby przynieść radość ich wychowankom i opiekunom. Nie zabraknie także wizyty św. Mikołaja, który uatrakcyjni wydarzenie.
Oskar Serpina: Lider - to zobowiązuje!2019-12-03

Już jutro kolejny mecz Stalowców - tym razem Pucharu Polski. 
Setne urodziny Barbary Pilch2019-12-03

Barbara Pilch (z domu Dec) na świat przyszła 3 grudnia 1919 roku w Bukaczowcach na Kresach. 
Godziny pracy UM w okresie świątecznym2019-12-03

24 grudnia (wtorek), w wigilię świąt Bożego Narodzenia, gorzowski Urząd Miasta będzie czynny od godziny 7.30 do 13.00.  
Materiał edukacyjny przełamujący bariery językowe2019-12-03

We wtorek (3 grudnia) uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 15, w ramach projektu „Dialog”, realizowanego przez Euroregion Pro Europa Viadrina, otrzymali fiszki pomocne w nauce języka niemieckiego.  
Zmiany w zarządzie Inneko2019-12-03

Łukasz Marcinkiewicz uzupełni skład zarządu Grupy Kapitałowej Inneko. 
WSTRZYMANY RUCH NA DRODZE SZYBKIEGO RUCHU. 38-LATEK URATOWANY PRZEZ POLICJANTÓW2019-12-02

Do interwencji pełnej grozy doszło na wiadukcie nad trasą szybkiego ruchu S3 między Nową Solą, a Nowym Miasteczkiem. 
Konkurs z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej2019-12-02

Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego ogłosił otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.  
Lider pogonił czerwoną latarnię! - Stal Gorzów vs MKS Real-Astromal Leszno2019-12-02

Żółto-niebiescy nie mieli większego problemu z pokonaniem ostatniej ekipy ligi i ani na moment nie oddali prowadzenia w tym spotkaniu. 
Leszno niczym nas nie zaskoczyło, do Legnicy jedziemy wygrać!2019-12-02

Przed gorzowianami napięty tydzień, bowiem już w środę zagrają z Siódemką Miedź Legnica kolejną rundę Pucharu Polski, a w sobotę rozegrają wyjazdowy mecz w Piekarach Śląskich. 
GORZOWSCY KONTRTERRORYŚCI W AKCJI NA ŚLĄSKIEJ. ZATRZYMANE CZTERY OSOBY2019-12-02

Policjanci z Gorzowa zaangażowani byli w ustalenie i zatrzymanie grupy mężczyzn, którzy odpowiedzialni byli za pobicie 26-latka przy ul. Śląskiej. 

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj kabaret 2020-08-04
Paranienormalni - Kolega z podstawówki

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

© 2018 Gorzow.com

^