HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 463; poniedziałek, 20 maj 2019 Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • sport • 2019-03-06
Rywale Stali: Get Well Toruń
75119.jpg

Źródło: Klaudia Kwiatkowska- Stal Gorzów  


Czasu do inauguracji ligi pozostało coraz mniej, więc startujemy z corocznym cyklem, w którym prezentujemy drużyny, z którymi gorzowska  Stal zmierzy się w ramach zmagań o drużynowe mistrzostwo kraju.

W tym tygodniu przyjrzymy się ekipie z województwa kujawsko-pomorskiego -GetWell Toruniowi.

Toruńska drużyna w ubiegłym sezonie była książkowym przykładem, jakiej drużyny nie tworzyć. Bardzo drogi skład nie przełożył się na wyniki, gdyż torunianie nawet nie awansowali do fazy play-off, co było sporym zaskoczeniem, jednakże „nazwiska nie jeżdżą”. W nadchodzącym sezonie, klub podejdzie do rozgrywek bez żadnego wychowanka seniorskiego w składzie, gdyż Paweł Przedpełski będzie reprezentował teraz częstochowskiego Włókniarza. Toruń zakontraktował Norberta Kościucha. W klubie wciąż pozostają: Jason Doyle, Rune Holta, Chris Holder, Jack Holder, Niels Kristian Iversen oraz Filip Kopeć-Sobczyński. Z formacji juniorskiej odszedł także Daniel Kaczmarek, dla którego to będzie pierwszy sezon jako senior i będzie próbował swoich sił w Unii Tarnów. Nie wiemy na chwilę obecną, jaki poziom będzie reprezentował skład toruński. Po doświadczeniach z ubiegłego roku, wiemy, że nie były to wyniki, jakich spodziewali się włodarze klubu po zakontraktowanych zawodnikach. Być może w tym roku nastąpi przełamanie i toruńskie „Anioły” zdobędą upragniony medal? Gorzowianie zmierzą się z ekipą z kujawsko-pomorskiego na Motoarenie już 31 maja. Rewanż obejrzymy na gorzowskim stadionie już 10 9 dni później, bo 9 czerwca! Kto będzie górą w tych starciach? Przekonamy się!

 

Kadra

Jason Doyle

Chris Holder

Jack Holder

Rune Holta

Niels Kristian Iversen

Norbert Kościuch

Igor Kopeć-Sobczyński

 

Trener/Manager: Jacek Frątczak


Zlecił podpalenie aut i za to zapłacił. Cztery osoby z zarzutami2019-03-05

Żagańscy policjanci ustalili i zatrzymali czterech mężczyzn odpowiedzialnych za podpalenie dwóch samochodów na terenie gminy Żagań. Grupą kierował 37-latek, który zapłacił za zniszczenie aut.
Lubuscy policjanci zabezpieczali wizytę Prezydenta RP2019-03-05

Pełną mobilizacją wykazali się w poniedziałek (4 marca) lubuscy stróże prawa. Policjanci wspólnie z Żandarmerią Wojskową i Służbą Ochrony Państwa zabezpieczali pobyt Prezydenta RP w Żaganiu.
Tego oczekują mieszkańcy - mienie odzyskane, podejrzani rozliczeni2019-03-05

Pomimo faktu, że większość przestępstw do jakich dochodzi w powiecie strzelecko-drezdeneckim, to drobne zdarzenia, policjanci robią wszystko, by wykryć sprawcę każdego z nich.
Jeden wypadek na A2 – dwóch nietrzeźwych kierowców2019-03-05

Na autostradzie A2 w rejonie Świebodzina doszło w niedzielę (3 marca) do wypadku drogowego. W tył naczepy wjechał rozpędzony Ford Transit. W wyniku tego zdarzenia dwóch pasażerów podróżujących busem trafiło do szpitala.
Policyjny gest dla najmłodszych pacjentów szpitala2019-03-05

Nowosolscy policjanci zorganizowali zbiórkę zabawek, które przekazali dzieciom przebywającym w szpitalu w Nowej Soli. Niby drobny gest, a wywołał u dzieci wiele radości i szczęścia.
Sprzedali alkohol 14-latce. W organizmie miała 0,7 promila2019-03-05

Polskie prawo zabrania sprzedaży alkoholu osobom nieletni, pamiętać muszą o tym zarówno sprzedający, jak również kierownicy zakładów handlowych.
30 lat minęło… Kaziuki 20192019-03-05

Towarzystwo Miłośników Wilna i Ziemi Wileńskiej - Oddział w Gorzowie Wlkp. oraz Miejskie Centrum Kultury zapraszają na "Kaziuki".
POLICJANCI ZLIKWIDOWALI DZIUPLĘ SAMOCHODOWĄ. ZABEZPIECZONE MIENIE NA POCZET PRZYSZŁYCH KAR, TO NIEMAL 900 TYS. ZŁOTYCH2019-03-01

Współpraca kryminalnych z Komisariatu Policji w Drezdenku i Prokuratury Rejonowej w Strzelcach Krajeńskich doprowadziła do zlikwidowania dziupli samochodowej, w której rozkręcano i przechowywano kradzione samochody i inne rzeczy pochodzące z kradzieży.
MIESZKANKA ZAREAGOWAŁA, POLICJANCI INTERWENIOWALI, WŁAMYWACZE WPADLI NA GORĄCYM UCZYNKU2019-03-01

Dzięki czujności jednej z mieszkanek, sulęcińscy policjanci na gorącym uczynku zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do sklepu z częściami rowerowymi i motorowerowymi. 
MIAŁ PONAD 2 PROMILE I SPOWODOWAŁ KOLIZJĘ. PIJANEGO KIEROWCĘ UJĄŁ OBYWATEL, KTÓRY WEZWAŁ POLICJĘ2019-02-28

Nietrzeźwi kierujący to bardzo duże zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. 
OKRADLI SKLEP I ZAATAKOWALI OCHRONĘ. PODEJRZANYCH ZATRZYMALI POLICJANCI2019-02-28

Zielonogórscy policjanci otrzymali informację od pracowników obsługujących miejski monitoring, że na jednej z ulic w centrum miasta zauważyli zapłakaną młodą dziewczynę, która była skuta kajdankami. 
PONAD 630 ZARZUTÓW DLA LEKARKI ZA POŚWIADCZENIE NIEPRAWDY. PRZYCZYNA? BEZPRAWNE UZYSKANIE 160 TYS ZŁ Z NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA2019-02-28

Dzięki skutecznej pracy śledczych 63-letnia dentystka usłyszała prawomocny już wyrok za ponad 630 bezprawnych zwrotów kosztów za usługi stomatologiczne, które sięgają rzędu 160 tys. zł. 
Rywale Stali: Włókniarz Częstochowa2019-02-27

Czasu do inauguracji ligi pozostało coraz mniej, więc startujemy z corocznym cyklem, w którym prezentujemy drużyny, z którymi gorzowska Stal zmierzy się w ramach zmagań o drużynowe mistrzostwo kraju.
Alicja i Czary w gorzowskim szpitalu2019-02-27

Dziś naszych pacjentów odwiedzili aktorzy współpracujący z Fundacją Funkomitywa z Krakowa.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2019-05-20
Taktyk i motywator. Powrót imperium.

gorzow.com kraj kabaret 2019-05-20
35. PAKA – skecz wspólny

gorzow.com kraj kabaret 2019-05-20
Kabaret Chyba

gorzow.com kraj artykuly 2019-05-16
Polisa zdrowotna - na co zwrócić uwagę przy jej zakupie?

gorzow.com kraj kabaret 2019-05-16
Przystanek Opole:

gorzow.com kraj kabaret 2019-05-16
Imię dla dziecka Meghan i Harry'ego

gorzow.com kraj ciekawostki 2019-05-14
Zacznij jeść 2 goździki dziennie i zobacz co się stanie

gorzow.com kraj kabaret 2019-05-13
Potek (Official video)

© 2018 Gorzow.com

^