HOME
OGŁOSZENIA
KOMUNIKACJA
MAPA GORZOWA
KAMERY
POCZTA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ SWOJĄ FIRMĘ
Osób online: 37; niedziela, 26 kwiecień 2015 Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda
Lokalne Gorzów Sport Kultura TV Gorzow Policja Wydarzenia Krajowe Artykuły Rozrywka Muzyka Film  Powrót
Gorzów Wlkp. • informacje • 2013-10-01
ZUS Gorzów Wlkp. - zapraszamy na Dni Ubezpieczonego
Źródło: Anna Jamroz-Fleischer 

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Gorzowie Wlkp. zaprasza na Dni Ubezpieczonego 7-11 października 2013 r.


Celem organizacji Dni Ubezpieczonego w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych jest przybliżenie ubezpieczonym obowiązujących przepisów prawa w zakresie: zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym, podstawy wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczeń społecznych osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3, ustalania właściwego ustawodawstwa, tzn. wskazania, w którym państwie powinna być zgłoszona do ubezpieczeń społecznych osoba wykonująca pracę w krajach UE, EOG i Szwajcarii, a także przedstawienie funkcjonalności Platformy Usług Elektronicznych połączone z możliwością założenia indywidualnego profilu na PUE.

Na Sali Obsługi Klientów w siedzibie Oddziału ZUS w Gorzowie Wlkp. oraz w Inspektoratach w Sulęcinie i Słubicach, a także w Biurach Terenowych w Strzelcach Krajeńskich i Międzyrzeczu, w godz. od 8.00 do 15.00 będą udzielać porad eksperci w zakresie ww. tematyki.

W czasie trwania poradnictwa w godz. od 10.00 do 13.00, wszystkie osoby zainteresowane będą mogły skorzystać również z porad specjalistów Narodowego Funduszu Zdrowia, Powiatowego Urzędu Pracy, Urzędu Skarbowego, Pełnomocnika Starosty Gorzowskiego ds. Osób Niepełnosprawnych, Państwowej Inspekcji Pracy.

Dniom Ubezpieczonego towarzyszyć będą również inne wydarzenia organizowane przez gorzowski Oddział ZUS:

- 7 października br. zapraszamy na warsztaty szkoleniowe w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gorzowie Wlkp., pt. „ABC Ubezpieczonego czyli świadomy pracownik” dla pracowników, studentów, osób zainteresowanych , aula budynku nr 5 uczelni przy ul. Fryderyka Chopina 52 w Gorzowie Wlkp., godz. 13.30; podczas warsztatów będzie możliwość założenia indywidualnego profilu na Platformie Usług Elektronicznych ZUS;

- 8 października br. zapraszamy na szkolenie „Platforma Usług Elektronicznych dla każdego”, sala konferencyjna Oddziału ZUS przy ul. Sikorskiego 42 w Gorzowie Wlkp., piętro III, godz. 09.00;

- 9 października br. zapraszamy na szkolenie „Obowiązki płatników składek wobec ubezpieczonych (pracowników i zleceniobiorców)”, sala konferencyjna Oddziału ZUS przy ul. Sikorskiego 42 w Gorzowie Wlkp., piętro III, godz. 09.00;

- 10 października br. zapraszamy na szkolenie „Zasady podlegania ubezpieczeniom osób sprawujących opiekę nad dziećmi na podstawie umowy uaktywniającej (nianie) oraz sporządzania dokumentów ubezpieczeniowych za te osoby”, sala konferencyjna Oddziału ZUS przy ul. Sikorskiego 42 w Gorzowie Wlkp., piętro III, godz. 09.00.

 

Wszystkie osoby, które podczas Dni Ubezpieczonego odwiedzą placówki ZUS otrzymają materiały informacyjne, ulotki, broszury i poradniki poświęcone tematyce ubezpieczeniowej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych placówek !
Studenci wyszli na ulice miasta2013-10-01

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa świętuje 15-lecia istnienia. Z tej okazji z w gorzowskiej katedrze odbyła się dziś msza święta, po której uczestnicy uroczystości przemaszerowali do kampusu przy ulicy Chopina.
Nosowska.zip - Koncert Katarzyny Nosowskiej 2013-10-01

Katarzyna Nosowska wystąpi na ponad dziesięciu koncertach w ramach listopadowej trasy Nosowska.zip, podczas której zaprezentuje przekrojowy repertuar - głównie najważniejsze i najbardziej znane utwory z solowej działalności.
Mieszkańcy Województwa Lubuskiego wraz z Intermarché mogą podzielić się posiłkiem z potrzebującymi dziećmi2013-10-01

4 i 5 października w pięciu supermarketach sieci Intermarché w województwie lubuskim zorganizowane zostaną zbiórki żywności dla najbardziej potrzebujących dzieci.
Bezpieczna szkoła pod okiem kamer2013-10-01

Nauczyciel na dyżurze pilnujący porządku na przerwach – to widok, do którego zdążyliśmy się przyzwyczaić przez lata. Dziś coraz częściej jednak ta forma zapewnienia bezpieczeństwa okazuje się niewystarczająca.
II Marsz Seniora z lubuską Policją 2013-10-01

Podczas II Marszu Seniora w Gorzowie Wlkp. zaprezentowała się lubuska Policja – Wydziały Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji i Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. Na miejsce imprezy stawiło się ponad 400 osób.
Wpadli z heroiną 2013-10-01

Policjanci z Krosna Odrzańskiego potwierdzili swoją skuteczność kontrolując w minioną sobotę samochód mazda.
Zatrzymani podczas kradzieży 2013-10-01

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich zatrzymali na gorącym uczynku trzech mężczyzn którzy usiłowali dokonać kradzieży elementów metalowych o znacznej wartości.
Dbamy o bezpieczeństwo na drogach 2013-10-01

Jedną z podstawowych zasad kształtujących bezpieczeństwo na drogach jest bez wątpienia trzeźwość kierujących.
Policja i społeczeństwo2013-10-01

W poniedziałek, w budynku Urzędu Miasta Gozdnica, odbyła się debata społeczna pn. „POLICJA+SPOŁECZEŃSTWO=PRZESTĘPCA BEZ SZANS”.
Powstaje Klub Melomana 2013-10-01

Filharmonia Gorzowska wychodzi z kolejną inicjatywą. Po bogatym repertuarze, możliwości zakupów biletów przez Internet i urządzenia mobilne przyszedł czas na utworzenie Dyskusyjnego Klubu Melomana.
   Najczęściej czytane z kategorii:

   Ogłoszenia drobne :
 
więcej

^

Napisz do nas - Copyright 2001-2014 gorzow.com Google+