HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 359; środa, 20 marzec 2019 Imieniny Joachima, Kiry, Maurycego
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2018-07-09
Podejrzani w areszcie, 1,5 kg narkotyków zabezpieczone – policyjny cios w przestępczość narkotykową
73092.jpg

Źródło: Lubuska Policja 

Trzy osoby zatrzymane i aresztowane oraz zabezpieczone narkotyki o łącznej wartości około 75 tysięcy złotych – to efekt pracy policjantów z Międzyrzecza. 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego pracowali nad sprawą narkotykową od kilku tygodni. Przez ten czas zbierali materiał dowodowy, ustalali fakty oraz dokładny sposób działania przestępców. Policjanci wiedząc jakim pojazdem poruszają się podejrzani oraz kiedy mogą dokonywać zakupów narkotyków, postanowili zatrzymać ich pojazd i sprawdzić zebrane informacje. Cała akcja i uderzenie w nielegalny proceder była bardzo dobrze przygotowana. Jej efektem było zatrzymanie przez policjantów dwóch mężczyzn oraz zabezpieczenie 1,5 kg marihuany. Podczas zatrzymania, jeden z podejrzanych chcąc uniknąć kontroli drogowej usiłował potrącić policjanta i próbował uciekać. Jednak po krótkim pościgu znalazł się w rękach Policji, wspólnie ze swoim pasażerem. 21-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast 23-letni mężczyzna, który kierował pojazdem odpowie za to, że nie zatrzymał się do kontroli drogowej i usiłował przejechać zatrzymującego go funkcjonariusza. Ze te przestępstwa Kodeks Karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Międzyrzeczu, sąd aresztował obu mężczyzn na okres sześciu tygodni. Policjanci nadal jednak pracowali nad tą sprawą, starając się ustalić źródło pochodzenia zabezpieczonych środków. Dzięki zebranym materiałom i ustaleniom policjanci z Międzyrzecza, tym razem zatrzymano 35-letniego dilera. Akcja zatrzymania mężczyzny przebiegła bardzo szybko. Przestępca był zaskoczony i nie zdążył w żaden sposób zareagować. Diler usłyszał zarzut sprzedaży środków odurzających, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Międzyrzeczu, sąd aresztował 35-latka na okres trzech miesięcy. Dzięki działaniom policjantów, na rynek nie trafiło 7,5 tys. porcji narkotyków narkotyków o łącznej wartości ok. 75 tys. zł. Policjanci sprawdzają jeszcze inne zebrane dane, ustalenia oraz fakty. Sprawa jest rozwojowa, nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Podejrzani w areszcie, 1,5 kg narkotyków zabezpieczone – policyjny cios w przestępczość narkotykową Podejrzani w areszcie, 1,5 kg narkotyków zabezpieczone – policyjny cios w przestępczość narkotykową Podejrzani w areszcie, 1,5 kg narkotyków zabezpieczone – policyjny cios w przestępczość narkotykową Podejrzani w areszcie, 1,5 kg narkotyków zabezpieczone – policyjny cios w przestępczość narkotykową Podejrzani w areszcie, 1,5 kg narkotyków zabezpieczone – policyjny cios w przestępczość narkotykową

Lubuskie stolice ze śladowym bezrobociem2018-07-09

2,5 proc. w Gorzowie Wlkp. oraz 3,3 proc. w Zielonej Górze – na takim poziomie utrzymuje się stopa bezrobocia dla lubuskich stolic. To dużo mniej niż krajowy wskaźnik, który w maju wyniósł 6,1 proc.  
Bezpłatne porady prawne dla wszystkich2018-07-09

Urząd Miasta przypomina, iż w ramach podpisanej umowy z Fundacją „Czysta Woda” wszystkie zainteresowane osoby mogą skorzystać z bezpłatnych dyżurów prawników.
Dobowy raport bezpieczeństwa w Lubuskiem. Raport za 08.07.2018r.2018-07-09

Raport dotyczący działalności służb Wojewody Lubuskiego w trakcie minionej doby. (08.07.2018).
Dobra decyzja dla mostu w Milsku2018-07-09

Po interwencjach marszałek Elżbiety Anny Polak i półrocznej wymianie pism z Ministerstwem Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz rządem, udało się uzyskać decyzję, która nie zablokuje budowy mostu drogowego na Odrze w Milsku  
Dzięki policjantom kilkaset porcji narkotyków nie trafi na rynek 2018-07-09

Skutecznością i profesjonalizmem wykazali się nowosolscy policjanci, dzięki którym kilkaset porcji amfetaminy nie trafi na czarny rynek. 
Autokar sprawny, kierowca trzeźwy – można ruszać w drogę2018-07-09

Policjanci drogówki przeprowadzają liczne kontrole autokarów, którymi dzieci i urlopowicze udają się w wakacyjne podróże.
Kongres Kobiet: wszyscy myślimy po kobiecemu (wideo)2018-07-09

To wyjątkowe miejsce, cieszę się, że udało się tu zorganizować kongres. 100-lecie uzyskania przez Polki praw wyborczych nas do tego zobowiązuje. W regionie mówimy o naszych sprawach otwarcie. Mamy jedynego Marszałka w spódnicy w Polsce i najwyższy wskaźnik feminizacji. Ale to wciąż za mało – mówiła marszałek Elżbieta Anna Polak.  
Lubuskie szpitale bez wsparcia ministerstwa2018-07-09

Nie ma zgody Ministra Inwestycji i Rozwoju na dofinansowanie środkami z budżetu państwa priorytetowych projektów realizowanych w lubuskich szpitalach.   
"Ja wiem" zwycięzcami drugiego turnieju Wiśniowego Pucharu Lata2018-07-06

Osiem zespołów rywalizowało wczoraj na boiskach Puszkina turnieju siatkówki plażowej tegorocznej w ramach Grand Prix I LO o "Wiśniowy Puchar Lata".
Spotkanie z funduszami pożyczkowymi2018-07-06

Członek zarządu Alicja Makarska spotkała się dziś (06.07) z przedstawicielami Funduszy Pożyczkowych i Poręczeniowego. Dzięki Funduszom lubuscy przedsiębiorcy mogą otrzymać pożyczkę lub poręczenie kredytu, finansowane ze środków pochodzących z LRPO na lata 2007-2013.
O lubuskiej piłce nożnej 2018-07-06

O aktualnej sytuacji i możliwościach rozwoju lubuskiej piłki nożnej wojewoda Władysław Dajczak rozmawiał z Prezesem Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robertem Skowronem.
Nie traktujmy pasów jak zło konieczne, one naprawdę ratują życie!2018-07-06

W piątek (6 lipca) policjanci na drogach całego kraju szczególną uwagę zwracają na korzystanie z pasów bezpieczeństwa przez podróżnych.
Policyjni kursanci zdobywali wiedzę u doświadczonych kolegów2018-07-06

Policjanci ze Szkoły Policji w Słupsku pod opieką doświadczonych kolegów wykorzystywali w praktyce wiedzę zdobytą podczas kursu podstawowego.
Planowe wyłączenie wody2018-07-06

PWiK. Sp. z o.o. informuje, że w związku z pracami eksploatacyjnymi na rurociągu tłocznym DN 500 Stacji Pomp Górczyn przy ul. Piłsudskiego, w poniedziałek, 9 lipca 2018 r. od godz. 2:00 do godz. 3:30 nastąpi przerwa w dostawie wody.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-18
Zarządzaj efektywnie swoją firmą dzięki systemowi ERP!

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-13
Walki Fame MMA 3 w ofercie bukmachera

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-13
Czym sugerować się przy wyborze dietetycznego cateringu?

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-11
Ciekawe funkcje w bieżniach: trening na wyższym poziomie

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-08
Przygotowywanie ogrodu na wiosnę – o czym nie możemy zapomnieć?

gorzow.com kraj artykuly 2019-03-01
Jak korzystnie pożyczać w Gorzowie?

gorzow.com kraj artykuly 2019-02-13
Usługi transportowe do 3,5 tony z serwisem Furgonetka Giełda

gorzow.com kraj artykuly 2019-02-05
Kredyt bez zaświadczenia z pracy? Jest możliwy!

© 2018 Gorzow.com

^