HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 506; piątek, 20 wrzesień 2019 Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2019-06-12
VII KONFERENCJA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY„WAKACJE BEZ ZAGROŻEŃ”
VII KONFERENCJA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY„WAKACJE BEZ ZAGROŻEŃ”

Źródło: Policja Lubuska  


,,Jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się” - te słowa Winstona Churchilla stały się hasłem przewodnim tegorocznej odsłony konferencji młodzieży „Wakacje bez zagrożeń”. 

Spotkanie adresowane było do młodych i miało na celu wskazać im, jak ciekawie i bezpiecznie spędzić czas letniego wypoczynku z dala od narkotyków, alkoholu i kłopotów. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Gorzowa Wlkp. oraz Wojewoda Lubuski.
Spotkanie rozpoczęło się w gorzowskim Amfiteatrze, który licznie zgromadził uczniów gorzowskich szkół średnich i podstawowych. Na scenie Amfiteatru wystąpili młodzi artyści, prezentując swoje możliwości wokalne i taneczne. Nie zabrakło oczywiście wystąpień specjalistów, którzy przestrzegali przed zagrożeniami związanymi z zażywaniem różnych środków odurzających oraz mówili jak chronić się przed cyberzagrożeniami. Podczas konferencji odbywała się także nauka pierwszej pomocy przedmedycznej.
 
Następnie wszyscy zaproszeni goście, a przede wszystkim młodzi ludzie, którym dedykowana była ta konferencja, przeszli na Plac Grunwaldzki, gdzie można było podziwiać sprzęt służb mundurowych i medycznych, w tym dynamiczny pokaz akcji ratowniczej połączony z ćwiczeniami praktycznymi. Policjanci z gorzowskiej jednostki jak co roku wyszli naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi organizując stoisko edukacyjno- informacyjne.
 
Każdy z uczestników konferencji mógł zaczerpnąć wiedzy dotyczącej aktywnego i bezpiecznego spędzenia czasu letniego wypoczynku. W ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” policjanci szczególny akcent położyli na rozsądne zachowania nad wodą. Oprócz cennych rad na temat bezpieczeństwa funkcjonariusze rozdawali także odblaski oraz przekazywali broszurki informujące jak uchronić się przed różnorakimi zagrożeniami. Nie zabrakło jak zwykle chętnych przymierzających alkogogle i policyjny sprzęt taktyczny oraz śmiałków, którzy sprawdzali jak działa policyjny symulator hamowania, dzięki któremu mogli sobie uświadomić, jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem.
 

VII KONFERENCJA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY„WAKACJE BEZ ZAGROŻEŃ”VII KONFERENCJA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY„WAKACJE BEZ ZAGROŻEŃ”

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO NA DROGACH. KONTROLE TRZEŹWOŚCI KIEROWCÓW2019-06-12

Zraszacze i miski z wodą na targowisku GRH2019-06-12

Gorzowski Rynek Hurtowy w trosce o mieszkańców uruchomił zraszacze wodne. 
Zapraszamy na debatę dotyczącą przeciwdziałania przemocy w rodzinie2019-06-12

W dniu 13 czerwca 2019 roku (czwartek) o godz. 09:30 w sali nr 8 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wlkp. przy ul. Sikorskiego 107 odbędzie się organizowana przez Komisariat Policji I w Gorzowie Wlkp. debata społeczna pn. Przemoc w rodzinie".
KIEROWCA AUTOBUSU CHCIAŁ JECHAĆ NA WYCIECZKĘ NA „PODWÓJNYM GAZIE”2019-06-12

Zielonogórscy policjanci ruchu drogowego uruchomili stały punkt kontroli autokarów, gdzie sprawdzają codziennie od kilku do nawet kilkunastu autokarów wyjeżdżających na wycieczki z dziećmi i młodzieżą. 
Dni Gorzowa – utrudnienia drogowe2019-06-12

W związku z organizacją Dni Gorzowa od godziny 6.00 w sobotę (15 czerwca) do godziny 4.00 w poniedziałek (17 czerwca) całkowicie wyłączone z ruchu będą most Staromiejski wraz z przyległym rondem św. Jerzego, ulica Fabryczna (od ronda św. Jerzego do ulicy Towarowej), ulica Wał Okrężny i ulica Nadbrzeżna.  
U progu wakacji dopalaczom mówimy NIE2019-06-12

„Dopkom” - bo tak pieszczotliwie młodzież nazywa dopalacze – mówimy stanowcze NIE!  
Policyjne działania na rzecz bezpieczeństwa na drogach. Po pierwsze prędkość... 2019-06-11

Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze jest wciąż najczęstszą przyczyną wypadków drogowych. 
MIAŁ BLISKO TRZY PROMILE, KIEROWAŁ BEZ UPRAWNIEŃ NIEZAREJESTROWANYM AUTEM Z KRADZIONYMI TABLICAMI I... SPOWODOWAŁ KOLIZJĘ 2019-06-11

Policjanci z Gubina zatrzymali 55-letniego kierowcę, który jechał osobowym volkswagenem mając w organizmie blisko trzy promile alkoholu i spowodował kolizję. 
Do odbioru było 2500 zł. Właściciel ustalony przez policjantów, ale chętnych na gotówkę było więcej 2019-06-11

Mieszkaniec Słońska w marcu tego roku w Gorzowie Wlkp. zgubił pieniądze.
Jakub Dzieciątkowski: Fajnie będzie znowu zagrać dla tego miasta, no i blisko do domu!2019-06-11

W drużynie. Pierwszym transferem w tym roku jest zawodnik, który grał już ponad 3 lata w barwach gorzowskiej ekipy młodzieżowej. 
PODROBIONE BUTY, TOREBKI, ODZIEŻ. STRATY PRODUCENTÓW MOGŁY WYNIEŚĆ NIEMAL 700 TYSIĘCY ZŁOTYCH2019-06-11

Wspólne działania policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z Komendy Powiatowej Policji w Żarach oraz Komendy Wojewódzkiej w Gorzowie Wlkp. przyniosły efekty. 
Bezrobocie w Gorzowie - 2,4 %2019-06-11

W maju w Gorzowie stopa bezrobocia wynosiła 2,4 %, a w powiecie gorzowskim 4 %.  
PROMOCJA BEZPIECZEŃSTWA, PATRIOTYZMU I SŁUŻBY W POLICJI - SPOTKANIE POLICJANTÓW I ŻEGLARZY Z UCZNIAMI KLASY POLICYJNEJ2019-06-10

Uczniowie klasy policyjnej wzięli udział w spotkaniu, jakie zorganizowali policjanci ze Strzelec Krajeńskich i członkowie lokalnego klubu żeglarskiego. 
Odszedł Kazimierz Frątczak2019-06-10

6 czerwca br. zmarł Kazimierz Frątczak, dwie kadencje poseł na Sejm, działacz sportowy. 

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj kabaret 2019-09-19
Kabaret Młodych Panów - Kobiety

gorzow.com kraj kabaret 2019-09-19
Kabaret Nowaki - Krystyna u lekarza

gorzow.com kraj kabaret 2019-09-19
- Kabaret Młodych Panów - Agencja Towarzyska Olimp

gorzow.com kraj kabaret 2019-09-19
Kabaret Młodych Panów - Myśli

gorzow.com kraj artykuly 2019-09-17
Jak spędzić dobrze czas w domu po ciężkim dniu w biurze

gorzow.com kraj artykuly 2019-09-12
Osobisty kredyt i osobista odpowiedzialność

gorzow.com kraj artykuly 2019-09-05
Reklama zewnętrzna i jej oblicza

gorzow.com kraj artykuly 2019-09-02
Dlaczego opłaca się wybierać prywatny parking przy lotnisku?

© 2018 Gorzow.com

^