HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 132; czwartek, 6 sierpień 2020 Imieniny Jakuba, Sławy, Wincentego
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
gorzow.com • artykuly • 2019-09-30
Ubezpieczenie na narty - jak i na ile się ubezpieczyć?
Źródło: artykuł sponsorowany - polisanarciarska 


Ferie zimowe to czas, w którym kontuzje na stokach zbierają swoje żniwo.

Ostrożnie szacując, w czasie sześciu tygodni sezonu w przerwie szkolnej sami tylko ratownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego interweniują na trasach narciarskich około 3 tysięcy razy. A jeśli dodać do tego statystyki służb z innych górskich regionów naszego kraju? W takich okolicznościach dobra polisa NNW to wyposażenie naszego ekwipunku równie ważne, co dobre buty, gogle czy kurtka.
 
Sprawdź, co obejmuje Twoja polisa?
 
Głowa, żebra i stawy kolanowe – to części ciała najczęściej uszkadzane przez narciarzy. Miłośnicy jednej deski z kolei przyciągają urazy nadgarstków i bioder.  Niezależnie od rodzaju sprzętu widać wyraźnie, że zjeżdżanie w dół po śniegu obarczone jest sporym ryzykiem wypadku. Wobec tego przy wyborze polisy NNW warto sprawdzić, czy oprócz odszkodowania za wypadek przewiduje ona gwarancję opieki lekarskiej, pielęgniarskiej i rehabilitacyjnej zaraz po zdarzeniu, a nawet w ciągu kolejnych miesięcy. W przypadku dziecka pomocne mogą być takie niuanse, jak zwrot kosztów za korepetycje po tym, jak kontuzjowany uczeń będzie musiał nadrabiać zaległości programowe w szkole. Baw się dobrze, ale pamiętaj o bezpieczeństwie i ubezpieczeniu. To właśnie dla Ciebie PZU przygotowało kompleksowe ubezpieczenie na narty "Bezpieczny Powrót". Więcej informacji na jego temat znajdziesz na stronie https://www.polisanarciarska.pl/poradniki/bezpieczny-powrot-ubezpieczenie-na-narty-pzu.
 
Nawet w polskich górach zwykła polisa może nie wystarczyć
 
Dlatego też przewidujący rodzice nie powinni pozostawiać swoich pociech ze zwykłym, szkolnym ubezpieczeniem NNW. Wiele takich polis posiada rozmaite wyłączenia, dotyczące np. uprawiania sportu. Często dopiero po pechowym zdarzeniu na stoku dorośli odkrywają ze zdziwieniem fakt, że ich ubezpieczenie nie przewiduje wypłaty odszkodowania za kontuzję odniesioną podczas jazdy na nartach czy snowboardzie. Tym bardziej należy zainteresować się dobrymi produktami ubezpieczeniowymi stworzonymi właśnie z myślą o zimowym wyjeździe w góry.
 
O tym nie możesz zapomnieć podczas europejskich podróży
 
Podczas wyjazdu za granicę warto rozszerzyć zakres ubezpieczenia o ogólne ubezpieczenie turystyczne, w którym ważną rolę odegra pokrycie kosztów podstawowej opieki zdrowotnej. Karta EKUZ wydana przez NFZ niekoniecznie bywa wszędzie mile widziana, a niektóre placówki udzielające pomocy na dzień dobry pytają o polisę. Również oferta rekreacyjna w kurortach alpejskich czy we włoskich Dolomitach przewiduje różne rodzaje narciarstwa, więc znów pozostaje sprawdzenie, czy ubezpieczyciel zobowiązał się do objęcia ochroną wszystkich rodzajów zjazdu, czy nie wyłączył z niego np. trudnych tras na lodowcach czy narciarstwa ekstremalnego.
 
Warto także ubezpieczyć się, wykupując polisę OC, gdyż możemy stać się również sprawcami wypadków lub zostaniemy obarczeni opłatą za np. użycie śmigłowca do akcji ratunkowej. Ochrona w krajach UE do 250 tys. złotych na koszty leczenia wyniesie polskiego turystę około 55 zł na tydzień – to relatywnie niewielki koszt w stosunku do ceny całego wyjazdu. Najtańsze oferty znajdziesz na stronie https://www.polisanarciarska.pl/.

Ubezpieczenia OC i AC – co warto o nich wiedzieć?2020-04-21

Firmy ubezpieczeniowe oferują swoim klientom wiele polis ubezpieczeniowych dotyczących transportu. Z reguły kierowcy decydują się jedynie na obowiązkowe ubezpieczenie OC i nawet nie chcą sprawdzić, jakie propozycje związane są z dodatkowymi ubezpieczeniami. A jak się okazuje, często przy stosunkowo niewielkiej opłacie możemy zapewnić sobie dodatkową ochronę, która pomoże zminimalizować nieprzyjemności związane z kolizjami, wypadkami czy zdarzeniami losowymi, jakie mają miejsce na drogach. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tego, czym różni się OC od AC – poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na ten temat.
Jak spędzić dobrze czas w domu po ciężkim dniu w biurze2019-09-17

Wrzesień to okres w którym wielu z nas wraca po udanych wakacjach do swoich prac. Powrót do biura nie jest jednak prosty w momencie, kiedy mieliśmy od niego trochę odpoczynku. Jak jednak możemy wpłynąć na to, aby powrót do biura był przyjemniejszy?
Osobisty kredyt i osobista odpowiedzialność2019-09-12

Każde zobowiązane finansowe jest odpowiedzialnością, którą nakładamy na siebie własnowolnie.
Reklama zewnętrzna i jej oblicza2019-09-05

Każdy zna billboard – gigantyczny plakat umieszczony na specjalnym stelażu, który można spotkać zarówno w najpopularniejszych i najczęściej uczęszczanych lokalizacjach, ale również przy autostradach i poboczach ulic. 
Dlaczego opłaca się wybierać prywatny parking przy lotnisku?2019-09-02

Dziś coraz więcej osób decyduje się na podróżowanie w różne części świata. 
Kredyt konsolidacyjny przez internet – lato 20192019-08-19

Kredyt konsolidacyjny pozwala na połączenie kilku zobowiązań w jedno, z jedną, często niższą ratą miesięczną, i uporządkowanie swoich kredytów i pożyczek, co ułatwia ich spłatę.
3 sposoby na to, jak obstawiać najlepsze typy bukmacherskie2019-08-16

Każdy gracz, zarówno ten nowy, jak i stary wyjadacz, poszukuje idealnego sposobu na najlepsze typy bukmacherskie. 
Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Poznaniu – jak wypożyczyć samochód, aby nie przepłacić?2019-06-28

Chociaż komunikacja miejska w Poznaniu uznawana jest za jedną z najlepszych w kraju, dla osób odwiedzających miasto bardziej komfortowym i praktyczniejszym rozwiązaniem będzie wynajem auta.  
Czy ubrania to dobry prezent dla dzieci?2019-06-19

Nie raz zastanawiamy się, jaki prezent jest najlepszy dla dziecka, szczególnie wtedy, gdy jest jeszcze małe i nie zwraca większej uwagi na takie podarki. 
Bilety online - czy warto wykupić miejscówkę na koncert z wyprzedzeniem?2019-05-22

Każdy, kto choć raz w życiu był na koncercie swojej ulubionej kapeli doskonale wie, jak wielkie emocje towarzyszą całemu wydarzeniu. 
Legalny bukmacher, czyli sposób na bezpieczne zakłady2019-05-21

Legalny bukmacher, czyli sposób na bezpieczne zakłady
Bukmacher BETFAN - dowiedz się więcej na jego temat!2019-05-21

Bukmacher BETFAN działa na rynku od niedawna, jednak szybko zdobywa uznanie wśród graczy. Szeroka oferta dyscyplin, możliwość obstawiania live, a także korzystania z wielu bonusów sprawiają, że zakłady bukmacherskie zapewniają doskonałą zabawę i wysokie wygrane. Dowiedz się więcej o BETFAN.  
© 2018 Gorzow.com

^