DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 697; sobota, 19 październik 2019 Imieniny Michaliny, Michała, Piotra
Gorzów Wlkp. • sport • 2016-11-13
Śląsk Wrocław nie zagroził Stali
Szczypiorniści Kancelarii Andrysiak Stali Gorzów nie zawiedli w 9. kolejce I ligi i pokonali u siebie ostatni w tabeli Śląsk Wrocław 34:23.

Mecz był od początku pod kontrolą gorzowskiego zespołu. Wrocławianie pierwszy raz trafili przy stanie 5:0 a do przerwy zdołali rzucić tylko 10 bramek przy osiemnastu Stali. W drugiej połowie bardziej rozluźnieni gospodarze pozwolili Śląskowi na więcej w ofensywie, ale wynik cały czas oscylował w granicach dziesięciu bramek różnicy na korzyść Stali:

Stal po tej kolejce pozostaje na 3. miejscu w tabeli I ligi grupy A, z jednym zaległym meczem do rozegrania przeciwko SMS ZPRP Gdańsk. To spotkanie w Gorzowie już w najbliższą środę.

Narodowe Święto Niepodległości – radosne, wspólne świętowanie2016-11-12

Na Skwerze Wolności w Gorzowie Wlkp. odbyły się wojewódzkie uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości, na które Lubuszan zaprosił Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak.
Lubuska Policja na obchodach Narodowego Święta Niepodległości2016-11-12

Mija 98 lat od odzyskania przez Polskę niepodległości.
Emocje na pożegnanie z gorzowskimi kibicami. Stilon mistrzem jesieni2016-11-12

Emocje do ostatniej minuty zafundowali gorzowskim kibicom piłkarze Stilonu i Dębu Przybyszów w ostatnim tegorocznym meczu na stadionie przy ulicy Olimpijskiej.
Chór Cantabile na warsztatach ćwiczy kolędy2016-11-12

Gorzowski chór Cantabile już od kilku tygodni śpiewa kolędy.
Próby do musicalu „Pinokio”2016-11-12

W Filharmonii Gorzowskie trwają intensywne próby przed grudniową premierą musicalu „Pinokio”.
Jesienny rejs Kuną2016-11-12

Około 50 osób bierze udział w rejsie zabytkowym lodołamaczem Kuna. Rejs rozpoczął się na nadwarciańskim bulwarze.
Gorzowscy radni ocenili półmetek kadencji prezydenta Jacka Wójcickiego2016-11-12

Goście politycznego podsumowania tygodnia ocenili pierwsze dwa lata rządów prezydenta miasta Jacka Wójcickiego.
Nie ma złej pogody do biegania2016-11-12

Każda pogoda jest dobra, aby biegać. Gdy ktoś chce uprawiać tę formę aktywności, może robić to nawet w mroźne dni.