HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 365; środa, 20 marzec 2019 Imieniny Joachima, Kiry, Maurycego
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2018-07-10
Potrącił 3 osoby, zbiegł z miejsca zdarzenia. Szybko zatrzymali go policjanci
73095.JPG

Źródło: Policja Lubuska 


Zdarzenie, które miało miejsce w nocy z piątku na sobotę, mogło skończyć się tragicznie.


Trzech pieszych zostało potrąconych przez osobówkę. Kierujący zbiegł z miejsca zdarzenia. Dzięki skutecznym i sprawnie przeprowadzonym działaniom policjanci zatrzymali podejrzanego, który usłyszał już zarzuty. 29-latek odpowie za spowodowanie wypadku, ucieczkę z miejsca zdarzenia i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego doszło na jednej z ulic Sulęcina. W nocy w piątku na sobotę (7/8 lipca) troje mężczyzn poruszało się lewą stroną jezdni. Z niewyjaśnionych przyczyn kierujący pojazdem osobowym wjechał w grupę przechodniów, po czym pieszo zbiegł z miejsca zdarzenia. Karetkę pogotowia wezwały osoby postronne. Mężczyźni zostali przetransportowani do szpitala w Sulęcinie. Dwóch z nich było nieprzytomnych. Ich stan okazał się na tyle poważny, że następnie przewiezieni zostali do szpitali w Gorzowie Wlkp. i Słubicach. Trzeci z nich, po udzieleniu niezbędnej pomocy medycznej opuścił placówkę zdrowia.

Obrażenia jakich doznali mężczyźni sprawiły, że zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Posiadali oni liczne złamania i stłuczenia. Do działania wkroczyli sulęcińscy policjanci. W pierwszej kolejności upewnili się czy poszkodowanym zapewniona została pomoc medyczna. Następnie funkcjonariusze rozpoczęli czynności zmierzające do odtworzenia przebiegu zdarzenia, a co najistotniejsze ustalenia, kto kierował pojazdem osobowym. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku. Szczegółowe rozpytanie świadków zdarzenia oraz własne ustalenia, nakierowały policjantów do miejsca, w którym mógł przebywać domniemany sprawca.

Nad ranem funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który najprawdopodobniej potrącił przechodniów. W chwili zatrzymania 29–latek znajdował się pod wyraźnym wpływem alkoholu. Kontakt z nim był utrudniony. Nie był on w stanie określić czy kilka godzin wcześniej kierował pojazdem osobowym. Niezbędne było przeprowadzenie badania krwi na zawartość alkoholu. Gdy mężczyzna wytrzeźwiał został przesłuchany. Przyznał się do stawianych mu zarzutów. Odpowie on za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości, spowodowanie wypadku drogowego oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia. Wobec 29–latka sąd na wniosek prokuratury zastosował trzy miesięczny areszt. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności. Stracił on również uprawnienia do kierowania.


Warto zatrudnić studenta2018-07-10

Popularnym, szczególnie w wakacje, wśród przedsiębiorców rozwiązaniem jest zatrudnienie studentów na umowie zleceniu.
Podejrzani w areszcie, 1,5 kg narkotyków zabezpieczone – policyjny cios w przestępczość narkotykową 2018-07-09

Trzy osoby zatrzymane i aresztowane oraz zabezpieczone narkotyki o łącznej wartości około 75 tysięcy złotych – to efekt pracy policjantów z Międzyrzecza. 
Lubuskie stolice ze śladowym bezrobociem2018-07-09

2,5 proc. w Gorzowie Wlkp. oraz 3,3 proc. w Zielonej Górze – na takim poziomie utrzymuje się stopa bezrobocia dla lubuskich stolic. To dużo mniej niż krajowy wskaźnik, który w maju wyniósł 6,1 proc.  
Bezpłatne porady prawne dla wszystkich2018-07-09

Urząd Miasta przypomina, iż w ramach podpisanej umowy z Fundacją „Czysta Woda” wszystkie zainteresowane osoby mogą skorzystać z bezpłatnych dyżurów prawników.
Dobowy raport bezpieczeństwa w Lubuskiem. Raport za 08.07.2018r.2018-07-09

Raport dotyczący działalności służb Wojewody Lubuskiego w trakcie minionej doby. (08.07.2018).
Dobra decyzja dla mostu w Milsku2018-07-09

Po interwencjach marszałek Elżbiety Anny Polak i półrocznej wymianie pism z Ministerstwem Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz rządem, udało się uzyskać decyzję, która nie zablokuje budowy mostu drogowego na Odrze w Milsku  
Dzięki policjantom kilkaset porcji narkotyków nie trafi na rynek 2018-07-09

Skutecznością i profesjonalizmem wykazali się nowosolscy policjanci, dzięki którym kilkaset porcji amfetaminy nie trafi na czarny rynek. 
Autokar sprawny, kierowca trzeźwy – można ruszać w drogę2018-07-09

Policjanci drogówki przeprowadzają liczne kontrole autokarów, którymi dzieci i urlopowicze udają się w wakacyjne podróże.
Kongres Kobiet: wszyscy myślimy po kobiecemu (wideo)2018-07-09

To wyjątkowe miejsce, cieszę się, że udało się tu zorganizować kongres. 100-lecie uzyskania przez Polki praw wyborczych nas do tego zobowiązuje. W regionie mówimy o naszych sprawach otwarcie. Mamy jedynego Marszałka w spódnicy w Polsce i najwyższy wskaźnik feminizacji. Ale to wciąż za mało – mówiła marszałek Elżbieta Anna Polak.  
Lubuskie szpitale bez wsparcia ministerstwa2018-07-09

Nie ma zgody Ministra Inwestycji i Rozwoju na dofinansowanie środkami z budżetu państwa priorytetowych projektów realizowanych w lubuskich szpitalach.   
"Ja wiem" zwycięzcami drugiego turnieju Wiśniowego Pucharu Lata2018-07-06

Osiem zespołów rywalizowało wczoraj na boiskach Puszkina turnieju siatkówki plażowej tegorocznej w ramach Grand Prix I LO o "Wiśniowy Puchar Lata".
Spotkanie z funduszami pożyczkowymi2018-07-06

Członek zarządu Alicja Makarska spotkała się dziś (06.07) z przedstawicielami Funduszy Pożyczkowych i Poręczeniowego. Dzięki Funduszom lubuscy przedsiębiorcy mogą otrzymać pożyczkę lub poręczenie kredytu, finansowane ze środków pochodzących z LRPO na lata 2007-2013.
O lubuskiej piłce nożnej 2018-07-06

O aktualnej sytuacji i możliwościach rozwoju lubuskiej piłki nożnej wojewoda Władysław Dajczak rozmawiał z Prezesem Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robertem Skowronem.
Nie traktujmy pasów jak zło konieczne, one naprawdę ratują życie!2018-07-06

W piątek (6 lipca) policjanci na drogach całego kraju szczególną uwagę zwracają na korzystanie z pasów bezpieczeństwa przez podróżnych.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-18
Zarządzaj efektywnie swoją firmą dzięki systemowi ERP!

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-13
Walki Fame MMA 3 w ofercie bukmachera

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-13
Czym sugerować się przy wyborze dietetycznego cateringu?

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-11
Ciekawe funkcje w bieżniach: trening na wyższym poziomie

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-08
Przygotowywanie ogrodu na wiosnę – o czym nie możemy zapomnieć?

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-01
Jak korzystnie pożyczać w Gorzowie?

gorzow.com kraj artykuly 2019-02-13
Usługi transportowe do 3,5 tony z serwisem Furgonetka Giełda

gorzow.com kraj artykuly 2019-02-05
Kredyt bez zaświadczenia z pracy? Jest możliwy!

© 2018 Gorzow.com

^