HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 476; poniedziałek, 20 maj 2019 Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2019-03-14
PLANOWAŁ WPROWADZIĆ NA RYNEK ZNACZNE ILOŚCI NARKOTYKÓW. PRZESZKODZILI MU POLICJANCI
75156.jpg

Źródło: Policja Lubuska  


Zielonogórscy policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową ustalili operacyjnie, że w jednym z mieszkań na terenie miasta przebywa 35-latek, który może posiadać znaczne ilości narkotyków.

 Jak ustalili, mężczyzna ten najprawdopodobniej planował wprowadzić je do obrotu na terenie Zielonej Góry i okolic. Decyzją Sądu Rejonowego w Zielonej Górze został aresztowany na 3 miesiące.
W trakcie prowadzonych działań, gdy policjanci mieli już uzasadnione podejrzenie, że mężczyzna ma narkotyki podjęli decyzję o jego zatrzymaniu. Mężczyzna na widok policjantów był bardzo nerwowy i próbował uciec. Po przeszukaniu jego mieszkania funkcjonariusze zwalczający przestępczość narkotykową znaleźli ponad 128 marihuany przechowywane w szklanych słoikach i plastikowych torebkach. Ponadto zabezpieczyli 4 młynki do mielenia marihuany, wagę elektroniczną oraz pieniądze w kwocie 3750 zł.
 
Zatrzymany 35-latek jest znany Policji i był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa. Tym razem usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających i przygotowania do wprowadzania tych środków do obrotu. Za te przestępstwa wg. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
 
Od początku roku to już kolejna osoba zatrzymana z dużą ilością narkotyków, a następnie aresztowana przez sąd. Zaledwie miesiąc temu policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał duże ilości marihuany i decyzją Sądu Rejonowego w Zielonej Górze został aresztowany na 3 miesiące. Pod koniec lutego natomiast, w wyniku prowadzonych działań operacyjnych sulechowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową zielonogórskiej komendy miejskiej doprowadzili do zatrzymania 6 osób podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Dwie z zatrzymanych osób – kobieta i mężczyzna - usłyszeli zarzuty związane ze sprzedażą znacznych ilości narkotyków: 1 kilograma marihuany i 2,5 kg amfetaminy. Oboje zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.
 
Każdego roku zielonogórscy policjanci prowadzą dziesiątki takich spraw. Pomimo zagrożenia wysoką karą i eliminacji z rynku dilerów, cały czas pojawiają się osoby, które skuszone perspektywą łatwego i szybkiego zarobku, podejmują to ogromne ryzyko. W konsekwencji jednak trafiają przed wymiar sprawiedliwości, gdyż wykrywalność przestępstw narkotykowych na terenie powiatu zielonogórskiego od lat wynosi ponad 90%, a w ostatnim roku wyniosła 94%.
 
 
 
Źródło: podinsp. Małgorzata Stanisławska
 
Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze

PLANOWAŁ WPROWADZIĆ NA RYNEK ZNACZNE ILOŚCI NARKOTYKÓW. PRZESZKODZILI MU POLICJANCIPLANOWAŁ WPROWADZIĆ NA RYNEK ZNACZNE ILOŚCI NARKOTYKÓW. PRZESZKODZILI MU POLICJANCI

WSPÓLNE DZIAŁANIA SŁUŻB. ZA NIELEGALNE AUTOMATY NAWET KILKASET TYSIĘCY ZŁOTYCH KARY2019-03-14

W wyniku wspólnej akcji policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Żarach, Komisariatu Policji w Lubsku oraz funkcjonariuszy Lubuskiego Urzędu Celno-Skarbowego, zabezpieczono osiem automatów do gier hazardowych
POLICJANCI ODZYSKALI BMW 7 WARTE 250 TYS. ZŁ. DO SPRAWY ZATRZYMANO 41-LETNIEGO MĘŻCZYZNĘ2019-03-14

Policjanci z żarskiej komendy, którzy pełnili służbę z niemieckim funkcjonariuszem w przygranicznych Zasiekach podjęli pościg za BMW.
SKRADZIONE PRZEDMIOTY WRÓCIŁY DO WŁAŚCICIELI. SKUTECZNA PRACA POLICJANTÓW Z MIĘDZYRZECZA2019-03-14

Policjanci z Międzyrzecza są skuteczni w ustalaniu podejrzanych o kradzieże i włamania. 
„Miejskie sprzątanie” Gorzowa2019-03-13

Zapraszamy w niedzielę 17 marca 2019 r. do udziału w akcji wspólnego sprzątania Gorzowa Wielkopolskiego.
WSPÓLNY CIOS POLICJI I KAS W NIELEGALNY HAZARD2019-03-13

Trzy lata pozbawienia wolności, a także kara pieniężna w wysokości 400 tysięcy złotych grozi właścicielowi nielegalnego kasyna, które we wtorek (12 marca) zlikwidowali policjanci z Komisariatu Policji w Gubinie wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego.
Kolejny etap przebudowy ulicy Kazimierza Wielkiego2019-03-13

W środę (13 marca) rozpoczął się kolejny etap przebudowy ulicy Kazimierza Wielkiego.
Rywale Stali: MrGarden GKM Grudziądz2019-03-13

Czasu do inauguracji ligi pozostało coraz mniej, więc startujemy z corocznym cyklem, w którym prezentujemy drużyny, z którymi gorzowska  Stal zmierzy się w ramach zmagań o drużynowe mistrzostwo kraju.
Sprawdź, jak wygląda żużel od środka2019-03-12

22 marca kibice gorzowskiej Stali będą mieli niepowtarzalną okazję, by zwiedzić żużlowe zaplecze w czasie trwania treningu.
Stal z nowym sponsorem tytularnym - partnerem marka Truly.work2019-03-12

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej ogłoszono nowego sponsora tytularnego gorzowskiej Stali.
Targi dla absolwentów podstawówek2019-03-12

Dwudniowe Gorzowskie Targi Edukacyjne, które rozpoczęły się we wtorek w hali OSiRu, są przeznaczone dla absolwentów podstawówek i ich rodziców.
I LO Floorball Gorzów w walce o 5. miejsce MP2019-03-12

ZSespół z Łochowa okazał się za silny dla I LO Floorball Gorzów Wlkp.
Nadal nieznaczny wzrost liczby bezrobotnych2019-03-12

W lutym liczba osób bez pracy w naszym mieście nieznacznie zwiększyła się; stopa bezrobocia w Gorzowie Wielkopolskim wyniosła 2,8 %, podczas gdy w styczniu było to 2,6 %, a w całym drugim półroczu ubiegłego roku 2,5 %.
Na S3 kierowca ciężarówki miał 2,3 promila alkoholu. Zatrzymali go policjanci2019-03-12

Ponad dwa promile alkoholu miał w organizmie 49-letni kierowca, który jechał drogą ekspresową S3 w okolicy Świebodzina.
11 podejrzanych, blisko 60 zarzutów – gorzowscy policjanci skuteczni w walce z przestępczością samochodową2019-03-12

Gorzowscy policjanci przez dwa lata rozpracowywali grupę przestępcza zajmującą się kradzieżą pojazdów na terenie Niemiec.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2019-05-20
Taktyk i motywator. Powrót imperium.

gorzow.com kraj kabaret 2019-05-20
35. PAKA – skecz wspólny

gorzow.com kraj kabaret 2019-05-20
Kabaret Chyba

gorzow.com kraj artykuly 2019-05-16
Polisa zdrowotna - na co zwrócić uwagę przy jej zakupie?

gorzow.com kraj kabaret 2019-05-16
Przystanek Opole:

gorzow.com kraj kabaret 2019-05-16
Imię dla dziecka Meghan i Harry'ego

gorzow.com kraj ciekawostki 2019-05-14
Zacznij jeść 2 goździki dziennie i zobacz co się stanie

gorzow.com kraj kabaret 2019-05-13
Potek (Official video)

© 2018 Gorzow.com

^