HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 116; wtorek, 23 lipiec 2019 Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • kultura • 2019-01-08
Michał Bajor, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz
Michał Bajor, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz

Źródło: Gorzów - Przystań 

Zapraszamy na dwa wyjątkowe wydarzenia muzyczne do Filharmonii Gorzowskiej.

W poniedziałek, 21 stycznia wystąpi Alicja Majewska z Włodzimierzem Korczem z programem pt. "Okrągły Jubileusz", a w niedzielę, 10 marca zapraszamy na koncert Michała Bajora z programem pt. "Od Kofty ... do Korcza".
 
Oba koncerty rozpoczynać się będą o godz. 18.00. Bilety są w cenach od 99 zł do 109 zł. Organizatorem koncertów jest Estrada Szczecińska.
 
Alicja Majewska to jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki. Z prostych piosenek artystka wydobywa wielkie emocje, które natychmiast stają się udziałem publiczności.
Artystce towarzyszyć będzie kompozytor, pianista i akompaniator, jednocześnie autor muzyki większości jej piosenek, świętujący z wybitną piosenkarką Okrągły Jubileusz - Włodzimierz Korcz. Ponadto na scenie pojawi się akompaniujący im już od 5 lat „Warsaw Opera Quartet”.
 
Koncerty Alicji Majewskiej to niezwykła okazja przeżycia emocji jakich dostarczają publiczności tylko nieliczni artyści. Utwory takie jak: "Jeszcze się tam żagiel bieli", "Odkryjemy miłość nieznaną", "Być kobieta", "To nie sztuka wybudować nowy dom" to jedne z wielu najbardziej znanych utworów artystki. Tajemnica sukcesu piosenkarki, to niesamowita interpretacja piosenek w sposób nie pozostawiający nikogo obojętnym na urodę słowa i muzyki.
 
 
Michał Bajor w koncercie „Od Kofty... do Korcza”
 
Prawie 45 lat temu Michał Bajor mając niespełna 16 lat wystąpił jednocześnie w konkursie festiwalu w Zielonej Górze i jako gość na festiwalu w Sopocie. Wtedy jedna z nielicznych w Polsce wytwórni płytowych wydała pocztówkę dźwiękową z piosenką śpiewaną przez niego na obu festiwalach. Pocztówkę tę można było kupić w sklepach muzycznych, a nawet w kioskach Ruchu. Pierwszą dorosłą płytę (jeszcze winylową) Polskie Nagrania wydały wokaliście w 1986 roku.
 
Nadchodząca kolekcja "Od Kofty... do Korcza", niejako podsumowująca kilkadziesiąt lat przygody aktora z piosenką, będzie dwudziestą pozycją w jego dorobku nagraniowym (nie licząc pocztówki z 1973 roku). A skąd tytuł? Jak wyjaśnia sam Bajor: "Kofta, bo między innymi od jego pięknych i poetyckich tekstów zaczęło się na poważnie moje śpiewanie; a Korcz, bo tak kapitalnie utrafił w moją muzyczną osobowość, że od dawna nosiłem się z zamiarem nagrania naraz jego muzycznych, dla mnie napisanych perełek".
 
Na repertuar jubileuszowego zestawu złożą się najważniejsze utwory w muzycznym życiu wybitnego wokalisty - te o których wydanie od lat proszą fani, i do których jednocześnie on sam ma szczególny sentyment. Nagrane i zaaranżowane na nowo, przefiltrowane przez jego dzisiejszą dojrzałość, wrażliwość oraz świadomość emocjonalną i interpretacyjną, mogą z powodzeniem stanowić rodzaj klamry dla artystycznej drogi Bajora.
 
Materiał jest podzielony na dwie części, które ukażą się nakładem wytwórni Sony Music z półrocznym odstępem. Dla sympatyków Michała Bajora ten zbiór będzie niewątpliwie wymarzoną i niezastąpioną perłą w całej jego dyskografii. W repertuarze koncertu m. in. Oddaj mi samotność, Mandalay, Chciałbym; Albertyna, Ja wbity w kąt, Taka miłość w sam raz, Nie chcę więcej.
 
 
Ceny biletów: rzędy od A do J (środek sali) 109 zł; boki (m: 1-4 i 25-28 ) 99 zł. Rzędy od K do T po 99 zł. Informacje na temat koncertu czy rezerwację biletów proszę kierować pod nr. tel: 507 043 950 Ewa Siebuła.
 
Bilety wstępu na oba wydarzenia są do nabycia na stronie: www.bilety.fm, na Majewską i Korcza
TUTAJ, a na Bajora TUTAJ.

Zabierz dziecko do Ameryki i na wystawę karnawałowych kreacji2019-01-08

Przed nami pierwszy w tym roku koncert familijny i wielka muzyczna wyprawa za ocean.Przed nami pierwszy w tym roku koncert familijny i wielka muzyczna wyprawa za ocean.
Razem bezpieczniej - przedłużenie terminu2019-01-07

Zawiadamiamy przedłużeniu terminu do składania projektów na poziomie wojewódzkim. 
Zgłoś się do „Małego ZUSu” przez internet2019-01-07

Zaledwie kilka minut – tyle czasu potrzeba aby zgłosić się do „Małego ZUS-u”. Wystarczy wyrejestrować się z ubezpieczenia ze starym kodem i zarejestrować z nowym, odpowiadającym tej uldze.
Zuchwała kradzież 350 tys. zł. Dzięki policjantom właściciel kantoru szybko odzyskał pieniądze2019-01-07

O wielkim szczęściu może mówić właściciel kantoru, który został okradziony w chwili gdy zatrzymał się na światłach przed przejściem aby przepuścić pieszych.
Zostań mistrzem recyklingu2019-01-07

Zapraszamy nauczycieli i uczniów szkół podstawowych do udziału w V edycji ogólnopolskiego konkursu ekologicznego "Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady".
Darmowe ferie z Kickboxingiem w klubie Bulldog Gorzów2019-01-07

Klub Sportowy Bulldog Gorzów zaprasza na darmowe treningi w okresie ferii zimowych.
Ferie zimowe w bibliotece2019-01-07

Zbliżają się ferie zimowe, z tej okazji wiele instytucji kulturalnych przygotowuje bogatą ofertę zajęć dla dzieci spędzających ten czas w mieście.
Fałszywy policjant znów zaatakował. 85-letni Gorzowianin stracił 170 tysięcy złotych2019-01-07

Jeśli ktoś choć przez moment mógł mieć nadzieję, że oszuści w nowym roku nie będą się uaktywniać, to bardzo szybko i brutalnie została ona rozwiana. Boleśnie przekonał się o tym 85-letni gorzowianin, który wierząc w historię przedstawioną przez fałszywego funkcjonariusza Centralnego Biura Śledczego Policji, przekazał oszczędności życia. Łupem oszusta padło 170 tysięcy złotych.
Dobowy raport bezpieczeństwa w Lubuskiem. Raport za 06.01.2019r. 2019-01-07

Raport dotyczący działalności służb Wojewody Lubuskiego w trakcie minionej doby. (06.01.2019).
KP Progres Gorzów najlepszy w województwie2019-01-07

Zespół KP Progres Gorzów Wlkp. prowadzony przez trenera Jarka Gromiaka rocznik 2008 zwyciężył w wojewódzkich eliminacjach do Turnieju o Puchar Prezesa PZPN .
Orszak Trzech Króli2019-01-07

Kilka tysięcy gorzowian wzięło udział w Orszaku Trzech Króli, który przeszedł w niedzielę ulicami miasta.
Spotkanie ze starostami powiatu gorzowskiego 2019-01-04

Współpraca samorządu powiatowego z administracją rządową była tematem rozmów Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka ze starostą powiatu gorzowskiego Michałem Wasilewskim i wicestarostą Magdaleną Słomińską.
Bon na Innowacje2019-01-04

Na wprowadzenie innowacji w swojej firmie, badania lub profesjonalne doradztwo – trwa nabór wniosków w programie „Bon na Innowacje – wsparcie lubuskich przedsiębiorstw MŚP w zakresie badań, rozwoju i wdrożeń”.
Inwestycje na lubuskich drogach 2019-01-04

- Dostępność transportowa jest naszym priorytetem. Mamy wymarzoną S3. Musimy teraz włączyć do niej wszystkie drogi regionalne w europejskim standardzie. Dlatego konsekwentnie realizujemy program budowy i modernizacji dróg. W ten sposób tworzymy warunki do rozwoju gospodarczego. Dobra infrastruktura plus kapitał ludzki to recepta na sukces! – mówi marszałek Elżbieta Anna Polak.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2019-06-28
Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Poznaniu – jak wypożyczyć samochód, aby nie przepłacić?

gorzow.com kraj kabaret 2019-06-27
Zielona Góra - Stolica Polskiego Kabaretu

gorzow.com kraj ciekawostki 2019-06-25
Jedz jedno gotowane jajko dziennie

gorzow.com kraj artykuly 2019-06-19
Czy ubrania to dobry prezent dla dzieci?

gorzow.com kraj kabaret 2019-06-17
Pan Li - Magia

gorzow.com kraj kabaret 2019-06-17
Kabaret Smile - Bożena ma relaks

gorzow.com kraj kabaret 2019-06-03
To my! - Smile - Szpital

gorzow.com kraj kabaret 2019-06-03
Jadwiga Paździerz w sądzie

© 2018 Gorzow.com

^