HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 3; wtorek, 21 maj 2019 Imieniny Jana, Moniki, Wiktora
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • informacje • 2018-12-06
Mikołajki w gorzowskim szpitalu po raz drugi
74440.JPG

Źródło: Agnieszka Wiśniewska - Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. 

Mimo wielu zajęć, o pacjentach Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie, znów nie zapomniał św. Mikołaj.


Niestety nie wszędzie może być osobiście, więc dziś do Gorzowa przysłał swoich pomocników. A pamiętał nie tylko o najmłodszych. Najpierw odwiedził pacjentów Oddziału Onkologii Klinicznej, później zawitał na Oddział Dziecięcy.


Kto powiedział, że Mikołaj z prezentami przychodzi tylko do dzieci? Coroczna wizyta pomocników św. Mikołaja na Oddziale Onkologii Klinicznej tego nie potwierdza. Św. Mikołaj znów o pomoc poprosił pracowników oddziału. Dzięki temu do rąk pacjentów trafiły kolorowe paczuszki wypełnione własnoręcznie robionymi i wypiekanymi pierniczkami.


- Chcemy wywołać uśmiech na twarzy naszych pacjentów. Stąd nasze ubrania są dziś w kolorze czerwonym. Mamy też mikołajowe czapki i świąteczną muzykę. Tym razem mamy też coś, co sprawi, że nawet największy malkontent nie ukryje dziś uśmiechu. Jedna z naszych koleżanek specjalnie na tę okazję przyniosła grającą czapkę, w której oprócz świątecznej melodii jest podrygujący w jej rytm pompon – mówi Ewelina Czeleń pielęgniarka koordynująca Oddział Onkologii Klinicznej gorzowskiego szpitala.


Z prezentami do szpitala przyjechał też inny pomocnik św. Mikołaja. Do pacjentów Oddziału Dziecięcego z workiem pluszaków przyjechał wojewoda lubuski Władysław Dajczak.


- Te maleństwa, dzieci i nastolatki dziś są w szpitalu. Ale święta i czas przygotowań do Bożego Narodzenia to okres, który powinno się spędzać z rodziną. Mam nadzieję, że po wykonaniu niezbędnych badań i zaaplikowaniu odpowiednich leków w pełni sił wrócą do domu, a pluszaki będą tylko miłą pamiątką po pobycie w szpitalu - mówił wojewoda lubuski.


Każda taka wizyta to dla pacjentów - małych i tych dużych – powód do radości.


- My zawsze powtarzamy, że uśmiechnięty i dobrze nastawiony pacjent szybciej dochodzi do zdrowia. Bardzo cieszymy się, że o Mikołaj pamięta o naszych dzieciach. Dziękuję za pamięć – mówiła dr Małgorzata Urbańska – Kosińska – kierownik Oddziału Dziecięcego z Pododdziałem Neurologii Dziecięcej gorzowskiego szpitala.


Mikołajki w gorzowskim szpitalu po raz drugiMikołajki w gorzowskim szpitalu po raz drugiMikołajki w gorzowskim szpitalu po raz drugiMikołajki w gorzowskim szpitalu po raz drugiMikołajki w gorzowskim szpitalu po raz drugiMikołajki w gorzowskim szpitalu po raz drugiMikołajki w gorzowskim szpitalu po raz drugiMikołajki w gorzowskim szpitalu po raz drugiMikołajki w gorzowskim szpitalu po raz drugiMikołajki w gorzowskim szpitalu po raz drugiMikołajki w gorzowskim szpitalu po raz drugiMikołajki w gorzowskim szpitalu po raz drugiMikołajki w gorzowskim szpitalu po raz drugi

Dobowy raport bezpieczeństwa w Lubuskiem. Raport za 05.12.2018r. 2018-12-06

Raport dotyczący działalności służb Wojewody Lubuskiego w trakcie minionej doby. (05.12.2018)
Mikołajkowe spotkania 2018-12-06

Z okazji Mikołajek Lubuski Urząd Wojewódzki odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim,  które nosi imię Świata Bajeczki Jedyneczki.
Uroczyste wprowadzenie Komendanta w Żarach2018-12-06

W środę (5 grudnia) odbyła się uroczystość wprowadzenia Komendanta Powiatowego Policji w Żarach. Został nim dotychczas pełniący obowiązki podinspektor Armand Pisarczyk-Łyczywek.
Zaproszenie na odsłonięcie tablicy2018-12-06

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim oraz kapituła nagrody im. Janusza Słowika zapraszają na uroczyste odsłonięcie tablicy pamiatkowej, poświęconej śp. Annie Makowskiej-Cieleń, wybitnej gorzowskiej regionalistce i pedagogowi.
Zaszczep się wiedzą 2018-12-06

„Polio, tężec, krztusiec, HiB, w naszym stawie dużo ryb, odra, ospa, dur, gruźlica, kogo wskaże czarownica”. Dziś te słowa brzmią jak wyliczanka z horroru, ale jeśli przestaniemy się szczepić, niektóre już zapomniane medyczne terminy ponownie nabiorą tragicznego sensu.
Choinka ubrana w życzenia w NoVa Park2018-12-06

Wielkimi krokami zbliża się najpiękniejszy czas w roku. Co chciałbyś znaleźć pod choinką w tę Gwiazdkę? Wypowiedz życzenie … a w te Święta dostaniesz to, o czym marzysz!
Mikołajowa niespodzianka dla mieszkańców2018-12-06

Zapraszamy po odbiór mikołajkowych prezentów. 100 pierwszych osób, które dotrą do Urzędu Miasta, do Wydziału Promocji i Informacji przy ul Sikorskiego 5 (budynek dawnego Lamusa) i u progu powiedzą hasło GORZOW #Stąd Jestem, otrzymają mikołajowy upominek: gorzowski kalendarz na 2019 rok.
Frezowanie na Kasprzaka już w piątek2018-12-06

Zaplanowany na poniedziałek remont nawierzchni ulicy Kasprzaka rozpocznie się już w piątek (6. grudnia). Prace związane z frezowaniem jezdni tej ulicy potrwają dwa dni.
PET Gorzów - ruszyła rejestracja!2018-12-05

6 grudnia ruszają pierwsze badania wykonywane w ramach kontraktu z NFZ na sprzęcie PET/CT w gorzowskim szpitalu.
ABC działalności gospodarczej...2018-12-05

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. zaprasza na szkolenie dotyczące zakładania działalności gospodarczej.
Mikołajki u najmłodszych pacjentów2018-12-05

Z okazji „Mikołajek” do najmłodszych pacjentów szpitali w Zielonej Górze, Gorzowie Wlkp. i Zaborze trafią świąteczne prezenty od marszałek Elżbiety Anny Polak.
Dobowy raport bezpieczeństwa w Lubuskiem. Raport za 04.12.2018r. 2018-12-05

Raport dotyczący działalności służb Wojewody Lubuskiego w trakcie minionej doby. (04.12.2018)
Przedszkolaki malowały choinki2018-12-05

Ponad stu przedszkolaków z 20 gorzowskich przedszkoli skorzystało z zaproszenia prezydent miasta Jacka Wójcickiego i wzięło udział w środę w sali sesyjnej Urzędu Miasta w malowaniu choinek.
Świątecznie w Filharmonii Gorzowskiej2018-12-05

Koncert symfoniczny i familijny, mikołajkowe pokazy najnowszego musicalu, wspólne kolędowanie, a na koniec wielka gala z trzema tenorami w roli głównej – grudzień zapowiada się w Filharmonii Gorzowskiej wyjątkowo gorąco.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2019-05-21
Legalny bukmacher, czyli sposób na bezpieczne zakłady

gorzow.com kraj artykuly 2019-05-21
Bukmacher BETFAN - dowiedz się więcej na jego temat!

gorzow.com kraj artykuly 2019-05-20
Taktyk i motywator. Powrót imperium.

gorzow.com kraj kabaret 2019-05-20
35. PAKA – skecz wspólny

gorzow.com kraj kabaret 2019-05-20
Kabaret Chyba

gorzow.com kraj artykuly 2019-05-16
Polisa zdrowotna - na co zwrócić uwagę przy jej zakupie?

gorzow.com kraj kabaret 2019-05-16
Przystanek Opole:

gorzow.com kraj kabaret 2019-05-16
Imię dla dziecka Meghan i Harry'ego

© 2018 Gorzow.com

^